PhenQ Review ~ to opravdu funguje pro Hubnutí? Objektivní pravdu konečně odhalil

Home » Review » phenq » PhenQ Review ~ to opravdu funguje pro Hubnutí? Objektivní pravdu konečně odhalil

Pokud jste unaveni, že se snaží jinou metodu hubnutí s malými nebo žádnými výsledky ukázat na to, pak je to asi dobrý nápad dát pilulky na hubnutí, jako je  PhenQ zkusit.

[TTT] - nadváha

Pokud jste navštívili náš blog, než pak víte Jsem velký zastánce kvalitních Garcinia doplňků. Existují však i další skvělé doplňky, které vám mohou pomoci získat úžasné výsledky hubnutí.

Pravda je taková, že existuje mnoho druhů, které můžete vyzkoušet, včetně:  

 • tuku blokátory,
 • carb blokátory
 • a tak dále.

Nicméně, v post chci zaměřit na velmi populární značky, která se vytváří hodně brnknout na internetu. Je PhenQ.

Hned od začátku, rád bych se přiznat, že většina Phenq Recenze, které jsem v současné době vidět on-line opravdu dostal pod kůži.

Téměř každá dieta pilulku recenzent Zdá se, že tuto značku uveden mezi top volby. Vzhledem k tomu, že žijeme ve světě, kde je velmi obtížné rozlišit skutečné recenzenty z chamtivé obchodníky, jsme zjistili, že je důležité odhalit skutečnou pravdu o těchto barevných recenze Phenq.

 • Je produkt tak dobrý, jak naznačují?
 • Je to FDA schválen?
 • Jaké jsou vedlejší účinky?

Čtěte dál zjistit.

Takže co přesně je PhenQ? A jak efektivní je to pro hubnutí?

Má PhenQ vlastně funguje? Podrobný přehled

Prostá pravda je, že Phenq je dieta pilulku.

Každé balení je dodáván v lahvi, obsahující 60 pilulky. Zdá se, že společnost odpovídá za své prodeje říká, že sloužil více než 190 tisíc zákazníků z celého světa.

Nebyli jsme schopni ověřit tuto skutečnost.

Nicméně, není pochyb o že tento produkt je docela populární.

Trochu pozadí výzkum ukazuje, že je vyráběn firmou děje pod názvem ERGO Group Limited. Jedná se o společnost se sídlem v Dubaj, která je součástí Spojených emirátech.

Další výrobek vyrobený stejnou společností je Testogen, který je určen ke zvýšení hladiny testosteronu u mužů.

To, co nevíme, je však v případě, že společnost má americkou pobočku nebo pokud vůbec, že ​​pracuje v souladu s normami a postupy ve Spojených státech.

Některé Phenq hodnocení tvrdí, že pilulka je vyrobeno ve schváleném FDA zařízení. Nicméně, nahlédnout na internetových stránkách správ ukazuje, že FDA není certifikovat nebo schválit výrobní zařízení pro výrobu doplňků stravy.

V pozitivním duchu ovšem platí, že žádná zmínka o Phenq na úseku správy spotřebitelského povědomí o internetových stránkách. To je dobrá věc , protože s popularitou to přitažené za vlasy na trhu, bychom očekávat, že zjistí, že na černé listině FDA pokud vůbec, že je to podvod.

Podle oficiálních internetových stránek, tento výrobek pomáhá spalovat uložený tuk, zvýšení energetické hladiny, pozvednout náladu, blokuje tvorbu tuků a potlačuje chuť k jídlu.

Aby však bylo možné, aby se tak stalo, že doporučují užívat dvě tablety denně ( jedna při snídani a druhá během oběda ).

Neměli byste vzít další pilulku po 3 hod, protože vysoký obsah kofeinu této drogy může přerušit své spací návyky.

Z toho, co bychom mohli shromáždit, Phenq již na trhu po dobu tří let a je určen výhradně k dispozici na oficiálních internetových stránkách. K dispozici je také zdarma s celosvětovou dopravou a záruka vrácení peněz 60 denní.

Jaký Složení Make Up Phenq? A to dělají usnadnit hubnutí?

Tento doplněk úbytek hmotnosti se skládá z několika složek, a to: capsimax prášku, pikolinát chromu, uhličitanu vápenatého, L-karnitin, furmarate, Nopal a to hlavní složku-Lacys reset.

Pokud nejste vědci, je pravděpodobné, že nemáte tušení, co to sedm je. Takže pojďme rozbít je dolů pro vás.

Capsimax Powder

Jedná se o směs paprika, niacin, kofein a piperin.

Paprika se získá z chilli rostlin, které se používá od nepaměti pro vyvolání procesu hubnutí. Niacin je také známý jako vitamín B3, a obecně se doporučuje pro převádění uložených tuků na energii.

Kofein je pokládaný pro jeho schopnost optimalizovat metabolismus a piperin extrakt z černého pepře hraje roli při redukci tuku.

Chromium pikolinát

Nenechte se vymyšlené jméno zmást, chrom pikolinát je přírodní nerost nalezený v celých zrn, zeleniny a ovoce.

Je známá pro boj inzulínové rezistence. The Journal of Nutrition se doporučuje k potlačení sacharidů chutě a regulaci hladiny cukru v krvi.

Existují také důkazy, že chrom pikolinát může snížit přírůstek hmotnosti u diabetu 2. typu.

Uhličitan vápenatý

Jedná se o dietní formu vápníku.

Není mnoho informací o tom, co tato složka dělá ve vztahu k hubnutí, i když Phenq tvrdí, že podporuje spalování tuků.

Zatím neexistují žádné vědecké studie, které by toto tvrzení tvrzení. Naštěstí, uhličitan vápenatý je poměrně bezpečná látka a kromě mírné vedlejší účinky, doporučuje se pro budování zdravé svaly a zlepšení kardiovaskulární funkce .

L-karnitin Furmarate

L-karnitin Furmarate je forma proteinu stavebního bloku ( také známý jako aminokyseliny ), který se vyskytuje převážně v avokádo a mléčných výrobků.

Výzkum ukazuje, že toto hraje důležitou roli v produkci energie a metabolismu tuků.

The University of Maryland Medical Center se domnívá, že existuje jen velmi málo důkazů o tom, jak L-karnitinu může pomoci při hubnutí, i když některé studie uvádějí doplněk může zvýšit svalovou hmotu.

nopal

Tato se získá z kokosu a je známý pro své antioxidační vlastnosti.

Podle článku ze strany „Journal of Clinical Nutrition“, vydané v roce 2014, může to snížit oxidační poškození lipidů zajišťuje nejen ztratit tuk, ale to ve zdravém způsobem .

V dalším studiu pod vedením Dr. Maria Fernandez Kalifornie, Nopal Ukázalo se, že povede k poklesu 28 procent hladiny cholesterolu v krvi.

a-Lacys reset

To je patentovaný vzorec, který obsahuje cystein a ALA (alfa-mastná kyselina).

Tato látka působí tak, že kontroly a neutralizovat radikály, které jsou připisovány stárnutí, intenzivního tréninku a obecné poruchy těla.

Někteří výzkumníci připsány a-Lacy resetovat za to, že hra měnič v Phenq a zřejmě důvod pro jeho účinnosti a výkonu .

Existují nějaké Solid Science za účelem ověření účinnosti těchto PhenQ složkách?

Nenalezli jsme žádné studie provedené na produkt obecně. Nicméně se nám podařilo narazit studie provedené na jednotlivých složkách Phenq je.

První studie ukazuje na efektivnost Capsimax Prášek a je s názvem „ capsaicinoids a capsinoids : A potenciální roli pro regulaci tělesné hmotnosti? Systematický přehled důkazů.“

Ze dne 22.května 2012, Do studie bylo zapojeno 563 účastníků a poznamenal, že ačkoliv capsaicinoids nejsou magické kulky na hubnutí, existuje mnoho důkazů, že mohou hrát klíčovou úlohu jako součást regulaci tělesné hmotnosti.

V dalším pilotní studii, 113 randomizované lidí byly použity pro testování účinnosti pikolinátu chromu při potlačování sacharidů chuť.

Po 8 týdnech běžném sledování, výsledky této studie naznačují, že elementární chrom může pomoci kontrolovat sacharidů chuť.

Poslední studie jsme zjistili, úzce souvisí s tímto hubnutí výrobek je „Kofein a cvičení: metabolismus, vytrvalost a výkon“, který je datován 2001 o US National Library of Medicine (National Institute of Health).

Tato studie potvrzuje, že ve skutečnosti, kofein může zlepšit proces oxidace tuku šetřící svalového glykogenu, což vytváří příznivé intracelulární prostředí, které zvýšit metabolismus .

Za tímto účelem, i když nejsou k dispozici žádné vědecké studie provedené na produktu v plném rozsahu, je zřejmé, že některé (ne-li všechny) složky v něm uvedených může pracovat symbioticky, které vám pomohou realizovat vaše cíle hubnutí.

Jaké jsou některé z hlavních výhod PhenQ?

Cesta hubnutí je ohromující jeden, zvláště když je potřeba rychlost dosáhnout vrcholu.

S návody, tipy a hacků přicházející ze všech směrů, je důležité si uvědomit, že konečný hra měnič musí být all-in-one, vědecky testován produkt.

Takže opět vyvstává otázka, dělá Phenq splnit řez?

Pojďme se váží na některé z jeho vnímaných výhod.

spalování tuků

Tato dieta pilulku tvrdí, že zlepšení hubnutí tím zvýšení rychlosti metabolismu těla a zvýšit něčí termogenní rychlost.

Do jisté míry je tato teorie zní pravda. Ale je třeba poznamenat, že pouze tyto dva faktory nejsou dostačující pro indukci dlouhodobé spalování tuků.

Zastavení tuk Výroba

Mnoho lidí neví, ale obecně spalování tuků a řízení hmotnosti je poměrně obtížné, protože nový tuk udržuje vyrábí.

Některé dobrá zpráva pro každého, kdo zvažuje použití Phenq je to, že tvrdí, že pomůže zastavit produkci nového tuku. Toho je dosaženo tím, že zvyšuje účinnost jater při přeměně sacharidů na tuk.

Phenq je také známý pro snížení sacharidů chutě a že jde dlouhou cestu při kontrole situace.

Obrubníky chuť k jídlu

Není pochyb o tom, pomocí této pilulky mohou pomoci zkrotit své bodavá bolest z hladu. Některé ze složek obsažených v něm podporovat pocit sytosti a stabilizovat trávicí systém.

Který umožňuje držet pouze klíčových jídel dne. To také znamená, že vaše pravděpodobnost porušení své diety pravidla, vyžívá v nezdravé svačiny se dále sníží.

Ve skutečnosti, tam je obrovský vědecký důkaz podpořit tuto metodu .

Zvýšení energetických hladin

Jednou z největších obav, které se objeví, když jeden se vydává na hubnutí poslání je to, jak řídit hladinu energie.

Diety, přerušované půst a důsledné cvičení může mít mýtné na vás působí, že zpomalí na vaše aktivity day-to-day.

To však není případ Phenq. Kromě posílení své energetické hladiny, je nejvyšší hladiny kofeinu vás soustředěný a motivovaný po celý den.

Zvýšení vaší náladě

Phenq je naložená zlepšení nálady vlastnosti.

Různé Phenq hodnocení naznačují, že zcela odstraňuje výstřední pocit ze svého života. Cvičení může zlepšit náladu taky, takže pokud se vám podaří vytlačit několik hodin v posilovně při používání tohoto výrobku, by si všimnete velké zlepšení nálady.

Nejlepší ze všeho je, pilulky dává pečlivém zvážení vaší nálady prostřednictvím svých nálady zvyšující vlastnosti kromě zvýšení vaší postavě.

Existují nějaké Možné PhenQ nežádoucí účinky se obávat?

Jednou z hlavních složek v této diety pilulku je kofein, který i přes zvýšení své energetické hladiny, mohou ovlivňovat svými spánek. To je důvod, proč se doporučuje, aby se toto jen během snídaně a oběda .

Jedním dechem, pokud jste těhotná nebo kojíte, pak byste měli chtít získat souhlas od svého lékaře. Stejný případ platí, pokud máte nějaké chronické, pre-existující zdravotní stav, nebo pokud užíváte další léky .

Něco zajímavého o PhenQ je, že většina lidí, kteří používají to nebyly hlášeny nežádoucí účinky z jeho použití. Z mírných nežádoucích účinků dosud hlášených patří:

 • Neklid
 • Nervozita
 • zvracení
 • Nevolnost
 • zažívací problémy

Další potenciální nevýhodou používání tohoto výrobku je, že její hmotnostní úbytek jsou omezeny pouze na krátkou dobu.

To znamená, že budete muset přijmout zdravý životní styl i po použití je jinak stále můžete získat hmotnost asi několik let v řadě.

Když je vše řečeno a uděláno, stále cítíme více vědeckých studií musí být prováděny na tomto dietu pilulku, zejména ke zjištění své dlouhodobé účinky na zdraví.

Kde si mohu koupit PhenQ?

Vzhledem k jeho rostoucí popularitě, Phenq je náchylný k podvody.

Ano, věřte vy mi, je tu mnoho lidí, kteří by chtěli těžit z úspěchu tohoto produktu. A aby se předešlo zkrátka od jednostopých vozidel-obchodníků, chcete zajišťuje, že získáte pouze tuto dodávku z důvěryhodný zdroj.

Pro tuto chvíli je dieta pilulku je exkluzivně k dispozici na oficiálních internetových stránkách. Některé klíčové prvky, je třeba dávat pozor, jen aby se ujistil, že jste stále správné řešení zahrnují:

 • Záruka vrácení peněz politiky
 • Úplný seznam složek
 • Zdarma po celém světě lodní

Tyto pro a Con je využití PhenQ Fat Burner

To, co jsem si uvědomil, když dělá svůj výzkum je, že většina z PhenQ Hodnocení on-line mluvit jen o správné straně tohoto výrobku. To je hlavně proto, že jsou kompenzována jejich názory.

I když tento web přijímá partnerský provize ( viz naše webové stránky disclaimer ), mým cílem je poskytnout 100% nezaujaté hodnocení tak, že můj čtenář mohl učinit informované informované rozhodnutí.

Takže s tím bylo řečeno, tady jsou oba Klady a zápory PhenQ s ničím vynechány.

Klady

 • Přetváří své celkové postavě
 • Zvyšuje váš metabolismus
 • Zlepší kvalitu vašeho života
 • Propaguje svou produktivitu v průběhu dne
 • Zvyšuje nárůst svalové hmoty, pro dobře tónovaný tělo
 • Pracuje v 100% přírodní cestou

Nevýhody

Malé výčitky se jinak téměř dokonalý produkt by bylo, že jeho cena je o něco vyšší než u jiných doplňků k dispozici. Ale jako někdo, kdo je ve skutečnosti chtějí porazit bouli, raději bychom si zaplatí prémii získat nějaké pozoruhodné výsledky než levnou cenu jen aby byl zklamaný.

Reálné recenze a posudky z bývalých PhenQ zákazníky

„Byl jsem pomocí PhenQ po dobu 2 dnů a teď jsem úplně ztratil chuť k jídlu, které je dobré, protože než jsem mohl jíst literární dům. Zatím je to dobré.“- Lena

Moje zkušenost byla nejlepší, co jsem měl, a to především proto, že jsem ztratil asi 30 liber, protože jsem si objednal svůj první láhev 3. ledna Jsem opravdu rád PhenQ a já to budu znovu a znovu koupit, dokud se dosáhnout svého cíle. “- Christina Murphy

„To není žádný zázrak pilulka a Neztratil jsem 36 liber přes noc. V průměru jsem ztratil asi 4 libry týdně. Je to opravdu funguje, pokud se budete držet s ním.“- Emily Walker

Verdikt: Má PhenQ pracovat a se doporučuje?

Naše spodní řádek na PhenQ názorů je, že v první řadě bychom rádi, že tento výrobek je prodáván s záruku vrácení peněz 60 dnů .

Nicméně jsme byli trochu zdráhá dát mu deset z deseti hodnocení, protože některé stížností souvisejících s vedlejšími účinky, jako je nevolnost a bolesti hlavy. Nicméně, jsme docela jisti, že PhenQ funguje, jen to, že pro některé lidi, to trvá nějaký čas zvyknout si na to.

1 BOTTLE
$69
Retail: $79.95
Save $10 Right Now!
buy now »
2 BOTTLES + 1 FREE
$139.90
Retail: $239.85
Save $99.95 Right Now!
buy now »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE ADVANA CLEANSE
$189.95
Retail: $399.75
Save $209.80 Right Now!
buy now »

klikněte zde na objednávku PhenQ z oficiálních internetových stránek »

Author: Adhika Dibya

Nutritionist and Dietician based in Jakarta, with a demonstrated history of working in the health wellness and fitness industry. Skilled in Nutrition Education, Nutrition Consultation, Diet Planning, Food & Beverage, Content Creation and Public Speaking. Strong healthcare services professional with a Bachelor Degree in Nutrition from Gadjah Mada University.

KUP NYNÍ »