PhenQ İnceleme ~ Gerçekten Kilo kaybı için Çalışır? Tarafsız Gerçek Nihayet Açığa

Home » Review » phenq » PhenQ İnceleme ~ Gerçekten Kilo kaybı için Çalışır? Tarafsız Gerçek Nihayet Açığa

Eğer bunu göstermek için çok az veya hiç sonuçlarla farklı zayıflama yöntemi çalışmakla yorgun iseniz, o zaman gibi diyet hapları vermek için iyi bir fikir muhtemelen  PhenQ bir deneyin.

[TTT] - kilolu

Daha öncesinde blogumuzu ziyaret varsa ben yüksek kaliteli Garcinia takviyeleri büyük savunucusu olduğumu biliyorum. Ancak, şaşırtıcı kilo kaybı sonuç alabilirsiniz diğer büyük takviyeleri vardır.

İşin gerçeği de dahil olmak üzere deneyebilirsiniz birçok türü vardır ki:  

 • şişman bloke ediciler,
 • karbonhidrat bloke ediciler
 • ve benzeri.

Ancak, görevde online dolaşan bir sürü yaratıyor çok popüler bir marka odaklanmak istiyorum. Bu PhenQ olduğunu.

En başından beri, ben Phenq çoğu şu anda çevrimiçi görüyorum gerçekten benim deri altında var olduğunu Yorumlar itiraf etmek istiyorum.

Hemen hemen her diyet hapı gözden üst seçenek arasında yer bu markaya sahip görünmektedir. biz açgözlü pazarlamacılar hakiki yorumcular ayırt etmek son derece zor olduğu bir dünyada yaşadığımızı göz önüne alındığında, önemli olan renkli Phenq değerlendirmeleri arkasındaki gerçek gerçeği ortaya çıkartmak bulundu.

 • Ürün onlar önermek kadar iyi midir?
 • FDA onaylı mı?
 • yan etkileri nelerdir?

öğrenmek için okumaya devam edin.

Yani tam PhenQ Nedir? Ve O Ağırlık kaybı için nasıl Etkili midir?

PhenQ Aslında Çalışır? Detaylı İnceleme

Düz gerçeği Phenq bir diyet hapı olmasıdır.

Her bir paket 60 kapsül içeren bir şişe bulunmaktadır. Görünüşe göre, onun satış sorumlu şirket dünyanın her yerinden 190,000 den fazla müşteriye hizmet etmiş söylüyor.

Biz bu gerçeği doğrulamak koyamadık.

Ancak, bu ürün oldukça popüler olan tartışılmaz yoktur.

Biraz daha fazla arka plan araştırmalar ismi ERGO Grup Limited tarafından giden bir şirket tarafından üretilmiştir ortaya koymaktadır. Bu, Birleşik Emirlikleri parçası olan Dubai merkezli bir şirkettir.

aynı şirket tarafından üretilen bir diğer ürün erkeklerde testosteron artırmak için tasarlanmış Testogen vardır.

Ne Ancak bilmiyoruz şirket ABD şube varsa veya hiç o standartları ve ABD'nin uygulamalarına paralel çalışıyorsa.

Bazı Phenq yorum hap bir FDA onaylı tesisinde üretildi iddia etmektedirler. Ancak, idareler web sitesinde bir gözetleme FDA tasdik veya diyet takviyeleri üretimi için üretim tesisleri tasvip etmediğini ortaya koymaktadır.

Gerçi olumlu bir kayda göre, web sitesinin yönetimleri tüketici bilinci bölümündeki Phenq hiç söz yoktur. Bu iyi bir şeydir o piyasada getirmiştir bunlara popülaritesi ile, bunun bir aldatmaca olduğunu hiç eğer FDA tarafından kara listeye bulmak için umuyordum çünkü.

resmi web sitesine göre, bu ürünün yağ üretimini, depolanan yağ yakmak enerji seviyelerinin yükseltilmesi, duygudurum yükseltebilir, bloke olur ve iştahı bastırır.

Bunun gerçekleşmesi için Ama sırayla, onlar günde iki tablet (götürmenizi öneririz kahvaltı sırasında bir ve öğle yemeği sırasında bir tane ).

İlacın yüksek kafein içeriği uyku alışkanlıkları kesebileceğinden, 3 saat sonra başka bir hap sürmez.

toparlayabildiğimiz kadarıyla, Phenq üç yıldır piyasada olmuştur ve bunu resmi web sitesinden özeldir. dünya çapında ücretsiz kargo ve 60 gün para iade garantisi vardır.

Ne Malzemeler Phenq Makyaj? Ve Onlar Kilo Kaybı Kolaylaştırmak musunuz?

Capsimax toz, bir-Lacys sıfırla krom pikolinat, kalsiyum karbonat, L-karnitin, furmarat, Frenk inciri ve ana madde: Bu ağırlık kaybı ek yani çeşitli bileşenlerin oluşur.

Eğer bir bilim adamı sürece, büyük ihtimalle bu yedi ne hiçbir fikrim yok bulunmaktadır. Yani bunları sizin için yıkmak.

Capsimax Tozu

Bu kırmızı biber, niasin, kafein ve piperin bir karışımıdır.

Kırmızı biber kilo kaybı süreci başlatmak için çok eski zamanlardan beri kullanılmaktadır biber bitkileri elde edilir. Niasin B3 vitamini olarak da bilinir ve genel olarak enerji depolanır yağ dönüştürmek için tavsiye edilir.

Kafein metabolizmayı ve piperine karabiber bir özü yağ azaltma rol oynar optimize etme yeterliliği açısından ünlüdür.

Krom Pikolinat

fantezi adı sizi aldatmasına izin vermeyin, krom pikolinat kepekli tahıllar, sebze ve meyvelerde bulunan doğal bir mineraldir.

Bu halk insülin direnci ile mücadele için bilinir. Beslenme Dergisi karbonhidrat istek ve kan şeker seviyelerinin düzenlenmesi bastırmak için önerir.

krom pikolinat tip 2 diyabette kilo alımını azaltabilir dair kanıtlar da vardır.

Kalsiyum karbonat

Bu kalsiyumun bir diyet şeklidir.

Phenq yağ yakma teşvik iddia ettiği halde bu madde kilo kaybı açısından ne yaptığına ilişkin fazla bir bilgi yoktur.

Şimdiye kadar, bu iddiayı destekleyecek hiçbir bilimsel çalışma yoktur. Neyse ki, kalsiyum karbonat nispeten güvenli bir madde olduğunu ve ortalama yan etkileri kaydetmek, sağlıklı kas bina ve kardiyovasküler fonksiyonlar geliştirmek için tavsiye edilir .

L-karnitin furmarat

L-karnitin furmarat (protein yapı bloğunun bir şeklidir , amino asit olarak bilinen başlıca avokado ve süt ürünleri bulunmaktadır).

Araştırma bu enerji üretiminde ve yağ metabolizmasında önemli bir rol oynadığını göstermektedir.

Maryland Üniversitesi Tıp Merkezi çok az kanıt L-karnitin kas kütlesini artırabilir ek belirten bazı çalışmalarda rağmen kilo kaybına yardımcı olabilir sadece göstermek için var olduğunu tutar.

Frenk inciri

Bu hindistan cevizi elde edilir ve antioksidan özellikleri ile ünlüdür.

2014 yılında yayınlanan “Klinik Beslenme Dergisi'nde” tarafından bir makaleye göre, bu lipidlerin oksidatif hasarı azaltabilir kaybetmek yağ ama sağlıklı bir şekilde bunu sadece sağlanması .

California Dr Maria Fernandez önderliğinde bir başka çalışmada, Nopal bir yol gösterilmiştir kolesterol düzeylerinde yüzde 28 düşüş.

a-Lacys sıfırla

Bu sistein ve ALA (Alfa Lipoik Asit) ihtiva eden bir patentli bir formüldür.

Bu madde kontrolü ve yaşlanma, yoğun eğitim ve genel vücut bozuklukları ilişkilendirilen radikalleri nötralize ederek çalışır.

Bazı araştırmacılar-Lacy Phenq içinde oyun-değiştirici ve muhtemelen etkinliği ve gücü nedeni olduğu için reset alacak var .

Bu PhenQ Malzemeler etkinliğini doğrulama için herhangi Katı Bilim Vardır?

Biz genel olarak ürün hakkında yapılan herhangi bir çalışma bulamadık. Ancak, Phenq şahsi malzemelerini üzerinde yapılan çalışmalar rastlamak başardı.

Ilk çalışma Capsimax Powder etkinliği işaret etmektedir ve “başlıklı Capsaicinoids ve capsinoids : kilo yönetimi için potansiyel bir rol? Delillerin sistematik yorum.”

May 22, 2012 tarihli, çalışma 563 katılımcılar tarafından ve Capsaicinoids kilo kaybı için sihirli mermi yok olmasına rağmen, onlar kilo yönetiminin bir parçası olarak rol oynayabileceği önemli kanıtlar olduğunu gözlemledik.

Yine bir başka pilot araştırmada, 113 randomize insanlar karbonhidrat özlem bastırmada Chromium Picolinate etkinliğini test etmek için kullanılmıştır.

Rutin izlemenin 8 hafta sonra, çalışmanın sonuçları element krom karbonhidrat özlem kontrol yardımcı olabilir önerdi.

Bu kilo kaybı ürüne yakından ilişkili bulunan son çalışmadır “Kafein ve egzersiz: metabolizma, dayanıklılık ve performans” ABD Ulusal Tıp Kütüphanesi (National Institute of Health) 2001 tarihli.

Bu çalışma gerçekten, kafein metabolizmasını artırmak olumlu hücre içi ortam oluşturur kas glikojen, tutumlu tarafından yağ oksidasyonu sürecini geliştirmek onaylar .

Bu amaçla, tamamen ürün üzerinde yapılan hiçbir bilimsel çalışma yoktur olsa bile, burada yer bazı (hepsi değilse de) malzemeyi Eğer kilo kaybı hedefleri gerçekleştirmek yardımcı olmak için simbiyotik çalışabilir olduğu açıktır.

PhenQ ana faydalarının Bazı Nelerdir?

kilo kaybetme yolculuk bir zirveye ulaşmak için hız ihtiyacı, özellikle ezici biridir.

kılavuzları, ipuçları ve kesmek tüm yönlerden gelen ile, nihai oyun-değiştirici bir all-in-one, bilimsel olarak test edilmiş ürün olmak zorunda olduğunu fark etmek önemlidir.

Yani bir kez daha bir soru ortaya çıkıyor, kesimi karşılayacak Phenq yapar?

Bize onun algılanan bazı yararları konusunda ağırlığını edelim.

Yağ yakma

Bu diyet hapı vücudun metabolizma hızını artırma ve kişinin termojenik oranını artırarak kilo kaybına yardımcı olduğunu iddia ediyor.

Bir dereceye kadar bu teori doğruysa geliyor. Ama sadece bu iki faktör uzun vadeli yağ kaybı sağlamaya yönelik yeterli olmadığını belirtmekte fayda vardır.

Yağ Üretim Durdurma

Birçok kişi bu bilmiyorum ama yeni yağ üretiliyor tutar çünkü genellikle yağ yakma ve kilo yönetmek oldukça zordur.

Phenq kullanmak isteyenler için bazı iyi haber yeni yağ üretimi durdurmak yardımcı iddia olmasıdır. Bu yağ içine karbonhidratlardaki karaciğer verimliliğinin artırılması gerçekleştirilir.

Phenq ayrıca karbonhidrat istek azaltmak için ünlüdür ve bu durumu kontrol edilmesinde uzun bir yol gider.

Iştahınızı Engellemeye

Hiç şüphe yok ki, bu hapı kullanarak açlık acısı terbiye yardımcı olabilir. İçinde bulunan maddelerin bazıları tokluk hissi teşvik ve sindirim sistemini stabilize.

Yani sadece günün önemli öğün sadık mümkün kılar. Ayrıca sağlıksız bir atıştırma düşkünlük ederek diyet kuralları ihlal senin olasılığı daha da azalacak demektir.

Nitekim, bu yöntemi destekleyecek muazzam bilimsel kanıt yoktur .

Enerji Düzeyleri Arttırılması

Bir kilo kaybı göreve bir gemiye zaman ortaya büyük endişelerden biri enerji seviyelerini yönetmek için nasıl.

Diyet, aralıklı oruç ve titiz size gün için günlük faaliyetleri yavaşlatmaya neden size bir otoyol alabilir egzersiz.

Bu ancak Phenq bir durum değildir. Apart enerji seviyelerini ilerletmemize, bu kadar yüksek kafein seviyeleri odaklanmış ve gün boyunca motive tutmak.

Mood Arttırılması

Phenq duygudurum artırıcı özelliklere sahip yüklü olduğunu.

Farklı Phenq yorumlar tamamen hayatının dışına huysuz duygu kaldırır düşündürmektedir. Bu ürünü kullanırken spor salonunda birkaç saat sıkmak için yönetebilirsiniz eğer öyleyse, çok ruh halinizi artırabilir Egzersiz, kendi havasında önemli iyileştirmeler fark ederdi.

En iyisi, hap fiziğinizi artırılması yanında onun ruh hali arttırıcı özellikleri aracılığıyla kıvama dikkatle düşünülmesi verir.

Herhangi Olası PhenQ Yan Etkileri Hakkında Orada Worry için var mı?

Bu diyet hapı temel bileşenlerinden biri, enerji seviyelerini artırma rağmen uyku düzenini bozar kafein vardır. Sadece kahvaltı ve öğle yemeği sırasında bunu dikkate alması tavsiye edilir nedeni budur .

Aynı nefeste, eğer hamile veya emzirme o zaman doktorunuzun onayı isteyebileceğimiz. Eğer herhangi bir kronik önceden varolan tıbbi durumlar varsa veya diğer ilaçlar alıyorsanız aynı durum geçerlidir .

PhenQ hakkında ilginç bir şey onun kullanımından olumsuz etki rapor edilmemiştir kullanmış insanların çoğunluğu teşkil etmektedir. Bugüne kadar bildirilen ılımlı yan etkileri şunlardır:

 • tedirginlik
 • Sinirlilik
 • Kusma
 • Mide bulantısı
 • Sindirim sorunları

Bu ürün kullanmanın bir başka sakınca ağırlığı kaybının etkileri, sadece kısa bir süre için sınırlı olmasıdır.

Demek ki sen bile aksi halde hala satır aşağı bazı birkaç yıl ağırlığı yeniden olabilir kullandıktan sonra sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemesi gerekmektedir.

Tüm söyledi ve yapılır, hala daha bilimsel çalışmalar özellikle sağlığa uzun vadeli etkilerini tespit etmek bu diyet hapı üzerinde yapılan gerekmektedir hissediyorum.

Nerede PhenQ Alabilirim?

Artan popülerlik sayesinde Phenq dolandırıcılığı eğilimli.

Evet, bana, bu ürünün başarısı kar istiyorum çok insan olduğuna inanıyorum. Ve hilekâr satıcılarından haksızlığa almamak için şunları yapmanız yalnızca tanınmış bir kaynaktan gelen bu kaynağı elde emin olur istiyoruz.

Şimdilik, diyet hapı resmi web sitesinde özeldir. Bazı temel unsurları sadece şunlardır doğru anlaşma alıyoruz emin olmak için dışarı bakmak için:

 • Para iade garantisi politikası
 • malzemelerle kapsamlı listesi
 • Ücretsiz dünya çapında nakliye

PhenQ Fat Burner Kullanımının Pro'nun Ve Con'ın

Ya benim araştırma yaparken fark PhenQ yorumlar çoğu sadece çevrimiçi bu ürünün iyi tarafı bahsetmek olmasıdır. Onların değerlendirmeleri telafi ediliyor olmasıdır esas olan.

Bu web sitesi ortak komisyon, (kabul ederken bizim web açıklamaya bakın ), amacım benim okuyucu eğitimli bilinçli bir karar böylece% 100 Tarafsız değerlendirmeleri sağlamaktır.

bu söyleniyor Yani, burada Artıları ve dışarı sol hiçbir şey PhenQ Eksiler her ikisi de.

Artıları

 • genel vücut yeniden şekillendirilmiştir
 • Metabolizmanızı Artırıyor
 • yaşam kalitesini artırır
 • gündüzleri verimliliğinizi teşvik
 • iyi tonda vücut için kas gelişimini artırır
 • Bir% 100 doğal bir şekilde çalışır

Eksileri

Aksi mükemmele yakın ürünle Küçük gözünü kırpmadan fiyatı mevcut diğer takviyeleri biraz daha yüksek olduğunu olurdu. Ama gerçekten çıkıntı yenmek isteyen biri olarak, biz daha ziyade yalnızca hayal kırıklığına ucuz fiyattan daha bazı olağanüstü sonuçlar elde etmek için bir prim ödeyecek.

Gerçek Yorumlar Ve Eski PhenQ Müşteriler Of Görüşler

“Ben edebi evi baştan aşağı yiyebilirim Şimdi 2 gün boyunca PhenQ kullanıyorum ve tamamen iyidir benim iştah kaybetmiş çünkü daha önce. Şimdiye kadar iyi.”- Lena

Ben gerçekten PhenQ seviyorum ve benim hedefe ulaşana kadar tekrar ve tekrar alacağım Ocak 3. benim ilk şişe sipariş beri yaklaşık 30 pound kaybetti başlıca nedeni deneyimim, en iyi ben yaşadım olmuştur. ”- Christina Murphy

“Bu bir mucize hap değil ve ben gece boyunca 36 pound kaybetmedi. Ortalama olarak ben haftada yaklaşık 4 pound kaybetti. Onunla sopa eğer gerçekten çalışıyor.”- Emily Walker

Karar: PhenQ Çalışır Ve önerilir?

PhenQ incelemelere Bizim alt satırda her şeyden önce bu ürünü ile satışa olduğunu gerçeğini seviyorum ki 60 günlük para iade garantisi .

Ancak, çünkü böyle bulantı ve baş ağrısı gibi yan etkilere bağlıdır bazı şikayetlerin o on on kişiden puan vermek biraz isteksiz. Ancak, PhenQ çalıştığını oldukça eminiz, sadece o bazı insanlar için, bu buna alışması için biraz zaman alır.

1 BOTTLE
$69
Retail: $79.95
Save $10 Right Now!
buy now »
2 BOTTLES + 1 FREE
$139.90
Retail: $239.85
Save $99.95 Right Now!
buy now »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE ADVANA CLEANSE
$189.95
Retail: $399.75
Save $209.80 Right Now!
buy now »

resmi web sitesi dan PhenQ sipariş için buraya tıklayın »

Author: Adhika Dibya

Nutritionist and Dietician based in Jakarta, with a demonstrated history of working in the health wellness and fitness industry. Skilled in Nutrition Education, Nutrition Consultation, Diet Planning, Food & Beverage, Content Creation and Public Speaking. Strong healthcare services professional with a Bachelor Degree in Nutrition from Gadjah Mada University.

ŞİMDİ SATIN AL »