PhenQ Chudnutie Dodatok Recenzie – Je to naozaj dobré?

Home » Review » phenq » PhenQ Chudnutie Dodatok Recenzie – Je to naozaj dobré?

Schudnúť je niečo, čo mnoho ľudí bude chcieť dosiahnuť. Nie je prekvapením, teda na trhu chudnutie kníh, piluliek, programy a produkty je obrovský. V skutočnosti sa jedná o miliardu doláru priemyslu. Problém s priemyslom tejto veľkosti, bohužiaľ, je to, že to môže byť docela zdrvujúcu na identifikáciu produktu, ktorý by bol pre vás najlepší.

Nový produkt je k dispozícii, a to je volané, PhenQ ', av tomto článku sa budeme skúmať, prečo by to mohlo byť primárne voľbou pre väčšinu ľudí. Jedná sa o prírodné chudnutie produkt, ktorý je navrhnutý tak, aby využili tukových mechanizmov spaľovanie tela. To znamená, že ste pravdepodobne počuli to všetko predtým, a sú zvedaví, čo robí PhenQ inak. Tu sa pozrieme na dôvod, prečo to naozaj funguje takým spôsobom, ktorý je bezpečný.

Čo je PhenQ?

Má PhenQ vlastne funguje? podrobný prehľad

PhenQ je úbytok hmotnosti doplniť skladá z prírodných ingrediencií. Boli pozorované tieto komponenty pre prácu v súčinnosti s navzájom k posilneniu kontrolných mechanizmov spaľovanie tukov a ukladanie tuku v tele. Jednotlivé zložky boli vybrané po niekoľko rokov vedeckých štúdií, v ktorých výrobcovia získali lepšie pochopenie biologických procesov s ukladaním a spaľovanie tukov. To sa deje bez toho, aby sa uchyľovať k Fentermín, liek, ktorý sa nachádzal byť efektívny pre chudnutie, ale malo neprijateľné účinky na zdravie. Namiesto toho má patentovanú látku, ktorá je alfa-LACYS RESET®, a budeme to podrobnejšie diskutovať neskôr.

Mnohé z jeho zložiek sa nachádzajú aj v iných chudnutie doplnky, ale PhenQ je prvá, ktorá majú dať ich všetky dohromady do jedného ľahko vziať tabletu. Najlepšie zo všetkého je, že ingrediencie sú 100% prírodné. Čo sa týka toho, ako PhenQ funguje, zložky pracujú synergicky:

 • Potlačiť svoj hlad chute a chuť k jedlu, ale nemajú sa budete cítiť vyčerpaní, čo väčšina ostatných produktov robiť. Za normálnych okolností, keď je chuť k jedlu potlačená a váš príjem spaľovacieho tepla sa znižuje, vaše telo už nemá dostatok energie, čo je to, čo cítite tak unavená.
 • Spaľovať tuk , ktorý je už uložený spustením prirodzené mechanizmy v tele, čo mu umožňuje premeniť tuk na energiu. To je tiež dôvod, prečo nebudete cítiť unavený.
 • Zastaviť ďalšie tuk z vyrába, zabezpečiť, že iba zdravé množstvo tuku zostáva v tele. To vám zabrániť priberanie na váhe.
 • Zvýšte svoje energetické úrovne tým, že nechá vaše telo používať až na tukové zásoby, ktoré sú už tam.
 • Zlepší náladu, vzhľadom k tomu, že ste rezanie kalórií a majú energetickú podporu. Väčšina ľudí, ktorí sa ocitnú diéta docela naštvaný a nadol, čo sa nestane, keď budete mať PhenQ.

Zvlášť dôležité je to, že PhenQ je podporená vedeckými dôkazmi. Okrem toho, zatiaľ čo doplnok priemysel nie je regulovaná, výrobca vyrába tento doplnok v FDA a GMP schválených zariadení. To zaručuje, že vzorec je úplne bezpečný.

Výrobca PhenQ je ERGO Group Ltd. Táto spoločnosť vyrába produkty zdravie pre viac ako desať rokov. Ako dôkaz o účinnosti svojich výrobkov, ktoré majú viac ako 190.000 spokojných zákazníkov . To vám môže dať pokoj vedomím, že sa jedná o rešpektovaná a spoľahlivá spoločnosť.

PhenQ Dodatok Fakty a prísady

Podľa výrobcu, oni pozorovali výnimočné výsledky PhenQ. Konkrétne sa vykonáva prostredníctvom spoločného úsilia jednotlivých zložiek, ktoré boli predtým k dispozícii len v oddelenej pilulky. Keď si kúpite PhenQ, dostanete fľašu s 60 piluliek. Každá tableta obsahuje:

 • Uhličitanu vápenatého (625 mg) . Vápnik je pre kosti veľmi dôležitý, ale môže tiež pomôcť vytvoriť a udržať si zdravú váhu. Rad štúdií ukazuje, že podporuje bunkám využívať energiu, než ukladanie tuku. V podstate to hovorí bunky, ktoré tento orgán už musia ukladať tuk, pretože neexistuje nadchádzajúce nedostatok potravín. V skutočnosti, šesťmesačné štúdia preukázala, že obézni dospelí, ktorí užívali doplnky vápnika stratil väčšiu váhu, než tí, ktorí nie.
 • L-karnitín Furmarate (142 mg) , čo je prirodzená aminokyselina. To je nájdené v potravinách, ako je červené mäso, zelenina a orechy. Táto aminokyselina pomáha telu premeniť uložených tukov na energiu. Z tohto dôvodu, telesný tuk je spálený, bez toho aby sa cítite vyčerpaný a unavený, čo je bežná prax, zatiaľ čo diéty.
 • Capsimax prášok (15,5 mg) . To bolo preukázané, že doslova výbuch tuku preč. Skladá sa z kofeínu, paprika, niacín (vitamín B) a piperín (čierne korenie). Obaja paprika a piperín je známe, že majú silné termogénny vlastnosti. To znamená, že vaše vnútorné telesná teplota stúpa, čo umožňuje spáliť viac tuku, čo vedie k zníženiu hmotnosti. Okrem toho, niektoré štúdie naznačujú, že piperín zastaví tvorbu nových tukových buniek. Paprika bola značne výskum preukázať, že má chudnutie výhody klinicky relevantných úrovniach.
 • Pikolinát chrómu (80 mcg) , ktorý pracuje s inzulínom pomôcť metabolizovať sacharidy.
 • Kofeín bezvodý (150 mg) , ktorá zaisťuje, že ste energický
 • Nopal (20 mg) , čo je kaktus, ktorý je vyplnený vláknami a preto ponecháva cítite plnšie po dlhšiu dobu. To tiež obsahuje dôležité aminokyseliny, ktoré zvyšujú hladinu energie, ktorá je potrebná, keď sa schudnúť. Okrem toho, že bojuje proti zadržiavaniu tekutín, čo je častým dôvodom pre ľudí, aby sa ťažšie, než by mali byť. To vyplachuje všetky tekutiny, ktoré sú zbytočne uložené v tkanivách.
 • α-LACYS RESET® (25 mg) - ďalej len "tajné" zložka PhenQ Medzitým je vlastný patentovaný prísada, známy ako a-LACYS RESET®. Obsahuje cysteín a alfa lipoovej kyseliny, ktoré synergicky spolupracujú pri riadenom znižovaní buniek a oxidačné rovnováhu. Zjednodušene povedané, táto látka pôsobí tak, že zvýšenie metabolizmu, a to je vedecky dokázané. Vedecké štúdie ukázali, že tí, kto používa a-LACYS RESET® stratil 7,24% svojho telesného tuku a 3,44% ich telesnej hmotnosti, pri zvýšení ich svalovej hmoty o 3,80% .Tu sú niektoré grafy podľa vedecké štúdie, ktoré ukazujú účinnosť použitia PhenQ:

  • Stratil až 3,44% ich celkovej telesnej hmotnosti
  • Stratil až 7,42% z ich celkového telesného tuku
  • Posilnili svoju svalovú hmotu od 3,80%

Synergické vlastností zložiek PhenQ sú obzvlášť zaujímavé. Vápnikové signály bunky spaľovať tuk je paprika robí toto jednoduchšie tým, že zvýši svoju vnútornú teplotu sa Nopal zaisťuje, že nemusíte dochádzať energia, a ďalšie zložky, aby sa ich vlastné príspevky. Ako taký, každá zložka robí svoju vlastnú vec, ale celkový efekt je oveľa lepšie, ako keby boli nadobudnuté zložky samostatne. Takže to PhenQ funguje? Určite áno, podľa vedeckých štúdií, ako aj tisíce recenzentov.

Ako to vziať?

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, vziať dve PhenQ tablety denne, jedna pri raňajkách a jedna pri obede. To znamená, že jeden 60 pilulka fľašu by malo stačiť na jeden mesiac. Je dôležité, aby si to v noci, pretože ste mohli nájsť to ťažšie zaspať, pretože zvýšená hladina energie.

A čo vedľajšie účinky?

PhenQ je spojená s niektorými vedľajšími účinkami, hoci žiadny z nich sú nebezpečné. V skutočnosti, niektorí sa dokonca zlepšiť svoje zdravie. Medzi ne patria nasledujúce:

 • Obsah uhličitanu vápenatého a vlákno v Nopal môže znamenať, že ľudia, ktorí sú náchylní k zápche, môže dochádzať k problémom.
 • Budete sa cítiť celkom smäd, a to predovšetkým kvôli termogénny účinky PhenQ. Avšak, toto je zdravá vedľajší účinok, ako to budete piť viac vody, čo znamená, že budete jesť menej, a že ste schopní lepšie odplaviť toxíny z tela.
 • Niektorí ľudia si všimli mierne úzkosť a nepokoj počas prvých niekoľkých dňoch užívania doplnok, aj keď to zmizne pomerne rýchlo.

Takže je PhenQ bezpečné? Rozhodne!

PhenQ Hodnotenie zákazníkov

Ghislain R., vek 31, stratil 11lbs len 1 mesiac!

Zúfalí svoju vlastnou váhou a už vyskúšali mnoho doplnkov stravy a tiež zlepšiť životný štýl, ale stále nemá šťastie. Po prečítaní recenzie PhenQ konečne Ghislain začala užívať. Za jeden mesiac všimol si pozitívne výsledky.

 

Taiylah P., vek 21, stratil 44lbs iba za 3 mesiace!

stratil 44lbs do 3 mesiacov - Taiylah stretávajú s nadváhou po celé roky, ona nikdy sťažnosť a vždy zameraná na cvičenie, správnej výživy a pri PhenQ as rýchlymi tabletky na chudnutie. Na pravý obraz je 100% reálne výsledky.

Ceny a to, čo dostanete

Najlepšie miesto, kde kúpiť PhenQ je priamo z jeho oficiálnych internetových stránkach . To zaručuje, že ste vlastne dostať ten správny produkt, a nie nelegálnu kópiu. PhenQ je trochu drahý, ale niektoré špeciálne ponuky pre hromadné nákupy sú k dispozícii:

 • Kúpiť dve dostanete jeden zdarma - Získate dodávky za cenu na dva mesiace do troch mesiacov dodávok.
 • Kúpiť tri dostať dva, tri, s pridaným fľašou Advani očistiť - Dostanete zásobu na päť mesiacov za cenu troch, rovnako ako pridanú čistiaci prostriedok.

Neexistujú žiadne poštovné a balné, bez ohľadu na to, kde na svete ste, a to bez ohľadu na to, koľko fliaš ste kúpiť.

Pokiaľ ide o tom, koľko budete potrebovať, ak chcete prísť o viac ako 20 libier, mali by ste si objednať tri fľaše, pretože to bude trvať vám päť mesiacov a mal by byť dostačujúce pre tento typ chudnutie. Okrem toho, pretože dostanete plnú 60 dennú záruku vrátenia peňazí, nemáte čo stratiť.

To, čo sa mi páčilo asi PhenQ

Hlavnými PhenQ výhody sú:

 • Výrobca je ERGO Group Limited a má veľmi dobrú povesť.
 • To je tvorené zo 100% prírodných surovín.
 • To pomáha kontrolovať vašu chuť k jedlu.
 • To vám dáva pocit, energický a aktívny v dôsledku zvýšenia metabolizmu.
 • To spaľuje tuk.
 • Zabraňuje tvorbu nových tukových buniek.
 • To zlepšuje celkovú náladu.
 • Je vedecky sprevádzaný radom štúdií.
 • Je to absolútne bezpečné.
 • Pri porovnaní PhenQ vs Phen375, PhenQ je jasne lepší produkt.
 • Prichádza zadarmo s celosvetovou doručenia.
 • To má 60 denná záruka vrátenia peňazí chrbta.
 • Výrobca vytvoril niekoľko špeciálnych ponúk pre hromadné nákupy.

Čo sa mi nepáčilo o PhenQ

 • Je to celkom nákladné.
 • Je k dispozícii len on-line.
 • To prichádza s niektorými vedľajšími účinkami.

Konečný verdikt o PhenQ výsledky

PhenQ je naozaj jedným z tých mála produktov chudnutie, ktoré skutočne splniť svoje sľuby. To má dať dohromady ingrediencie sa tradične nachádzajú v jednotlivých doplnkov, a vytvorili niečo, čo funguje holisticky. Horí existujúce tuk, premieňať to na energiu, takže necíti unavený; to zastaví vás od jesť toľko; sa cítite dobre; a to zastaví vás od ukladania nového tuku. Opierajúci sa o vedecký výskum, to naozaj vyzerá, že je výrobok sme čakali. To je 100% odporúčame!

1 BOTTLE
$69
Retail: $79.95
Save $10 Right Now!
buy now »
2 BOTTLES + 1 FREE
$139.90
Retail: $239.85
Save $99.95 Right Now!
buy now »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE ADVANA CLEANSE
$189.95
Retail: $399.75
Save $209.80 Right Now!
buy now »

kliknite tu na objednávku PhenQ z oficiálnych internetových stránok »

Author: Adhika Dibya

Nutritionist and Dietician based in Jakarta, with a demonstrated history of working in the health wellness and fitness industry. Skilled in Nutrition Education, Nutrition Consultation, Diet Planning, Food & Beverage, Content Creation and Public Speaking. Strong healthcare services professional with a Bachelor Degree in Nutrition from Gadjah Mada University.

KÚPTE TERAZ »