PhenQ סקירת התוצאות שלי – האם זה אפשרי לרדת במשקל על ידי נטילת גלולה?

Home » Review » phenq » PhenQ סקירת התוצאות שלי – האם זה אפשרי לרדת במשקל על ידי נטילת גלולה?

סקירה קצרה של PhenQ

האם PhenQ באמת עובד?  סקירה מפורטת

PhenQ הוא תוספת מבער שמנים. צורבי שומן הם מוצרים שנעשים כדי לעזור לך לרדת במשקל. המשקל שאתה מאבד צריך לבוא בעיקר שריר שומן ולא. PhenQ קובע שזה יהיה לשרוף שומן כי אוחסן על הגוף שלך. בנוסף, תוספת זו קובעת שזה יהיה לשפר את מצב הרוח שלך, להגביר את האנרגיה, ולעזור לחסום שומן בעתיד ייצור. אני ממש אוהב את העובדה PhenQ מתבצע FDA בחן ואישר המתקנים , אתה לא תמצא כי עם צורבי שומן רבים אחרים.

רשימת המצרכים ב זה מוסיף

הנה כמה מרכיבים מרכזיים PhenQ ומה המרכיבים הללו משמשים. מרכיב בלעדי PhenQ שמכונה א-Lacys איפוס . מרכיב זה בשם מוזר נחקרה מדעית לזרז את חילוף החומרים ולהגביר התרמוגנזה. התרמוגנזה הוא התהליך שבו הטמפרטורה הפנימית של הגוף שלך מועלה די מעט כדי להתחיל לשרוף שומן משם.

מרכיב נוסף גדול PhenQ הוא אבקת capsimax, תערובת של פלפלת, piperine, קפאין ו ניאצין . לאחר אחד המרכיבים הללו הוא מספיק כדי להפוך את תוסף הרזיה הגון. עם זאת, כולל ארבעה ידועים מרכיבים לחיזוק חילוף חומרים הוא פשוט מדהים . הלוואי ויותר חברות לשים תערובת זו צורבי השומן שלהם.

יש באמת לא מעט מרכיבים מדהימים במוסף זה. אני רוצה לתת לך עוד על PhenQ. אז, אנחנו הולכים להשלים את שאר הרשימה של החומרים PhenQ הכוללים סידן פחמתי, nopal, ו- L- קרניטין .

התוצאות שלי עם PhenQ

כל בקבוק של PhenQ שווה בערך ל העדר אספקת חודש. אני אתן לך קצת רקע על המשקל שלי הולך לתוך בסקירה זו. כאשר אני בכושר ממש טוב, אני אשקול כ 210lbs. אני כבר להכות הכושר אבל אני גם עשיתי כמה תלתלים צ'יזבורגר ורחבות ומטגנים צרפתים לאחרונה (לאכול יותר מדי מזון מהיר). נכון ליום 1 של סקירה זו, ואני weighed..228bs. מה עשיתי במהלך סקירה זו היתה לקח PhenQ, עם כמות נורמלית של דיאטה ופעילות גופנית.

עשיתי את זה נקודה לא לשנות את הדרך שבה אני מתאמן בדרך כלל. אני לא ממש בקפדנות בדיאטה כי רציתי לראות מה PhenQ יכול באמת לעשות. הייתי אומר כי התזונה שלי במהלך נטילת PhenQ הייתה ממוצעת, קצת אוכל טוב ועוד כמה ג'אנק פוד.

היום הראשון לקחתי תוסף זה, הרגשתי את האנרגיה מייד! הייתי צריך לומר כי אבקת capsimax. ברצינות, יש Iregularly משקאות אנרגיה PhenQ עבד הרבה יותר טוב. אני לא טיפוס של בוקר, כך בקפיצת האנרגיה שקבלתי PhenQ הייתה הטבה נחמדת . לאחר האנרגיה הוא נהדר אבל בוא נכנס איך PhenQ עשה במשקל, כלומר שומן.

לפני אי לקיחת PhenQ, הזכרתי כי שקלתי בערך 228lbs. למרבה המזל, בתוך השבועיים הראשונים של השימוש PhenQ, ואני כבר לרדת במשקל כדי 220lbs, אשר היה מגניב איתי. אני תמיד לאחסן שומן על הצדדים שלי, נקרא על פי lovehandles. אני בטוח שרבים בחורים אחרים יודעים למה אני מתכוון איך lovehandles מודעות עצמית יכולה לגרום לך להרגיש במצבים מסוימים. הייתי מתקרב לסוף החודש הראשון שלי (מיכל) של PhenQ והיה מתחיל לראות lovehandles שלי לצמק מעט.

בכלל הגעתי שלושים ימים שלי עם PhenQ עם ABS שישייה של מגורר, נצצו באור? לא, אבל עשיתי ללכת, סוף סוף שלי שוקל-ב, מ 228lbs כדי 214lbs, לאבד 14 קילו ב כ 30 ימים .

PhenQ תופעות לוואי אפשריות

אחד המרכיבים העיקריים הגלולה דיאטה זו הוא קפאין, אשר למרות הגברת רמות האנרגיה שלך יכול להפריע דפוסי השינה שלך. לכן מומלץ לקחת את זה רק במהלך ארוחת בוקר וארוחת צהריים .

באותה נשימה, אם הינך בהריון או מניקה אז אולי כדאי לחפש את הסכמת הרופא שלך. במקרה כנ"ל אם יש לך כרוני, מצבים רפואיים קיימים או אם אתם נוטלים תרופות אחרות .

משהו מעניין על PhenQ הוא כי רוב האנשים שהשתמשו בו לא דיווח על תופעות לוואי משימוש שלה. אחת מתופעות הלוואי המתונות דיווחו עד כה כוללים:

  • אי נוחות
  • עַצבָּנוּת
  • הֲקָאָה
  • בחילה
  • בעיות עיכול

חסרון נוסף פוטנציאל של שימוש במוצר זה הוא כי תופעות ההרזיה שלה מוגבלות רק לזמן קצר.

כלומר אתה צריך לאמץ אורח חיים בריא גם לאחר השימוש בו אחרת אתה עדיין עשוי להחזיר קצת במשקל כמה שנים את הקו.

כאשר כל הוא אמר ועשה, אנחנו עדיין מרגישים מחקרים מדעיים יותר צריכים להתנהל על גלולת דיאטה זו בעיקר כדי לברר השפעות לטווח הארוכה שלה לבריאות.

איפה אתה יכול למצוא תוספת זו? (וגם לחסוך 10 $ מהמחיר הקמעונאי)?

תוספת זו זמינה רק דרך האתר הרשמי של PhenQ. תוספת זו זמינה רק דרך האתר הרשמי PhenQ. עם זאת, אתה יכול למצוא את זה עבור 10 $ זולים יותר מאשר PhenQ הקמעונאי.

טיפ חיסכון נוסף:

אם אתה מחליט לתפוס מיכל של PhenQ, יש דרך להציל יותר כסף. אם אתה מקבל שתי מכולות של PhenQ, האתר באופן אוטומטי מוסיף בקבוק חינם להזמנתך . בנוסף, מקבלים שלושה בקבוקי Phenq יקבלו שני בקבוקים נוספים בחינם .

את הטוב ואת הרע של PhenQ:

הטוב:

  • תוצרת FDA ​​בחן ואישר מתקנים.
  • חזרה על ידי מרכיבים מוכחים מדעית לאבד שומן, כולל הבלעדית איפוס-Lacys.
  • מכיל תערובת capsimax, קפאין שמציעה, piperine, ומרכיבים לחיזוק הרזיה ידועה אחרים.

הרע:

  • מוצרים זמינים רק באינטרנט דרך אתר אחד שיכול להוביל את ההנפקות.

תוצאות צפויות PhenQ

התוצאה הממוצעת של PhenQ תהיה סביב 10 עד 12 פאונד בחודש הראשון. חלקם עשויים להפסיד יותר פאונד תלוי איך הגוף שלך מגיב לזה. עם זאת, מומלץ להשתמש בגלולת הדיאטה במשך שלושה חודשים לפחות. גם כאשר הגעת המשקל הרצוי, במוסף יעזור לכם לשמור על המשקל החדש.

המלצות נדל

[כיתוב id = "attachment_9" align = "aligncenter" width = "600"] איבד 44lbs ב 3 חודשים - Taiylah נאבקים עם משקל עודף במשך שנים, היא מעולם תלונה ותמיד ממוקד עם פעילות גופנית, תזונה נכונה ולקיחת PhenQ כמו גלולות דיאטה מהירה . התמונות הנכונות הן תוצאות אמיתיות 100% [/ כיתוב] [כיתוב id = "attachment_178" align = "alignright" width = "600"]. אבדו 11lbs בחודש אחד - מתוסכל עם המשקל שלו כבר כל כך הרבה ניסה תוספי תזונה וגם לשפר את אורח החיים, אבל עדיין לא היה לנו מזל. לאחר קריאת הסקירה PhenQ ולבסוף ג'יסליין התחיל לקחת אותו. ב רק חודש אחד הבחין תוצאות חיוביות. [/ כיתוב]

הציון הסופי PhenQ

אם אתה חולה לאבד שום משקל או מאבד את זה לאט, אתה כנראה צריך לנסות מבער שמנים. אם אתה רוצה לאבד שומן במהירות ובבטחה, PhenQ הוא תוסף נהדר לשימוש. שמתי לב שיש לי יותר אנרגיה תוך לקיחת PhenQ. בנוסף, שמתי לב שאין רווחי שומן חדשים אמיתיים תוך שימוש תוספת זו. אני גם היה מסוגל (עד סוף החודש הראשון) מתחיל באמת לאבד שומן מאזורים מאוחסנים, כמו lovehandles שלי.

1 BOTTLE
$69
Retail: $79.95
Save $10 Right Now!
buy now »
2 BOTTLES + 1 FREE
$139.90
Retail: $239.85
Save $99.95 Right Now!
buy now »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE ADVANA CLEANSE
$189.95
Retail: $399.75
Save $209.80 Right Now!
buy now »

לחץ כאן כדי להזמין PhenQ מהאתר הרשמי »

Author: Adhika Dibya

Nutritionist and Dietician based in Jakarta, with a demonstrated history of working in the health wellness and fitness industry. Skilled in Nutrition Education, Nutrition Consultation, Diet Planning, Food & Beverage, Content Creation and Public Speaking. Strong healthcare services professional with a Bachelor Degree in Nutrition from Gadjah Mada University.

קנה עכשיו »