PhenQ ביקורות: הגלולה הרזיה אחריות

Home » Review » phenq » PhenQ ביקורות: הגלולה הרזיה אחריות

{PhenQ הוא אף חדש בשוק, יש לו מחקר מספר שנים ומחקרים מדעיים מאחוריו שהופכים אותו מוצר מובהק. זה לא הונאה עדיין מוצר רשמי. אתה יודע מחפש ד מעולה וגם תחושה נהדרת …{PhenQ הוא אף חדש בשוק, יש לו מחקר מספר שנים ומחקרים מדעיים מאחוריו שהופכים אותו מוצר מובהק. זה לא הונאה עדיין מוצר רשמי. אתה יודע מחפש מצוין וגם סנסציה גדולה ישירות מתרגם ישר לתוך הסוג של סיפוק לך להיכנס לחיים. להיות שמן כולל קשיים משלה. PhenQ ביקורות: הגלולה הרזיה אחריות

PhenQ ביקורות: גלולת הרזיה ערבה - עודף משקל

כל מי כבר מעודף המשקל בסופו של דבר בחייו יוכל להעיד על כך. PhenQ הוא אף-מותג חדש בשוק, יש לו מחקר שנים רבות ומחקרים קליניים מאחורי זה שהופכים אותו מוצר אחד- of-a- סוג. אתה מבין מחפש מצוין כמו גם ישר מעולה תחושה מתרגם ישר לתוך הסוג של סיפוק שאתה מקבל בחיים.

מלבד היותו הרסני לבריאות הבסיסית שלך ומצבו בריאות, בעיות משקל כמו גם להיות שמנים הוא פגיעה משמעותית באמון שלך. PhenQ ביקורות: גלולת הרזית ערבות. צריך לרדת במשקל יכול להיות גורם לאכזבה אבל זה לא צריך להחזיק נכון אם אתם מזהים כיצד אתה יכול לטפל הדאגה.

עם PhenQ זמין בשוק, אתה יכול להפחית את המתח ולקבל את הגוף רצוי קטן כמו 60 ימים. אתה יכול לשנות את החיים שלך ולקבל את דחיפת הביטחון העצמי כי אתם דורשים, כל שעליך לעשות הוא לקבל את הפריט המתאים כדי לסייע לך להיפטר כמה קלוריות נוספות. המלצה PhenQ זה עונה על כל השאלות כי ייתכן שיהיה על פריט זה.

מהו PhenQ?

סקירת PhenQ - ביקורות PhenQ: גלולת אובדן משקל אחריות

PhenQ היא נוסחא הרזיה ייחודית, מיוחדת עם יתרונות רבים כי בשלב מסוים לגרום וניהול משקל משמעותי.

היא מבוססת על In-Phentermine-Q יחד עם בסדרה שלמה של מרכיבים שונים אחרים עם כבר ידועים אפקטים.

Phentermine פונקציות כמו אנרג'ייזר וגם נמצאות הרבה שיטות דומות אמפטמין.

שלה היא תרכובת משפטית לחלוטין משפיע על מערכת העצבים באופן מקטין את התיאבון. בפתרון זה, הוא קיים בנוסף לחומרים אחרים כדי להפעיל השפעה חזקה. PhenQ ביקורות: הגלולה הרזיה אחריות

PhenQ שונה טבליות הרזיה אחרות כי זה לא איכפת לו רק להתמקד בהיבט אחד. זוהי אופציה עשתה להתמודד עם החשש מפני אפילו יותר זוויות. מדוע יש לה מרכיב סודי?

היצרן נחשב זה חיוני כי מוצרי הפחתת משקל יש נטייה לשכפל זה לזה. מפיקים אחרים שונים בהחלט מתכוונים לשכפל את המתכון וגם ומכאן זה רק שכל ישר כדי לשמור משהו האישי שלך ולא לחשוף מה לגבי המתכון שלך.

יש אפילו יותר כדי למשוך תשומת לב זו. זה זה גם מתקבל קקטוס Nopal, עשיר בסיבים, יכולה לדכא את מעלות תשוקות. זהו מרכיב פעיל נדיר מדהים שבו יש שפע של חומצות האמין וגם נותן את האנרגיה שאתה צריך להגיע ליעד הפחתת משקל שלך. זה בקרבות אגירת נוזלים מדי, כך שאתה מקבל מנצלים רבים ממנו.

הוא מורכב מתערובת טבעית מיוחדת להגדלה חמה פיזי בצורה לגמרי בלתי מזיקה. ספירה ל-קרניטין fumarate וכן, הנמצא לרוב תוספים לרווח שריר.

זוהי תרכובת טבעית מפשירה מצבורי שומן ומסת שריר עזרים לגדול, ובמקביל להאיץ הליך ההבראה שלהם. יש sa הרבה דן והשפעתו אם לבדוק את בניית שריר וכן משאבי כושר גופניים, שכן זה SA תוספת טיפוסית למדי עבור ספורטאים מקצועיים. PhenQ ביקורות: הגלולה הרזיה אחריות

אתה יכול לרכוש 60 כדורים בתוך מכולה וכל יתרונות סדר משלוח חינם לחלוטין בכל רחבי העולם. זה מרמז על סיכוי ספורט לכולם, לא משנה המיקום שלהם על העולם. מחירי משלוח גבוהים עבור רחוק הובלות בדרך כלל נטלו להניא רבים מלנסות המוצרים הזמינים.תוסף וחומרים פעילים

מצרכי PhenQ - ביקורות PhenQ: גלולת אובדן משקל אחריות

אז מה בדיוק נשאר המוצר?

הספקים של PhenQ כבר לגמרי בעצם פתוחים גם כנים לגבי החומרים הפעילים שלהם שחררו פרטים על הביסוס המדעי כי החומרים הפעילים הללו קבלו.

כל הרכיבים PhenQ הם טבעיים לחלוטין וגם שנועד לשפר טונוס שרירים, כמו גם יוזמות להפחתת משקל.

להלן בדיוק מה שתמצאו כל טבליה PhenQ ללא טרחה:

א-Lacys איפוס ®

א-Lacys איפוס ® הוא סימן מסחרי נוסחה וחקרה רפואית כי כבר הפיק לסיים את התרמוגנזה בגוף, כמו גם קצב חילוף החומרים תאוצה. מורכבים, זו מבטיחה שתוכל להתחיל לרזות, להשיג מטרה וניהול המשקל שלך במהירות מאוד מהר. קצב חילוף חומרים הוא מחיר שריפת הקלוריות הטבעי של הגוף וגם מהר זה, יותר מהר אתה תתמוסס קלוריות. תהליך חילוף חומרים שיפרה וגם עבודת התרמוגנזה משופרת יחד. להציב יחד, זה מבטיח שתוכל להתחיל לרדת במשקל מיד, השגת המטרה שלך במשקל מהר מאוד. תהליך חילוף חומרים הוא שיעור שריפת הקלוריות הטבעי של הגוף ואת הרבה יותר מהר זה, יותר מהר תוכל לשרוף קלוריות.

התרמוגנזה הוא ייצור החום בגוף. חום הוא מעין האנרגיה, וגם כדי ליצור אנרגיה, הגוף צריך להשתמש קלוריות. מסיבה זו, התרמוסטט שלך פנימי גבוה, משקל יותר תתחיל לשפוך. התרמוסטט הפנימי שלך יותר, המשקל אפילו יותר אתה בהחלט תתחיל לשפוך.

Capsimax אבקה.

Capsimax אבקה, המהווה שילוב של פלפלת, piperine, כמו גם ניאצין, ויטמין B3 או. להרכיב, סיוע אלה לפוצץ את השומן בגוף.
{פלפלת היא מעין צמח פלפל, כפי הוא piperine, שהוא בעצם פלפל שחור. הם הוכחו קליניים שיהיו למגורים או מסחריים התרמוגני גבוהים זו, אם כן, מסייעת לגוף להשיל הרבה יותר שומן, ולכן הפחתת משקל כולל. בנוסף, מחקר למעשה הוכיח כי piperine עלול גם למנוע תאי שומן נוסף מיצירה. Capsinoids וכן capsacinoids יש בעצם גם הוכח כדי ליצור דרגות שריפת שומן כי הם רפואיים ניכרים. הם הוכחו קליניים יש בתים התרמוגני גבוהים וגם זה, בתורו, מסייע לגוף לשרוף שומן הרבה יותר, וכך מוריד במשקל כללי. Capsinoids וכן capsacinoids יש בעצם גם הוכח לייצר רמות של ירידה במשקל כי הם מדעיים ניכרים.

סידן פחמתי.

סידן קרבונט, אשר מוכר להיות נהדר עבור העצמות, אלא גם מסייע לאבד למעשה weight.In, יש הטוענים כי סידן יכול לספר תאים שונים בגוף כדי להפחית אחסון שומן על ידי מראה כי הגוף היא בריאות, כמו גם עודף שומן אחסון הוא כתוצאה אינה נחוצה. תאים, ומסיבה זו, מתחילים לשפוך שומן במקום וגם זה גורם ניהול משקל יותר. מחקר של מבוגרים הסובלים מעודף משקל נטילת תוספי סידן או אחרת לחיזוק צריך סידן שלהם גילה כי הם היו למעשה כמות עלה של הפחתה במשקל.

פיקולינט כרום.

כרום פיקולינט, שהינו מינרל טבעי הנמצא תדיר דגנים מלאים, ירקות וכן בשר. מחקרים רבים בעצם חברו כרום כדי דיכוי כמיהת פחמימות וסוכר, המציין מדובר להיות פשוט יותר כדי לשמור על רמות הגלוקוז בדם בריאות. מזונות עם פחמימות וסוכרים אחרים הם מושרים מעלה גם הצילו כאנרגיה. אם סוכר נאות קיים בתאים שלך, אחרי התשוקות עבור שייעצר. מה Chromium כבר חשף לעשות הוא לוודא התאים להחזיק רמות מרביות של סוכר, ובכך להקטין את תשוקת סוכרים וגם פחמימות ושיפור מאמצי ניהול משקל. מחקר אחד, אשר סיים במשך שמונה בשבוע, הראה כי אנשים הסובלים מדיכאון מנוסה מופחתי רצונות פחמימות ורעבים כאשר עם השלמת מחקרי chromium.Different בעצם חברו כרום כדי דיכוי פחמימה כמו גם תשוקה לאוכל סוכר, רומז דבר זה הופך להיות קל יותר לשמר רמות סוכר בדם בריאות. מזונות עם פחמימות וגם סוכרים אחרים נספגים כמו גם הצילו כאנרגיה. מה הכרום הוכח לעשות הוא להבטיח את התאים בעלי תואר מרבי של סוכר, ולכן הפחתת תשוקה למזון עבור סוכרים וגם פחמימות וגם לחיזוק מאמצי הרזיה.

קפאין נטול מים.

קפאין, וזה משהו מתגלה ברוב המכריע של תוספי הרזיה היום, יחד עם במשקאות אנרגיה. קפאין היא זריקת מרץ ידוע, והשאיר אנשים הרבה יותר מרוכז ודרוך והורדת עייפות. זה מבטיח כי דבר זה הופך להיות הרבה יותר קל להשתתף באימון.
עם זאת, רמות גבוהות של קפאין גם משפר אובדן שומן וגם מקטין רעב על ידי שיפור התרמוגנזה. קפאין גם משפר שריפת שומן וכן ממזער את התיאבון על ידי שיפור התרמוגנזה.

Nopal.

Nopal, שהנו קקטוס כי הוא מלא סיבים, לחיזוק מלא רעב. Nopal בנוסף מכיל כמות גדולה של חומצות אמינו, מה שמרמז על כך שאתה בהחלט צריך יהיה כוח רב יותר בזמן שאתה מאבד משקל. יתר על כן, זה עוזר לך לחסל כל סוג של מים מיותר שמר ברקמה שלך.

ל-קרניטין Furmarate.

ל-קרניטין Furmarate, שהוא סוג טבעי של חומצת אמינו L- קרניטין. זה קורה באופן טבעי ירקות ידידותיים לסביבה, אגוזים, בשר אדום, ומסייע לגוף להשתמש בשומן חנויות קיימות, להפוך אותם ישר לתוך אנרגיה. משמעות הדבר היא שהוא מסייע לא רק עם אובדן שומן, אלא גם עם ייצור חשמל.איך עבודות PhenQ?

PhenQ מגובה על ידי מדע - PhenQ ביקורות: גלולת הרזית אחריות

הדרך המהירה לגרוס ממאגרי השומן שלך היא להיכנס לגוף שלך ישר לתוך הליך הנקרא התרמוגנזה. תהליך זה יהיה רק ​​להתמוסס כל סוג של חנויות עודפי השומן, וגם להשתמש בהם כמו גז עבור היום-יום בחייך.

עם זאת הרכיב כיתה מובילים, ובוודאי יסייע להגביר המחיר מטבולית שלך, גורם לגוף שלך להיכנס תרמוגנסיס בכל העת. ההרזיה שלך לעולם אי פעם להפסיק, וגם המחיר מטבולית עלה בהחלט ישמור בכם מרץ, ומלא חיים!

בקיצור, PhenQ עובד ישר על ידי מיקוד קצב חילוף החומרים שלך באמצעות חומר נחקר קליני נקרא-Lacys איפוס ®.

שיעור מטבולית מוגבר כלומר יותר קלוריות נשרפות במהלך היום, אפילו במנוחה.

זה גם פונקציות ידי הפחתת הרעב שלך, כמו שצריך לסייע לך לנהל את כמות המזון שאתם אוכלים במהלך היום.

דיכוי רעב אפקטיבי הוא בין אחד ההיבטים החשובים ביותר של מחשב לוח משטר דיאטה וגם מה שאנשים רבים מחפשים בעת רכישת תוסף.

בסך הכל, זה פשוט סופר לעשות שימוש וכן מגיע עם הוראות מלאות על איך אתה יכול המשובחים להשיג מטרה וניהול המשקל שלך.האם PhenQ בטוח?

ובכן למרות PhenQ היא אלטרנטיבת מרשם עצמת תרופות הרזיה כגון Phentermine, אני באמת מרגיש שזה הרבה, הרבה יותר בטוח מאשר רוב צורבי השומן השונים האחרים לעלות חנויות הבריאות בשכונה שלך. אין מרכיבים פעילים שיובילו אותי להאמין שזהו פוטנציאל מוצר מסוכן כמו Companion ירבה, ביטר אורנג ', מא Haung או חומר אחר אשר הוכח יש תופעות לוואי שליליות.

המשהו הזה שאתה צריך לשקול הוא שאתה צריך לעקוב אחר ההוראות בעת השימוש בפריט. זה נכון גם לגבי כל סוג של סוג של תוסף זה שאפשר לקחת לכל גורם. אז כל עוד אתה בצעת את ההוראות על הבקבוק וגם אין לי שום בעיות שהיו קיימות מראש צריך לטפל בזה, PhenQ צריך להיות ללא סיכון להשתמש. כל עוד אתה עומד בדרישות ההוראות על הבקבוק וגם אין כל סוג של בעיות קיימות שצריכה להיפתר, PhenQ צריך להיות ללא סיכון לנצל.} {זאת תמיד ליצור קשר עם רופא לפני תחילת כל סוג של תכנית תוסף. תמיד לבדוק עם מומחה קליני לפני תחילת כל סוג של תוכנית תוספת. הדבר היחיד שאתה צריך לקחת בחשבון התקין הוא שאתה צריך לבצע את המסלול בזמן שאתה לנצל את הפריט. כל עוד אתה לדבוק את ההוראות שעל הבקבוק כמו גם אין לי שום סוג של preexisting תנאים המחייבים להיפתר, PhenQ צריך להיות בטוח לשימוש.

PhenQ קוד קופון 10% הנחה: [NO_COUPON]


ביקורות משתמשים PhenQ

סקירות של לקוחות PhenQ

  • איבדתי 44 ק"ג ב 3 חודשים - אנשים חשבו שאני לא יכול לעשות את זה אבל איבדתי 44 קילו ב 3 חודשים התאמת תוכנית תזונה בריאה ומאוזנת שלי ופעילות גופנית עם PhenQ - Taiylah P, 21 שנים
  • איבדתי 11 קילו ב 1 לחודש - לאחר שניסה דיאטות אינספור שינויים באורח החיים ללא הצלחה, PhenQ עזר לי לרזות כאשר שום דבר לא פעל אחר - ג'יסליין R, 31 שנים של גיל
  • איבדתי 14 ק"ג ב 9 שבועות - החל רואים תוצאות אחרי פשוט 2 שבועות ואיבד 14 ק"ג, 11.5 ס"מ בהיקף המותניים ויצא מן מימד בבריטניה 12 עד 10 - ניקולה, 36 שנים
  • אני מזיל 20 קילו ב 5 חודשים - הייתי צריך לרדת במשקל שיופעל עם הצעירים שלי בפרק אשר יושמו הודות PhenQ - ואלרי, 31 שנים
  • איבדתי 20 ק"ג ב 3 חודשים - PhenQ סייעו לי להשיל משקל התינוק. זה פנטסטי ואני mosting צפוי להמשיך להשתמש בו כשאני לגמרי ולהגיע למטרות שלי - באפריל 35 שנות הגילאים
  • אני מזיל 9 קילו בחודש 1 - PhenQ עזר לי להשיג את המטרות שלי לאבד ידיות שומן ואהבה עקשניות בטן יחד עם דחיפת הגוף שלי - Axelle, 22 שנים

The Pros and Cons PhenQ

אז אני אתחיל עם החסרונות.

אל תיקח את זה יום אחד night-- בחרתי לקחת PhenQ בבית בנוגע 22:00 מאז שכחתי לקחת אותו בארוחת הצהריים.

ובכן באותו הערב הייתי ער עד בנוגע 03:00 בשל העובדה שזה מגבר אנרגיה ממריץ. שגיאה מגוחכת ידי לי.

אז אם אתם מתכוננים לקחת PhenQ לפני אימון הלילה שלך אז זה כנראה לא רעיון טוב כמו שאתה תישאר ער כל הלילה.

אני לא מציע לקחת אותו אחרי 06:00 אם אתם מתכוונים להגיע לנוח!

Migraines-- עכשיו ואז קיבלתי כאבי ראש לאחר נטילת PhenQ. זה עשוי להיות לא חטיפים כך רמת הסוכר בדם שלי היתה מתחת לנורמה.

לאחר לקיחת זוג paracetamols הרגשתי בסדר אף. למען האמת אם כי אני כבר נוטה כל הזמן תסכולים אז אני לא יודע אם זה היה בעצם לעשות עם PhenQ.

לאחר PhenQ -? נקודה אחת הם לא להודיעך הוא הדרכים הטובות ביותר לשמור על המשקל אחרי שאיבדת אותו. אני חושב די הרבה אנשים בהחלט לרדת במשקל עם זה ואחרי זה לקבל אותו בחזרה לאחר שהם מפסיקים להשתמש בו.

ובכן אני דווקא למדתי דרך לשמור על המשקל שבו אני אראה לך בהמשך, כיצד לשמור על סעיף המשקל.
עכשיו בואו נדבר על היתרונות.

זוהי תשוקת עצמת suppressant-- הסיבה העיקרית שאני השגתי כל כך שמן היא מאז ישבתי ליד שולחן העבודה שלי ברחבי נשנוש היום.

לאחר שהתחלתי לקחת PhenQ הופתעתי למדי לגלות כי אני כמעט לגמרי הפסיק חטיפים.

לאחר לקיחת PhenQ עם ארוחת הבוקר שלי לא הייתי מרגיש רעב במשך שעות. לא הייתי אפילו לשקול מזון בכל דרך.

זה ממש כמו הרכיב של המוח שלך כי מודיע לך שאת רעבה, כמו גם להיות חטיף רק משיג כבוי.

אז אני בהחלט לאכול צהריים עם מספר לוח PhenQ 2 ולא היה באמת מרגיש רעב בכל דרך עד לשעת הארוחה.

אז מייד לאחר שהתחלתי לקחת 2 של גלולות אלה יום עזבתי אכילה לחלוטין בשל העובדה כי אני פשוט לא היה רעב.

זה גם סייע לי להנמיך הקלוריות שלי על ידי כמות מסיבית אשר ייתכן שזו סיבה גדולה שאני רזה.

energy-- אקסטרה בתוך 10-15 דקות של לקיחה זה אני מגלה שאני בעצם הטבה וגם להיות עירני וגם אנרגטי. להיות אנרגטי הוא בעצם לא כמה אנשים בהחלט יכולים להסביר לי זאת לאחר הנטילה הזה אני לזכור מעשי לשינוי רמות הכח שלי עבור כמה שעות לאחר.

מאז שעזבתי את נשנוש ויש גם הרבה יותר כוח אני דווקא כבר השגתי הרבה יותר עבודה לעשות.

ועם כל הכוח שהוא נותן לי אני כבר עובד על בסיס קבוע אשר אני מקפיד סייע עם-הרזיה.

הלכתי מלעשות שום אימון כדי לעשות סביב 25 דקות ליום. מעולם לא היה לי אנרגיה לפני לעשות משהו כך פשוט מראה לך בדיוק איך PQ חזק הוא.

אתה בוודאי גם מאמין כי בהחלט הייתי סופר קצר על כוח מהפחתת קלוריות אבל זה היה ממש ההפך.

זה נמס fat-- אז אחד מקצוען החשוב ביותר של כולם היא שזה למעשה עושה בדיוק מה שהוא טוען שהוא mosting סביר לעשות וזה לשרוף שומן. אתה יכול להרגיש את ההשפעות באמת אחרי שאתה לוקח את זה כמו גם פשוט איבדתי כל כך הרבה משקל עם זה שאני בכנות חושב שזה מבער שמנים עוצמה.

כל אחד יכול להשתמש it-- בעצם ניסיתי תוכניות אימון הללו בעבר כי היה רק ​​דרך מאתגרת עבור אדם רגיל לעשות. אין לי זמן להשקיע שעות על בסיס יומי מימוש והכנת ארוחות מיוחדות.

ואני כמו שאתה צריך לבצע עם PhenQ הוא לקחת את זה בבוקר וגם בצהריים וזה בהחלט יקטין את התיאבון ואת להציע לך אנרגיה. עם האנרגיה הזו אתה יכול אז לעשות קצת פעילות גופנית.

כדי להיות כנה אני מניח שהיית טיפה במשקל גם אם עשית שום אימון גם אם אתם אוכלים הרבה פחות והיא מסייעת לשרוף שומן.

זה בעצם functions-- זאת בכלל אני חושב שהסיבה העיקרית שאני אוהב את זה הוא בשל העובדה כי זה עובד. אני דווקא ניסיתי כל מיני אמצעים כדי לרדת במשקל לפני ללא הצלחה של ממש עדיין התחלתי להפחית במשקל מהיר מאוד לאחר נטילת PhenQ.

מזומן בחזרה Warranty-- למען האמת אני לא יודע הרבה לגבי זה כמו אפילו לא עלה בדעתי של המבקש החזר שלי לפי האתר יש להם כסף 60 יום בחזרה להבטיח אם אתה לא מרוצה לוודא שזה מכובד.

PhenQ לגמרי בחינם? נקודה אחת, כי הבנתי היא שזה בעצם פחות יקר לקחת PhenQ מאשר חטיף.

במהלך חודש רגיל הייתי שיטה להוציא יותר על השטויות עשיתי שימוש לאכול ממה טבליות אלה להגדיר אותך בחזרה כל כך על ידי גזירה את החטיפים אני למעשה שימור הלוואה.היכן ניתן לרכוש PhenQ

אתה יכול לקבל Phenq באינטרנט, יש לו אתר רשמי משלה. כל הלקוחות יש את היתרון של עלות-חינם ברחבי העולם משלוח עבור 2 מכולות או אפילו יותר. בנוסף, ככל שאתה מקבל בבית בהקדם, גדול יותר בשיעור היוון שאתה מקבל.

התוספת הוא להיות מיוצר הן בארצות הברית והן בבריטניה, תחת מדיניות קפדנית. רכישה הוא כולל ערבות בחזרה במזומן 60 יום. החזר מלא אפשרי בתוך 67 ימים מיום הרכישה.

PhenQ נראה ברית יעילה ביותר כאשר במטרה לרדת במשקל. כמה דברים שכדאי יהיו תלויים גם לך. אין תרופת פלא לשקלל בעיות או משקל הוסיף.

טבליות Phenq יכולות לספק את הסיוע הנדרש רק כדי לגרום לך להחדיר את ההתאמות הנדרשות כי בהחלט תגרומנה גוף משופר. לאחר התוצאות להיות מורגשות, PhenQ יכול לברר רבים של הבעיות שלך, כגון נמוך היום-יום כוח, ביטחון עצמי לקוי, הרגלים גרועים ואת תשוקה וכן הלאה.

1 BOTTLE
$69
Retail: $79.95
Save $10 Right Now!
buy now »
2 BOTTLES + 1 FREE
$139.90
Retail: $239.85
Save $99.95 Right Now!
buy now »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE ADVANA CLEANSE
$189.95
Retail: $399.75
Save $209.80 Right Now!
buy now »

לחץ כאן כדי להזמין PhenQ מהאתר הרשמי »

Author: Adhika Dibya

Nutritionist and Dietician based in Jakarta, with a demonstrated history of working in the health wellness and fitness industry. Skilled in Nutrition Education, Nutrition Consultation, Diet Planning, Food & Beverage, Content Creation and Public Speaking. Strong healthcare services professional with a Bachelor Degree in Nutrition from Gadjah Mada University.

קנה עכשיו »