PhenQ ביקורות: גלולת הרזיה מאושרת FDA ​​החדשה

Home » Review » phenq » PhenQ ביקורות: גלולת הרזיה מאושרת FDA ​​החדשה

משקל אקסטרים הוא בעיה אתה יכול להכות מזוויות רבות בימינו. PhenQ ביקורות: גלולת הרזיה מאושרת FDA ​​חדשה. ככל שאנו מבינים תזונה הרבה יותר טובה, בנוסף לתכונות גופניות, נוירוטרנסמיטורים גם סוכנים הורמונלית, w …משקל אקסטרים הוא בעיה אתה יכול להכות מזוויות רבות בימינו. PhenQ ביקורות: גלולת הרזיה מאושרת FDA ​​חדשה. ככל שאנו מבינים תזונה הרבה יותר טובה, בנוסף לתכונות גופניות, נוירוטרנסמיטורים גם סוכנים הורמונלית, כרגע יש לנו אפילו יותר פירושו אותם אי פעם לרדת במשקל וגם לעצב את הגוף יש לנו בעצם כבר חולם על.

PhenQ ביקורות: גלולת הרזיה מאושרת FDA ​​חדשה - שמנת יתר

מתוך הגישות מאוד פשוטות, השוק בפועל התפתח לספק פריטי syntheticed מורכבים המבטיחים להפשיר ביקורות quicker.PhenQ השומן שלך: גלולת הרזיה מאושרת FDA ​​החדשה

אפשר לנסות מספר טבליות כאלה וגם תרופות בתקווה למצוא מה עובד עבורם או לקבל את נקודת מבטה של ​​רופא של נוף וגם הצעות. בטווח הארוך, הדרך האולטימטיבית כדי לראות אם מוצר הוא אמין והוא מתאים לך הוא לבחון בניגוד ההמלצות שלה.

להלן יש לך את PhenQ המסקרן שנבדק detail-- תכשיר סטנדרטי מפחיתת המשקל שלך יותר מאשר רק שיטה אחת.

מהו PhenQ?

PhenQ הינו תוסף תזונה המיוצר על ידי באואר תזונה. היא מבוססת באותו מחקר מאחורי מרשם Phentermine רפואה. יחד עם זאת, השווקים תוספת עצמה כאלטרנטיבה-פן |. השווקים תוספת עצמה כאלטרנטיבה-פן.

PhenQ סקירה - ביקורות PhenQ: גלולת הרזיה מאושרת FDA ​​חדשה

ההבחנה הברורה ביותר היא כי, בניגוד לתרופות Phentermine, PhenQ לא קורא מרשם רופא שכן היא בנויה מ 100% המרכיבים הטבעיים הפעילים ולא עם תרופות. אבל יותר באופן משמעותי, את הנוסחה פותחה במלואה של תוסף זה לוקח את התכונות הטובות ביותר של תוספי תזונה כמו Phentermine וכן משפר להם את הסמכויות של רכיבים טבעיים. הרבה יותר בעיקר, את הנוסחה נוצר בזהירות רבה של תוסף זה לוקח את איכויות גבוהות מיטב תוספי תזונה כמו Phentermine וכן משפר להם את הסמכויות של מרכיבים פעילים טבעיים.} טבליות דיאטה רוב, כולל Phentermine, להפחית את התיאבון על ידי להניא את הייצור של כולציסטוקינין (CCK), הורמון המעיים שיוצר נקיפות תיאבון.

אמנם זה אמצעי אמין מאוד למזער צורך לאכול, זה לא מבטיח הרזיה. אין ספק, בתקופות של מחסור במזון, הגוף באמת יגדיל את כמות קלוריות הוא ממיר שומן כדי להגן עליך. בזמנים של מחסור במזון, הגוף יהיה למעשה להגביר את כמות הקלוריות שהיא ממירה ישר לתוך שומן כדי להגן עליך.} אפילו גרוע מכך, למרות שאתה בוודאי לא יהיה רעב, תוכל לחוות את העצבנות הישנונית וגם כי תכונות חסרות מנות.

לעומת זאת, תוספת זו subdues הרעב של דיטר. זה גם פונקציות ממגוון זוויות שונות אחרות לספק טכניקה הרזיה אלטרנטיבה. יחד עם הכנעת רעב, פריט זה:

 • שומן ברנס אסף כרגע בגוף;
 • מונע תוספת שומן מן המפותח;
 • Rises רמות כוח-ידי הגברת קצב חילוף החומרים שלכם;
 • משפר מצב נפשי כולל.

על ידי התמודדות עם אובדן משקל מכמה צדדים בו זמנית, במוסף יכול להצליח היכן שונים ותוספי מזון אחרים נפלו קצרים. למעשה, BauerNutrition מקפיד מיוחד במודעות שלה קורא לכל אדם שבעצם נכנע תקוות גלולות משטר דיאטה לספק תוספי הזדמנות אחת יותר. BauerNutrition עושה גורם ייחודי ומבצעים שלה להניע מי התייאש בטבליות דיאטה להציע תוספי אחד אפילו יותר הזדמנויות.} כנראה היא משלבת את התוצאות של מספר תוספי תזונה שונים לתוך גלולה אחת יעילה כי דואג לעזור לך להפסיד נוסף פאונד וגם לפתח את הגוף היפה אתה תמיד מעדיף.מרכיבים פעילים של PhenQ

מצרכי PhenQ - ביקורות PhenQ: גלולת הרזיה מאושרת FDA ​​החדשה

הנוסחה של PhenQ הוא עשה עם מרכיבים טבעיים בלבד 100%. רוב הרכיבים הם סוכנים פופולריים המסייעים עם גברת קצב חילוף החומרים או יורד במשקל ועלול להתגלות ברבות תוספי מזון אחרים. מה בעצם קובע תוספת זו מזו הוא "המרכיב הסודי" והסימן המסחרי הרשום המכונה α-Lacys איפוס .

העסק פחת לתת סוג כלשהו של הבנה לתוך מה בדיוק איפוס α-Lacys עשוי מלבד לומר הוא מתפקד כדי לשפר את התוצאות של הגוף שלך כל-טבעי התרמוגני נהלים (חמה בקבלה). הפעלת נהלים אלה יפעילו את הגוף כדי להרחיב חמה וכן ולכן לשרוף יותר קלוריות. זה גם פונקציות כדי להאיץ את הקצב שבו המזון עובר מטבוליזם. בכל פעם שהגוף חווה עלייה התרמוגנזה (מרוממת בטמפרטורת הגוף) זה בהחלט יהיה להוציא עסקה טובה של כוח או טוענים כי הטמפרטורה או כדי לקרר את הגוף כלפי מטה. על ידי מיקוד הסוכנים הורמונלית מנהלות תכונת הגוף הזה, אלפא-Lacys איפוס מניע את הגוף כדי להמס אפילו יותר קלוריות גם בעבר שמנים המוחזקים לעומת טבליות תכנית הדיאטה ממוצעות |. בכל פעם שהגוף חווה עלייה התרמוגנזה (הגדלת רמת טמפרטורת גוף ) הוא ישתמש עד מידה של אנרגיה נהדרת גם לשמר טמפרטורה או להתקרר למטה בגוף. על ידי מיקוד ההורמונים המווסתים את תפקוד הגוף הזה, אלפא-Lacys איפוס דוחק את הגוף כדי לשפוך יותר קלוריות גם שומן מאוחסן בעבר לעומת טבליות דיאטה ממוצעות.

לפי מחקר שפורסם באתר האינטרנט של המוצר, ניסויים מקצועיים על איפוס α-Lacys הובילו מתנדב לאבד בממוצע 7.24% של שומן הגוף שלהם כמו גם 3.44% ממשקל הגוף הכולל שלהם. אלפא-Lacys איפוס לא רק מניע-הרזיה זאת בנוסף מגביר את הייצור של מסת שריר. במחקר מחקר PhenQ, משתתפים ראו בדרך כלל דחיפת 3.80% במסת השריר שלהם.

יחד עם α-Lacys איפוס , במוסף מורכב מרכיבים כגון Capismax אבקה, סידן קרבונט, כרום פיקולינט, רמות גבוהות של קפאין, Nopal, וגם ל-קרניטין Furmarate. צרכן צריך להבין שבשום מקום באתר האינטרנט או על גבי הבקבוק הן כמויות המינון של כל מרכיב המוצע. זה בעיקר מדאיג כשזה בא קפאין.

Capismax האבקה היא תערובת של פלפלת, Piperine (פלפל שחור), רמות גבוהות של קפאין, וגם ניאצין (ויטמין B3). המרכיב העיקרי של האבקה היא פלפלת. פלפלת היא מרכיב טבעי שאפשר למצוא מגוון רחב של פלפלים, במיוחד פלפלים ופלפלים צ'ילי.

הוא משמש בדרך כלל לטיפול קיבה עצבנית כפי שהיא ניכרה מזרז תהליך חילוף חומרים. זה גם מגביר את זרימת הדם, סיוע לגוף להרגיש נמרץ ועירני. כמו α-Lacys איפוס, פלפלת מקדמת התרמוגנזה, אם כי הסיבה העיקרית שלה להכללת הנוסחא של התוספת עשויה להיות יותר לעשות עם מקלי תופעות לוואי שליליים כגון בחילה.

סידן קרבונט הוא תרכובת המורכבת של פחמן, חמצן, כמו גם סידן. זה יכול להתגלות בדרך כלל סלעים בכל רחבי הגלובוס. הוא מצוי ביותר בדרך כלל תרופות נגד צרבת זאת גם יש תכונות תזונתיות ייחודיות.

סידן קרבונט מונע מהגוף לייצר תאי שומן חדשים על ידי המסמן כי הגוף ניזון כיום היטב, כמו גם מסיבה זו אין סיבה לאחסן שומן יותר. אז בניגוד המרת קלוריות ישר לתוך השומן, הגוף שורף את כולם כמו כוח. זה לא רק עוזר לך לרזות אך גם מעלה מעלות האנרגיה שלך.

היתרונות של כרום פיקולינט למעשה הוכרו משום 1950. המתחם נבע כרום (מתכת) ו Picolinic חומצה. זה בין "יסודות קורט" נדרש הדרושים לגוף לעבוד. כרום פיקולינט ממלא חובה חיונית בניהול רמות הגלוקוז של הגוף על ידי גברת רמת הרגישות של קולטני אינסולין |. זהו אחד של "רכיבי עקבות" החשובים דרוש לגוף לעבוד. כרום פיקולינט ממלא תפקיד חיוני בניהול רמות הגלוקוז של הגוף על ידי גירוי ורגישות של קולטני האינסולין.

זה מנוצל בעיקר כדי לסייע ליחידים חווים מסוכרים, כרום פיקולינט יש גם יתרונות תזונתיים. זה subdues הכמיהות שלך עבור פחמימות, בעיקר סוכרים, אשר יכול לגרום לירידה במשקל פחות מסובכת לידה. על ידי סיוע לגוף שלך לעשות הרבה יותר טוב להשתמש האינסולין שלה, יסודות קורט זה מעלה כוח ומשפר את יעילות אתלטים.

התוצאות של רמות גבוהות של קפאין פופולריים כמו גם שהוא במציאות אחת של התרופה פסיכואקטיביים אכל נרחב ביותר על פני כדור הארץ. קפאין מגביר ערנות ומודעות ידי חסימת adenosine, תרכובת המתרחשת באופן טבעי שגורמת נמנום. כזה ממריץ יש צורך לנטרל את עייפות דיאטה נמנעת.

קפאין גם משפיע על מערכת העצבים המרכזית ומשפר מצב הרוח, יכולות קוגניטיביות, כמו גם תיאום הגוף. ישנן עדויות המצביעות על כך קפאין מגביר את תהליך חילוף החומרים. עם זאת, searchings אלה הם קשובים. ממצאים אלה עולים קשוב.

Nopal הוא המונח ספרדי המקסיקני על הצבר. Nopal כוללת כמות גבוהה של סיבים, אשר יכול לגרום לך להרגיש הרבה פחות רעבים, בנוסף פקטין, נציג המפחיתה את ספיגת הסוכר במעי וגם המעיים וכתוצאה מכך צמצום מעלות סוכר הדם הכללי. בנוסף, Nopal מצוי בשפע אמינו acids- אבני הבניין החיוניים עבור המוני רקמת השריר |. Nopal מצוי בשפע אמינו acids- אבני הבניין החיוניים עבור מסת שריר. לבסוף, Nopal עובד לטהר נוזלים מהגוף שלך, ולסייע לך להופיע מדלל ו תוספת שרירים ידי צמצום החזקת מים וגם נפיחות. פונקציות Nopal לטהר נוזלים מהגוף שלך, לעזור לך להיראות רזה והרבה יותר שרירים על ידי מזעור החזקת מים וגם נפיחות. Nopal מכיל כמות גבוהה של סיבים, אשר יכול לגרום לך להרגיש הרבה פחות רעב, כמו גם פקטין, סוכן המפחית את ספיגת סוכר הקיבה והמעיים מהסיבה הורדת מעלות הגלוקוז בדם בכלל. פונקציות Nopal לרוקן נוזלים מהגוף שלך, עוזר לך להופיע מדלל כמו גם הרבה יותר שרירים על ידי הורדת החזקת מים כמו גם נפיחות.

המרכיב האחרון הצהיר הוא ל-קרניטין Furmarate, חומצת אמינו גילתה בדרך כלל בבשר אדום ואגוזים. ל-קרניטין עובד כדי להמיר שומן כבר המשיך לתוך מוסמכות לעזור לך לרזות ולהישאר מגורה. אין ספק, היעדרות של L- קרניטין יכול ליצור את הגוף להפסיק שריפת שומן שמרו כולם ביחד. חוסר L- קרניטין יכול לגרום לגוף להפסיק לשרוף שומן שמר כל אחד עם השני.איך בדיוק PhenQ עבודות?

פונקציות התוספת ברובו על ידי מפעיל (חום להפקה) התרמוגני של הגוף שלך הליך. העלאת הטמפרטורה של הגוף שלך דורשת כוח הוסיף. כדי לרצות את הצורך הזה, הגוף שלך יהיה להעלות את המחיר בו למטבוליזם מזון וכן מתחילתו ועד לשנות לשעבר המשיך בשלו שומן לאנרגיה. תהליך זה לא רק מסייע לך לרדת במשקל עדיין גם מציע לך הרבה יותר אנרגיה. התוספת עובדת בעיקר על ידי גרימה (חום להפקה) התרמוגני של הגוף שלך הליך. כדי לספק את הצורך הזה, הגוף שלך ישפר את המחיר בו למטבוליזם מזון גם כן מתחיל להפוך שומן בעבר מאוחסן לשלטון.

הנוסחה נוצרה במיוחד עם מגוון רחב של טבעיים רכיבים שאיכשהו לקדם את קצב חילוף החומרים, כמו גם שריפת שומן או אחר להרתיע את שטח האחסון של קלוריות כשומן ושכנוע הגוף שהוא ניזון היטב. בדרך כלל, תהליך חילוף חומרים גבוה יותר מרמז שאתה מקבל רעב יותר often- בנגע מכל סוג של השאיפות של דיטר. כדי לנטרל את זה, PhenQ גם מורכב ממספר רכיבים המדכאים כמיהה לפחמימות וגם sugars-- למעשה דיכוי התיאבון שלך. PhenQ ביקורות: גלולת הרזיה מאושרת FDA ​​חדשה.

BauerNutrition עולה כי אתה לוקח את התוספת שתי פעמים גלולות אחת day-- עם ארוחת בוקר, כמו גם אחד עם ארוחת צהריים. הוא לא הציע לך לקחת יותר משני מינונים יום. הוא מנע גם ללקוחות לקחת גלולה אחרי 3 בצהריים מכיוון שהדבר עלול להוביל לבעיה נפל עליה תרדמה. המשרד מעודד אף אחד כי הוא לוקח את הפריט כדי להפחית את כמות פריטים המכילים קפאין היא או הוא אוכל כמו הגלולה יש כרגע קפאין |. באואר תזונה ממליצה לקחת את תוספת פעמיים Tablet day-- אחד עם ארוחת בוקר וארוחת צהריים אחד עם. הוא גם עכבות ללקוחות לקחת גלולה אחרי 3 בצהריים, מכיוון שהדבר עלול לגרום לצרות נשירות ישן.}האם PhenQ בטוח?

PhenQ משתמשת חומרים פעילים כי הם לא הרבה מפתח. הוא מכיל B3 ניאצין או ויטמין, רמות גבוהות של קפאין, אבקת פלפלת וגם piperine (פלפל שחור), שילוב משפר חום פיזי.

אין זה תקין סוד כאן-- רובנו מכירים (או יכול תמיד מאשרים) כי יש מרכיבים אלה נכס למגורים או מסחריים כאלה. אתה מקבל סידן קרבונט, אשר נפוצה פתרונות חיזוק עצם.

באמצעות התוצאה שלה על תואר נייד, יש לכך תפקיד בשמירה על משקל בריא ומאוזן, גם כן. סידן הוכח לתפקד גם על מבוגרים שמנים, כמו שזה היבט חיוני על קצב חילוף חומרים היטב ומאוזן.

כרום פיקולינט, הנמצא תדיר במזונות היסוד, הלא מעובד שלנו, הוא אמין להיפטר רצונות. זה יכול להשפיע מעלות הגלוקוז בדם בשיטה חיובית ולוודא כי התאים שלך מקבל את כל הכוח שהם דורשים, ללא צורך לפנות סוכר נוסף.

זה בהחלט יעבוד גם אם אתה כבר מעודף משקל לכל החיים שלך וגם אתה חושב שאתה זקן מדי כדי לשנות משהו כרגע.

זה הגוף אתה כבר ממש בדרך זו עד כה זה כנראה בשל העובדה שזה כבר לא נמאס עם נוסחא מחרוזת או מעולם לא עשו שום אחד השינויים היית צריך. עם שילוב אידיאלי של החומרים הפעילים, לעומת זאת, אתה יכול לשנות באופן דרמטי את האמצעים הוא מתפקד.

ההשפעות השליליות של PhenQ

כל המידע הזה עלול לגרום לך להאמין שהפריט הוא באמת חלק משמעותי כמו גם אולי שינויים מפחידים בתוך הגוף שלך וגם את השיטה הוא מתפקד.

אין סיבה ממשית לפחד זאת, לפחות לא כל עוד אתם מעריכים את המינון הנכון.

אתה אולי נראה כמו שאתה חסר נשימה או על סף איבוד הכרה.

אתה יכול לחוות נפיחות ברגליים שלך, כמו גם קרסוליים, יחד עם אי נוחות גוף עליונה וגם בפעימות אחידות או פשוט יוצאות דופן.

זהו גם אפשרי כי Phentermine מייצר בלבול, מתנדנד מצבי רוח או גירוי. אלו הן התופעות החמורות שלה הם נצפו לעתים רחוקות. סימפטומים אלו דורשים להתייעצות.

האור והרבה אופייניות יותר השפעות השליליות הן סחרחורות רעידות, יובש בפה מלא או העדפה נדירה, uneasyness, שינויי עשיית צרכים, דפוסי שינה טרופים וגם שינויי חשק מיני.

להימנע מלקחת דבר עם Phentermine אם יש או היה שום סוג של בעיה בלב. זה יכול גם להפריע כאשר יש לך חששות תריס, גלאוקומה או חרדה. אם אתה לוקח כל סוג של תרופות, לזכור כי ייתכנו אינטראקציות.

שאל רופא יודעי או רוקח לגבי זה. תן לרופא שלך להבין מכל סוג של תנאים אתה יכול להיות לפני שאתם מתחילים לקחת גלולות אלה.

זכור כי צריכת אלכוהול עלולה להגביר את חומרת תופעות לוואי.

PhenQ קוד קופון 10% הנחה: PQ10


הערכות משתמש PhenQ

סקירות של לקוחות PhenQ

 • אני מזיל 44 קילו ב 3 חודשים - אנשים מניחים שאני לא יכול לעשות את זה עדיין אני מזיל 44 ק"ג ב 3 חודשים שילוב משטר תזונה בריאה ופעילות גופנית שלי עם PhenQ - Taiylah P, 21 שנים של גיל
 • איבדתי 11 ק"ג ב 1 לחודש - לאחר שניסה הרבה דיאטות ושינויים באורח החיים ללא הצלחה, PhenQ סייע לי לרדת במשקל כאשר שום דבר לא הועיל - ג'יסליין R, 31 שנים
 • איבדתי 14 קילו ב 9 שבועות - והתחיל לראות תוצאות כבר לאחר 2 שבועות לשפוך 14 ק"ג, 11.5 ס"מ בהיקף המותניים ויצא מן בגודל בבריטניה 12 עד 10 - ניקולה, 36 שנים
 • אני מזיל 20 קילו ב 5 חודשים - הייתי צריך לרדת במשקל כדי להיות לרוץ עם הילדים שלי בפארק אשר התאפשרה הודות ל PhenQ - ואלרי, 31 שנים של גיל
 • אני מזיל 20 קילו ב 3 חודשים - PhenQ סייע לי לרדת במשקל ילד. זה מדהים ואני mosting צפוי להמשיך לנצל אותו כשאני להגיע המטרות שלי מלא - אפריל 35 שנות הגילאים
 • אני מזיל 9 קילו ב 1 לחודש - PhenQ סייע לי להשיג את המטרות שלי של שפיכת שמן עקשן בטן ואהבה מטפלת כמו גם לשפר את צורת הגוף שלי - Axelle, 22 שנים

The Pros

 • מכיל מרכיבים אומתו באופן מדעי
 • נוסחה יעילה שמתפקד כמו חוסם שומן, מדכא תיאבון, כמו גם מבער שמנים
 • סיועים לרדת במשקל במהירות
 • Rises כוח
 • משפר את מצב הרוח
 • אין תופעות לוואי מוכרות
 • האם שם מותג רפואי מקצועי מהימן
 • ביקורות משתמש מעולה

החסרונות

מוצר אובדן שומן זה אושר להיות בטוח וכן אין השפעות שליליות, אך זה לא מומלץ לאנשים:

 • אלרגי קפאין
 • יש בעיות שינה
 • מצפים
 • מניקות אמהות

איפה ניתן לקבל PhenQ?

איפה לרכוש PhenQ? אתה יכול להשיג אותו בחנויות? ובכן, זאת אתה יכול לא לקבל אותו באותם מקומות או.

איפה לעזאזל אתה רוכש PhenQ?

ובכן, יש למעשה רק מקום אחד לרכוש PhenQ. אשר מקבל על מייצר אתר ממש כאן. החדשות הטובות הן כי הם מספקים משלוח מהיר לגמרי בחינם (אם אתה מקבל אפילו יותר לעומת 1 חבילה) ולהשתמש המערה של חבילות.

1 BOTTLE
$69
Retail: $79.95
Save $10 Right Now!
buy now »
2 BOTTLES + 1 FREE
$139.90
Retail: $239.85
Save $99.95 Right Now!
buy now »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE ADVANA CLEANSE
$189.95
Retail: $399.75
Save $209.80 Right Now!
buy now »

לחץ כאן כדי להזמין PhenQ מהאתר הרשמי »

Author: Adhika Dibya

Nutritionist and Dietician based in Jakarta, with a demonstrated history of working in the health wellness and fitness industry. Skilled in Nutrition Education, Nutrition Consultation, Diet Planning, Food & Beverage, Content Creation and Public Speaking. Strong healthcare services professional with a Bachelor Degree in Nutrition from Gadjah Mada University.

קנה עכשיו »