PhenQ ביקורות: גלולות הרזיה שדון לא עבודה

Home » Review » phenq » PhenQ ביקורות: גלולות הרזיה שדון לא עבודה

תן שם תכנית הדיאטה יש לך בעצם ניסה את זה, כמו גם עכשיו אתה בודק ביקורות PhenQ PhenQ:!. גלולות ההרזיה שדון לא ספק שעבודה, ייתכן שאתה מחפש כדי להגביר את שריפת השומן שלך | אתם בטח מחפשים להגדיל שלך משקל …תן שם תכנית הדיאטה אתה בעצם ניסית את זה, כמו גם עכשיו אתה בודק ביקורות PhenQ PhenQ:! גלולות הרזיה שדון לא עבודה

אין ספק, ייתכן שאתה מחפש כדי להגביר את שריפת השומן שלך |. אתם בטח מחפשים להגדיל ההרזיה שלך} או שאולי אתה מנסה למצוא משטר דיאטה מהיר, כמו גם תכנית אב בריאה..

PhenQ ביקורות: גלולות הרזיה שדון לא עבודה - דיאטה גלולות ניתוח

באחד גורם, אתה לא באמת נעלם פחמימות בעלות נטולת גלוטן או לגמרי בחינם. ניסית היעיל ביותר על הטאבלט דיאטה לדלפק שמתפקד באמת.

או אפילו, הכי מעודכן בריאות מגמת אכילה מאוזנת, superfood, או אסטרטגיית הרזיה.

כמובן, אתה בעצם כבר שילוב תוכניות הדיאטה שלך החודש עם אימונים סדירים, באמת מקווה כי תוכל להשיג תוצאות מצוינות.

אם זה מופיע מכירים, אז, אתה צריך לחפש אפשרויות שריפת שומן אחד יותר. בסופו של דבר, גילית טבליות דיאטה כמו Phen375 או PhenQ.

האם גלולות הרזיה אלה המוצרים הנסים אשר להאיץ שריפת השומן שלך?

אם אתם שואלים את עצמכם את השאלה הזאת, אתה הולך לאזור הטוב ביותר. אתה תמצא כאן ללמוד על PhenQ. כמו כן, תגלו אם זה בחירה מצוינת בניגוד גלולות הרזיה אחרות, כמו Phen375. אתה תגלה אם זה אלטרנטיבה מצוינת בהשוואת גלולות הרזיה שונות אחרות, כמו Phen375.מהו PhenQ?

PhenQ הוא בין המוצרים "100% טבעי" האחרון בשורה ארוכה של תחליפי Phentermine על השוק היום.

סקירת PhenQ - ביקורות PhenQ: גלולות הרזיה שדון לא עבודה

עם זאת, בניגוד גלולות תכנית דיאטה חד ממדיות שונות רבות אחרות, פריט זה מטרות הרזיה באמצעות נוסחא רבה תפקודית, במטרה לכסות כל בסיס כי דיאטה מחמירה צריכה. בניגוד הרבה גלולות דיאטה חד ממדיות אחרות, פריט זה מטרות אובדן שומן עם נוסחא רבה תפקודית, מתוך כוונה לכסות כל בסיס כי דיאטה מחמירה דורשת. PhenQ ביקורות: גלולות הרזיה שדון לא עבודה

PhenQ מטרות ניהול משקל באמצעות חמישה מסלולים שונים:

 • ירידה במשקל
 • עיכוב ייצור שומן
 • דיכוי רעב
 • כוח גברת
 • לשיפור מצב הרוח

100% טבעיים ו פתרון בטוח

תוספת הפחתה במשקל חיתוך קצה זה נוצרה כדי לשכפל את הצלחת אובדן שומן המהירה של Phentermine , אולם בשונה Phentramin-D, זה עובד באמצעות 100% טבעיים, מאובטח כמו גם מרכיבים פעילים משפטיים.

יש לו קניינית בתערובת של מרכיבים פעילים עשוי להאיץ תהליך חילוף החומרים שלך, התרמוגנזה דחיפה וסיוע להכניע הרעב שלך.

זה כל תורם בסיוע הגוף שפיכת כמויות גדולות של שומן הרבה יותר מהר מאשר עם אמצעי טיפוסי נפוץ על ידי עצמם.רכיבי PhenQ

מצרכי PhenQ - ביקורות PhenQ: גלולות הרזיה שדון לא עבודה

בתוך כך, ניקח בחשבון את התוצאות של מחקרי מחקר רלוונטיים. מחקרים אלו לקשר עם האם המרכיבים PhenQ בלי מופע ספק יעיל בסיוע לאנשים להפחית במשקל.

1 - Capsimax אבקה

זוהי תערובת של פלפלת, piperine, קפאין, וגם ניאצין:

פלפלת - מגיעה מצמחי פלפל צ'ילי, מחקר 2012 מראה כי פלפלת תורמת להשגת שריפת שומן מדידים. זו רכשה שמתיימר להשפיע על תהליך ההרזיה למטה על ידי צמצום צריכת החשמל. לחלופין, במונחים קלים, פלפלת מציגה לעבוד כמדכא תיאבון.

Piperine - פלפל שחור AKA בנוסף מגלה ידי מינימום של מחקר מדעי אחד לתרום להפחתת שומן.

קפאין - גם זו התייחסות יש ב גדול יותר מאשר מחקר אחד. מחקר 2009 בכתב העת האירופית של תזונה המקצועית מוכיח PhenQ להשפיע על שריפת קלוריות, כמו גם מלאכת הרגעה של הרעב.

ניאצין - גם ויטמין B3. על פי האוסף הלאומי לרפואה, ניאצין "הוא גם חיוני בהפיכת מזון לשלטון". למרות כל ניאצין הפונקציות החיוני מבצע עבור גוף בריא, הגוף שלנו לא שומר ניאצין. כתוצאה מכך, תוספי צריכה או תזונתי במזון צריכים כל זמן לחדש את הגוף |. צריכת מזון או תוספי תזונה חייבת הרף לחדש את הגוף. בהתאם יבוב עם מחקר 2010 על פני כדור הארץ Journal of Gastroenterology, ניאצין בנוסף משמש מעורר תיאבון. עם זאת, את מאפייני מגורים השונים האחרים של ניאצין לנטרל יתרונות ההרזיה שלה. המאפיינים האחרים של ניאצין לנטרל יתרונות ההרזיה שלה. לא משנה כל מבצע ניאצין תכונות החשוב עבור גוף בריא ומאוזן, גופנו לא שומר ניאצין. על פי מחקר 2010 בכתב העת Journal of Gastroenterology גלוב, ניאצין בנוסף פועלת כמעורר תשוקה. תכונות אחרות של לחימה ניאצין יתרונות הרזיה שלה.

2 - סידן קרבונט

סידן Carbonat היא צורה נוספת של סידן בתזונה. PhenQ websi te טוענת כי המרכיב הזה מניע את הגוף כדי להמיס שומן. עם זאת מחקר המחקר הם מציינים למעשה אינו מופיע כדי לקיים אותו. מחקר המחקר הם מציינים באמת אינו מופיע לתמוך בו. יתר על כן, התוצאות קצת מחקר סותרות כי מרכיב פעיל זה משחק כל סוג של תפקיד משמעותי לירידה במשקל בכלל. מחקר המחקר הם מצטטים דווקא לא מופיע לתמוך בו. בנוסף, תוצאות מחקר כמה לסתור כי רכיב זה משחק כל סוג של תפקיד משמעותי בירידה במשקל בכלל.

הערה אחת לסיום: סידן פחמתי עלול ליצור תופעות לוואי PhenQ מתונה, כמו נעבור על קצת יותר על.

3 - כרום פיקולינט

כרום פיקולינט הוא מינרל טבעי שנשאר במזונות בריאים רבים כגון בשרים, דגנים מלאים, ירקות ופירות. מחקר 1993 שפורסם בכתב העת של תזונה המעיד כי כרום יכול לנטרל התנגדות אינסולין.

ובשביל זה סיוע הסיבה לתקנת סוכר בדם, אשר מסייעים לדכא כמיהה לפחמימות (וגם מכך צריכת קלוריות נמוכה).

4 - Nopal

Nopal היא הכרית של הצבר המקסיקני. מחקר 2014 טוען כי סיבי המרכיב הפעיל הזה הוא בעל ערך בסיוע לגוף להיפטר שומן.

מחקר המחקר גם עוטף את זה nopal הוא חלק בריא של התזונה עבור גורמים מלבד ניהול משקל.

5 - ל-קרניטין Furmurate

ל-קרניטין Furmurate היא חומצת אמינו מסייעת metabolisation שומן וכן ייצור חשמל. בשר אדום, אבוקדו, וחלב עד כמה שם יש מזונות זה מרכיב PhenQ פעיל.

6 - מגנזיום Stearate ותחמוצת

מגנזיום הוא מינרל חיוני נהלי גוף רבים. ספקים להשתמש בקביעות מגנזיום Stearate לאגד ולשמר תערובת מתאימה של מרכיבים פעילים תוספת.

7 - איפוס של aLacy

המרכיב החיוני הוא שילוב של חומצה אלפא-ליפואית וגם ציסטאין. היא פועלת כמו מאיץ את קצב חילוף החומרים ואת מאיץ שריפת קלוריות.איך בדיוק PhenQ עבודה?

PhenQ מגובה על ידי מדע - ביקורות PhenQ: גלולות הרזיה שדון לא עבודה

ישנם הרבה יותר אפשרויות לרדת במשקל עם PhenQ מאשר דרך תוספי הפחתת משקל אחרים.

למה? בשל העובדה שזה שילוב של חומרים פעילים אשר פועלים על רמות רבות למקד פונקציות רבות.

זהה שירות אחד חזק בניגוד לרבים. אתה לא יותר יש לפקפק אילו מפריטי ההרזיה השונים זמין בהחלט יועיל לך (הורמונים, תוספים, ממריצים וכו '). לבסוף, אתה יכול לסמוך על השפעות יותר Tablet אחד. אתה יכול לסמוך על השפעות יותר טבליה אחת בודדת.

מדוע תביעת ביטוח זה כדי להציע תוצאות הרבה יותר טובות? הטריק נשאר האסטרטגיה, כמוגדר לעיל. הניסוח עשוי לקזז השפעות רבות בעת ובעונה אחת. זהו זה שיטה רב-זוויתי כי זה מביא לתוצאה טובה יותר. היא דומה לוקחת יותר תוספי הרזיה זמנית. הנוסחה נעשית כדי להפעיל מספר השפעות על בהקדם. זה כמו נטילת תוספי הרזיה הרבה יותר בבת אחת.

כעניין של עובדה, הוא הרבה יותר טוב בהשוואה לזו, כי עם תוספים מרובים אחד בוודאי גם לקבל כמות עצומה של חומרים מילוי בתוך הגוף שלהם, כימיקלים נוספים more.It הוא הרבה יותר טוב בהשוואה לזו, בשל העובדה כי עם תוספי מספר אחד גם היה להשיג כמות של חומרי מילוי ענק בתוך הגוף שלהם, כימיקלים מיותרים וכן הלאה. לפיכך, הוא בריא יותר כדי למנוע את כל זה ופשוט לבחור גלולה אחת עם השפעות רבות.

PhenQ מכה דאגת המשקל שלך לא פחות מ 5 באמצעים שונים. אלו זכו להכרה רק מעל כמו גם עכשיו אנחנו הולכים לברר אותם.

הגוף שלך יכול לשרוף לחנויות זה השומן באופן טבעי, כדי לשנות אותו לאנרגיה. תהליך זה יכול להיות הרבה יותר מהר או לאט, תלוי האדם. המון היבטים כרוכים כאן: האחד הגנטי, דרך חיים, דיאטה, רמת הפעילות, סוכנים הורמונלית וכו 'עם התוספת התקינה, קצב חילוף החומרים התרמוגני וגם אפשר לטעון טענה, כך הגוף שורף שומן מהר.

כמו שכבות השומן נעלמות, דמות חדשה שמתגלה. מסת שריר הרזה מתחת מתחילה לחשוף קווי המתאר שלה אטרקטיבי.

עם מרכיביה, PhenQ בנוסף משפיע על תהליך חילוף החומרים. במקום לחסוך את כל מה שאתם צורכים כשומן, היא מפעילה מזינה כדי להיות מנוצלת עבור תהליכים רבים, כגון לייצור חשמל. ככה זה משיג שיהיה אחד רמות כוח שיפרה למעשה, גם כן.

אפקט חיוני נוסף הוא זה של דיכוי התשוקות.

תחושת התיאבון מפותחת במוחו רב הודות לכימיקלים טבעיים מיוחדים. כימיקלים אלה שנושאים את המסר יכול להיות שונה או שונה.

לפיכך, אחד מקבל באמת להרגיש פחות תשוקות. זהו בדיוק איך הרעב הוא מורחק, באמצעות השפעה על כימיקלים אלה.

אכילת יתר יהיה לא יותר להתרחש אם אתה לוקח את זה באופן עקבי, בסכום הקבוע.

מלבד אובדן השומן, אתה גם יתרון של רמות אנרגיה גבוהות הרבה בזכות מגוון ייחודי של מרכיבים מנוצלים בנוסחא זו. אלה מגרות את הגוף כמו גם בהחלט יעזור זה יסופק אותו כל הזמן עם את האנרגיה שהוא צריך.האם PhenQ בטוח?

היוצרים טוענים כי הם מייצרים תוספת תכנית דיאטה זו ב מרכז ה- FDA. על פי אתר ה- FDA, בכל זאת, ה- FDA אינו מאשר או להעריך להכנה לתוספי תזונה. גם הם לא צריכים אישור לתוספי תזונה לפני השיווק שלהם.

הצד החיובי, עם זאת, הוא כי ה- FDA מתחיל לעקוב אחר תוספי משטר דיאטה אחרי שהם מקבלים את המיקום בשוק.

ה- FDA הודעות רשימת עדכוני צרכן וכן אזהרות בנוגע למוצרים כאלה. לפיכך, PhenQ אינו מופיע על הרישום הזה. יש גם כל סוג של מחקר שיוך הגלולה משטר דיאטה זו עם כל סוג של פרות בטיחות או השפעות שליליות PhenQ גדולות.

לכן נראה כי תוספת זו היא ללא סיכון לקחת |. זה מראה עד כי תוספת זו היא מאובטחת לקחת} {אולם זה ללא סיכון אם עוקבים היצרנים הוראות הממשל עצמו.. זה מאובטח אם אחד עולה בקנה אחד עם המקבלים להחזיק הוראות הנהלה.

Expecting, גבירותי סיעוד או קטינים מתחת לגיל 18 לא צריך לקחת את הטאבלט. הם גם לייעץ כי אנשים עם מחלות קיימות או מרשמים קליניים לוקחים לא צריכים לקחת לוח משטר דיאטה מבלי להיועץ ראשון עם רופא או מומחה בריאות ואיכות חיים קליני.

מה ההשפעות הן PhenQ סייד?

משתמשים לא לדווח על כל סוג של תופעות שליליות ניכרות PhenQ.

עם זאת, אתה לא צריך לקחת PhenQ אחרי בנוגע 15:00, כתוצאה מהעובדה שמדובר Energizer. אתה לא צריך לקחת PhenQ לאחר כ 03:00, עקב המציאות שזה ממריץ. אם יש לך רמות גבוהות של רמת הקפאין של רגישויות, אתה גם חייב להישאר ברור של לקיחת צורות אחרות של קפאין (קפה, משקאות מוגזים).

סידן קרבונט ליצור PhenQ השפעות שליליות כמו עצירות, בחילה או הקאות, גזים, סיבוך פסיכולוגי, מיגרנות וכן צמא. כשמדובר PhenQ בכל זאת, זה לא נראה כי צרכנים מדווחים סימנים כאלה.

PhenQ קוד קופון 10% הנחה: [NO_COUPON]


ביקורות PhenQ בודדת

סקירות של לקוחות PhenQ

 • איבדתי 44 קילו ב 3 חודשים - אנשים חשבו שאני לא יכול לעשות את זה אבל איבדתי 44 קילו ב 3 חודשים התאמת תזונה אימון בריא שלי עם PhenQ - Taiylah P, 21 שנים
 • איבדתי 11 ק"ג ב 1 לחודש - לאחר שתנסה תוכניות דיאטה רבות בדרך של התאמות החיים ללא הצלחה, PhenQ סייעו לי לרזות כאשר שום דבר אחר עובד - ג'יסליין R, 31 שנים של גיל
 • איבדתי 14 ק"ג ב 9 שבועות - והתחיל לראות תוצאות אחרי פשוט 2 שבועות לשפוך 14 ק"ג, 11.5 ס"מ בהיקף המותניים ויצא מן מימד בבריטניה 12 עד 10 - ניקולה, 36 שנים
 • אני מזיל 20 קילו ב 5 חודשים - אני צריכה לרזות כדי להישמר עד הצעירים שלי בפארק שהופעל הודות PhenQ - ואלרי, 31 שנים של גיל
 • אני מזיל 20 קילו ב 3 חודשים - PhenQ עזר לי לרדת במשקל הילד. זה פנטסטי ואני מתכוון להשתמש בו ללא הרף כשאני לגמרי להגיע למטרות שלי - באפריל 35 שנות הגילאים
 • אני מזיל 9 קילו בחודש 1 - PhenQ סייע לי להשיג את מטרותיי של שפיכת ידיות שומן ואהבה עקשניות בטן יחד עם דחיפת צורת הגוף שלי - Axelle, 22 שנים של גיל

The Pros and Cons PhenQ

אז אני אתחיל עם החסרונות.

אל תיקח את זה evening-- בסופו של דבר החלטתי לקחת PhenQ בסביבות 10:00 בשל העובדה שלא הצלחתי לזכור לקחת אותו בארוחת הצהריים.

ובכן באותו הערב הייתי ער עד בערך 03:00 בשל העובדה שזה מגבר אנרגיה כמו גם ממריץ. טעות טיפשית על ידי לי.

אז אם אתה מתעתד לקחת PhenQ לפני אימון הערב שלך אז זה כנראה לא רעיון חכם כמו שאתה תישאר ער כל הלילה.

אני לא ממליץ לקחת אותו אחרי 06:00 אם אתם מתכוונים להגיע לישון!

כל Headaches-- פעם קיבלתי תסכולים לאחר נטילת PhenQ. זה עשוי להיות לא חטיפים כך הגלוקוז בדם שלי היה פחות רגיל.

לאחר לקיחת זוג paracetamols הרגשתי כאילו נהדר. כדי להיות פשוט כי הייתי נוטה כל הזמן ממיגרנות אז אני לא בטוח אם זה היה למעשה לעשות עם PhenQ.

לאחר PhenQ -? משהו שהם לא אומרים לך איך לשמור על המשקל אחרי שאתה באמת אבדת את זה. אני מניח די הרבה אנשים בהחלט יפחית במשקל עם זה אז לקבל אותו בחזרה לאחר שהפסיק להשתמש בו.

ובכן, אני למעשה גיליתי שיטה לשמור על המשקל שבו אני אראה לך מפורט להלן על איך לשמור על משקל הסעיף.
עכשיו בואו לדבר על היתרונות.

זוהי תשוקה יעילה suppressant-- הסיבה העיקרית כי הגעתי כל כך סובלים מעודף משקל היא בשל העובדה כי ישבתי ליד שולחן העבודה שלי כל זמן החטיפים.

לאחר שהתחלתי לקחת PhenQ הופתעתי למדי לגלות שאני כמעט לחלוטין להפסיק אכילה.

לאחר לקיחת PhenQ עם ארוחת הבוקר שלי לא הייתי באמת מרגיש רעב במשך שעות. לא הייתי גם חושב על אוכל בכלל.

זה כמעט כמו רכיב של המוח שלך כי מודיע לך שאת רעבה וגם להיות חטיף פשוט מקבל כבוי.

אז אני בהחלט לאכול צהריים עם מספר לוח PhenQ 2 וגם לא באמת מרגיש רעב בכל דרך עד ארוחת ערב.

אז מייד אחרי שהתחלתי לקחת 2 טבליות של אלה יום הפסקתי אכיל לגמרי, שהרי אני פשוט לא רעב.

זה גם עזר לי להוריד הקלוריות שלי על ידי כמות משמעותית וזו כנראה סיבה גדולה ירדתי במשקל.

energy-- אקסטרה בתוך 10-15 דקות של לקיחה זה אני מגלה שאני בעצם הטבה וגם להיות הרבה יותר חד וגם אנרגטי. להיות מומרץ הוא ממש לא רק איך רוב האנשים בוודאי להסביר לי זאת לאחר הנטילה הזה אני לזכור שינוי אמיתי ברמת האנרגיה שלי עבור כמה שעות לאחר.

מאז שהפסקתי חטיפים כמו גם יש יותר אנרגיה אני כבר מקבל כל כך הרבה יותר עבודה לעשות.

כמו גם עם כל האנרגיה שהוא מציע לי אני כבר עובד החוצה שגרתי שבו אני לוודא סייעה למעשה עם ניהול משקל.

הלכתי מלעשות שום תרגיל כדי לעשות סביב 25 דקות בכל יום. אף פעם בחיים לא היה את האנרגיה לפני לעשות הכל כדי להבטיח כי פשוט מראה לך בדיוק איך PQ חזק הוא.

אתה גם חושב שאני אהיה מאוד נמוך על אנרגית קלוריות צמצום עדיין זה היה למעשה ההפך.

זה שורף fat-- אז אחד מקצוען החיוניים ביותר של כולם היא שזה באמת עושה רק מה שהוא אומר שהוא הולך לעשות בהם זה לשרוף שומן. אתה באמת יכול להרגיש את התוצאות לאחר אתה לוקח את זה וגם אני פשוט אבדתי משקל רב עם זה שאני בכנות חושב שזה הוא מבער שמן יעיל.

כל אדם יכול להשתמש it-- אני דווקא ניסיתי שיטות האימון הללו בעבר כי היו פשוט דרך מאתגרת עבור אדם רגיל לעשות. אין לי זמן להשקיע שעות בכל יום להתאמן ובישול מאכלים מיוחדים.

ואני כמו שכל כדאי לעשות עם PhenQ הוא לקחת את זה בבוקר מוקדם בצהריים וזה ימנע את הרעב שלך, כמו גם לספק לך כוח. עם הכוח הזה אתה יכול אחרי זה לעשות אימון כלשהו.

כדי להיות כנה אני מאמין שאתה בוודאי לרדת במשקל גם אם עשית שום פעילות גופנית גם אם אתם אוכלים הרבה פחות וזה מסייע שומן נמס.

זה בעצם functions-- זאת בסך הכל אני חושב שהסיבה העיקרית שאני אוהב את זה הוא בשל העובדה כי זה עובד. אני דווקא ניסיתי כל סוג של האמצעי לרדת במשקל לפני ללא כל הצלחה אמיתית אבל התחלתי לרדת במשקל מהר מאוד לאחר נטילת PhenQ.

מזומן בחזרה Warranty-- למען האמת אין לי מושג הרבה על זה שאני לעולם לא נחשב אפילו לבקש המזומנים שלי בחזרה פי האתר יש להם החזר 60 יום להבטיח אם אתה לא מרוצה לוודא שזה מכובד.

PhenQ ללא תשלום? משהו שאני הבנתי הוא שזה למעשה זול לקחת PhenQ מאשר חטיף.

במהלך חודש רגיל הייתי להשקיע בצורה הרבה יותר על השטויות עשיתי שימוש לאכול ממה טבליות אלה להגדיר אותך בחזרה כל כך על ידי גזירה את החטיפים אני באמת חוסך כסף.איפה ניתן להשיג PhenQ

ייתכן לקנות Phenq באינטרנט, יש לו אתר רשמי משלה. כל הצרכנים יש את היתרון של חינם ברחבי המשלוח העולמי 2 מכולות או אפילו יותר. בשנת שיפור, ככל שאתה מקבל בבית בהקדם, גדול יותר בשיעור היוון שאתה מקבל.

התוספת נוצרת הן בארה"ב ובבריטניה, תחת הנחיות מחמירות. קנייה הוא כולל ערבות בחזרה במזומן 60 יום. החזר מלא אינו ריאלי בתוך 67 ימים מיום הרכישה.

PhenQ נראה ברית יעילה ביותר כאשר מנסים להפחית במשקל. כמה דברים שכדאי יהיו תלויים בך גם, בכל זאת. אין פלא לטיפול בהשמנה או משקל הוסיף.

גלולות Phenq יכולות להציע את הסיוע הדרוש רק כדי לגרום לך להקנות את ההתאמות הנדרשות שתובלנה גוף משופר. כאשר מגיעות התוצאות להיות מורגש, PhenQ יכל לגהץ את רוב הבעיות שלך, כגון כוח היומיום מופחת, ביטחון עצמי ירוד, התנהגויות עניות ואת תשוקה ועוד.

1 BOTTLE
$69
Retail: $79.95
Save $10 Right Now!
buy now »
2 BOTTLES + 1 FREE
$139.90
Retail: $239.85
Save $99.95 Right Now!
buy now »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE ADVANA CLEANSE
$189.95
Retail: $399.75
Save $209.80 Right Now!
buy now »

לחץ כאן כדי להזמין PhenQ מהאתר הרשמי »

Author: Adhika Dibya

Nutritionist and Dietician based in Jakarta, with a demonstrated history of working in the health wellness and fitness industry. Skilled in Nutrition Education, Nutrition Consultation, Diet Planning, Food & Beverage, Content Creation and Public Speaking. Strong healthcare services professional with a Bachelor Degree in Nutrition from Gadjah Mada University.

קנה עכשיו »