Môj PhenQ Review a výsledky – Je možné schudnúť tým, že vezme pilulku?

Home » Review » phenq » Môj PhenQ Review a výsledky – Je možné schudnúť tým, že vezme pilulku?

Stručný prehľad PhenQ

Má PhenQ vlastne funguje?  podrobný prehľad

PhenQ je doplnok spaľovač tuku. Spaľovačov sú výrobky, ktoré sú vyrobené, ktoré vám pomôžu schudnúť. Hmotnosť stratíte by mal v prvom rade pochádzať z tukov a nie svaly. PhenQ uvádza, že bude spaľovať tuk, ktorý bol uložený na vašom tele. Navyše, tento dodatok hovorí, že to bude zlepšovať náladu, zvyšuje energiu a pomáhajú blokovať budúce tuku výrobu. Moc sa mi páči to, že PhenQ sa vyrába v FDA skontrolovaná a schválená zariadení , nenájdete, že s mnohými inými spaľovači.

Zoznamu zložiek v tomto dodatku

Tu je niekoľko kľúčových zložiek v PhenQ a čo tieto zložky sú používané pre. Prísada exkluzívny PhenQ je známa ako A-Lacys Obnoviť . To bizarne pomenovaný zložka bola vedecky skúmať, aby urýchlenie metabolizmu a zvýšenie termogenézy. Termogenézie je proces, v ktorom sa vnútorná teplota vášho tela zvýšil natoľko ľahko začať spaľovanie tuku preč.

Ďalšou veľkou zložkou PhenQ je capsimax prášok, zmes paprikou, piperín, kofeínu a niacín . Mať jednu z týchto zložiek je dosť, aby si slušné doplnok chudnutie. Avšak, vrátane štyroch známych ingrediencií metabolizmus zvýšenie je jednoducho úžasné . Prial by som si viac firiem dať túto zmes do svojich spaľovačov tukov.

Tam sú skutočne pomerne málo úžasné prísady v tomto dodatku. Chcem ťa nechať viac o PhenQ. Takže budeme zaokrúhľovať zvyšok zoznamu zložiek v PhenQ ktoré obsahujú uhličitan vápenatý, Nopal a L-karnitín .

Moje výsledky s PhenQ

Každá fľaša PhenQ je zhruba rovnaká, ako má zásobu jeden mesiac. Dám vám trochu pozadia na moja váha ide do tohto prehľadu. Keď som v naozaj dobrom stave, budem vážiť asi 210lbs. Bol som biť do posilňovne, ale tiež som urobil pár cheeseburger kadere a rozšírenie francúzskej smažiť v poslednej dobe (jesť príliš veľa fast food). K 1. tohto preskúmania I weighed..228bs. To, čo som urobil počas tohto preskúmania bola vzal PhenQ, s normálnym množstvom diétou a cvičením.

Urobil som to miesto sa nezmení spôsob, akým som sa normálne trénovať. Nechcel som naozaj striktne držať diétu, pretože som chcel vidieť, čo PhenQ naozaj mohol robiť. Povedal by som, že moja strava počas užívania PhenQ bol priemerný, niektoré dobré jedlo a niektoré nezdravé potraviny.

Prvý deň, keď som sa na tento doplnkový modul, cítil som energiu hneď! Ja by som si povedať, že prášok capsimax. Vážne, Iregularly majú energetické nápoje a PhenQ fungovalo oveľa lepšie. Ja nie som ranné vtáča, takže Náraz energie som dostal od PhenQ bol pekný Perk . S energiou je skvelé, ale poďme do toho, ako PhenQ urobil pre zníženie hmotnosti, a to tuku.

Než vôbec brať PhenQ, som sa zmienil, že som vážil asi 228lbs. Našťastie počas prvých dvoch týždňoch používania PhenQ, už som zostúpil do hmotnosti až 220lbs, čo bolo v pohode so mnou. Vždy som uložený tuk na svojich stranách, obyčajne volal lovehandles. Som si istý, mnoho ďalších chlapci vedia, čo mám na mysli o tom, ako sebavedome lovehandles môže cítiť v určitých situáciách. Bol som sa blíži ku koncu svojho prvého mesiaca (kontajner) zo PhenQ a bol začíname vidieť moje lovehandles zmenší dosť.

Už som skončiť mojej tridsať dní s PhenQ s drveným šesť balenia abs, lesknúce sa vo svetle? Nie, ale som ísť na môj posledný váži-in, od 228lbs do 214lbs, stráca 14 libier za 30 dní .

PhenQ Možné vedľajšie účinky

Jednou z hlavných zložiek v tejto diéty pilulku je kofeín, ktorý aj napriek zvýšeniu svojej energetickej hladiny, môžu ovplyvňovať svojimi spánok. To je dôvod, prečo sa odporúča, aby sa toto iba počas raňajok a obeda .

Jedným dychom, ak ste tehotná alebo dojčíte, potom by ste mali chcieť získať súhlas od svojho lekára. Rovnaký prípad platí, ak máte nejaké chronické, pre-existujúce zdravotný stav, alebo ak užívate ďalšie lieky .

Niečo zaujímavé o PhenQ je, že väčšina ľudí, ktorí používajú to neboli hlásené nežiaduce účinky z jeho použitia. Z miernych nežiaducich účinkov doteraz pozorovaných patria:

  • nepokoj
  • nervozita
  • zvracanie
  • nevoľnosť
  • zažívacie problémy

Ďalšie potenciálne nevýhodou používaní tohto výrobku je, že jej hmotnostný úbytok sú obmedzené iba na krátku dobu.

To znamená, že budete musieť prijať zdravý životný štýl aj po použití je inak stále môžete získať hmotnosť asi niekoľko rokov v rade.

Keď je všetko povedané a urobené, stále cítime viac vedeckých štúdií musia byť vykonávané na tomto diétu pilulku, najmä k zisteniu svojej dlhodobé účinky na zdravie.

Kde nájdete tento dodatok? (A ušetriť $ 10 Off Retail)?

Tento doplnok je k dispozícii iba prostredníctvom oficiálnych internetových stránok PhenQ. Tento doplnok je k dispozícii iba prostredníctvom oficiálnych internetových stránok PhenQ. Avšak, môžete nájsť tento cene 10 $ lacnejšie ako maloobchodné PhenQ.

Extra Úspory Tip:

Ak sa rozhodnete vziať kontajner PhenQ, existuje spôsob, ako ušetriť viac peňazí. Ak sa dostanete dva kontajnery PhenQ, webová stránka sa automaticky pridáva fľaša na vašu objednávku . Okrem toho sa dostať tri fľaše Phenq vám ďalšie dve fľaše zdarma .

The Good a Bad of PhenQ:

The Good:

  • Vyrobené v FDA skontrolovaná a schválená zariadení.
  • Späť vedecky overených ingrediencií pre stratu tuku, vrátane exkluzívnej a-Lacys Obnoviť.
  • Obsahuje capsimax zmesi, ktoré zahŕňajú kofeín, piperín a ďalšia známa chudnutie posilnenie zložky.

Zlý:

  • Produkt je k dispozícii len on-line prostredníctvom našich webových stránkach, čo môže viesť k out otázok akcií.

PhenQ Očakávané výsledky

Priemerný výsledok PhenQ sa bude pohybovať okolo 10 až 12 libier v prvom mesiaci. Niektorí môžu stratiť viac libier v závislosti na tom, ako vaše telo reaguje na to. Avšak, je odporúčané použiť diéta pilulku po dobu najmenej troch mesiacov. Dokonca aj keď ste dosiahli požadovanej hmotnosti, bude doplnok pomôže udržať svoju novú váhu.

reálne referencie

[Titulok id = "attachment_9" align = "aligncenter" width = "600"] stratil 44lbs do 3 mesiacov - Taiylah potýka s nadváhou po celé roky, ona nikdy sťažnosť a vždy zameraná na cvičenie, správnej výživy a pri PhenQ ako rýchlych tabletky na chudnutie , Na pravý obraz je 100% skutočných výsledkov [/ caption] [titulok id = "attachment_178" align = "alignright" width = "600"]. Stratil 11lbs do jedného mesiaca - zúfalí svoju vlastnou váhou a už vyskúšali toľko doplnky stravy a tiež zlepšiť životný štýl, ale stále nemá šťastie. Po prečítaní recenzie PhenQ konečne Ghislain začala užívať. Za jeden mesiac všimol si pozitívne výsledky. [/ Popisok]

Výsledná známka pre PhenQ

Ak ste chorí straty žiadnu váhu alebo pomaly stráca to, asi by ste mali vyskúšať spaľovač tuku. Ak chcete stratiť tuk rýchlo a bezpečne, PhenQ je skvelý doplnok na použitie. Všimol som si, že som mal viac energie, pričom PhenQ. Okrem toho som si všimol, žiadne skutočné nové tuku zisky pri používaní tohto doplnku. Tiež som bol schopný (na konci prvého mesiaca) začínajú naozaj stratiť tuk z uložených oblastí, ako moji lovehandles.

1 BOTTLE
$69
Retail: $79.95
Save $10 Right Now!
buy now »
2 BOTTLES + 1 FREE
$139.90
Retail: $239.85
Save $99.95 Right Now!
buy now »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE ADVANA CLEANSE
$189.95
Retail: $399.75
Save $209.80 Right Now!
buy now »

kliknite tu na objednávku PhenQ z oficiálnych internetových stránok »

Author: Adhika Dibya

Nutritionist and Dietician based in Jakarta, with a demonstrated history of working in the health wellness and fitness industry. Skilled in Nutrition Education, Nutrition Consultation, Diet Planning, Food & Beverage, Content Creation and Public Speaking. Strong healthcare services professional with a Bachelor Degree in Nutrition from Gadjah Mada University.

KÚPTE TERAZ »