סקירת Phenq 2017 – למצוא ביקורות של לקוחות אחרונות של Phenq

Home » Review » phenq » סקירת Phenq 2017 – למצוא ביקורות של לקוחות אחרונות של Phenq

PhenQ היא אלטרנטיבה Phentermine כי כבר הדיבורים של תעשיית תוספי הרזיה מאז שוחרר הראשונה. נראה בכל מקום ובכל זמן המוצר מוזכר שהוא מייצר התרגשות.

אבל האם זה טוב כמו שאנשים אומרים? או שזה כל ההייפ?

בואו נסתכל מתחת למכסה המנוע של הגלולה הקטנה המדהימה הזאת ולראות מה שהופך אותה מתקתקת.

מהו PhenQ?

האם PhenQ באמת עובד?  סקירה מפורטת

PhenQ היא חלופה מודרנית על Phentermine תרופת ההרזיה הפופולרי בשימוש נרחב. Phentermine ממש שינו את האופן שבו אנשים איבדו משקל כאשר יצא לאור לראשונה. התפקיד העיקרי שלו היה מדכא תיאבון. אמנם זה היה (ועודנו) דרך מצוינת לרדת במשקל - יש מקום לשיפור.

זה המקום שבו PhenQ נכנס לשחק.
PhenQ לוקח 5 גורמים שונים כי הם חשובים מאוד עבור הרזיה ומשלב אותם לתוך גלולה אחת. (מספר רב של אנשים רגילים לקחת תוספים מרובים כדי לקבל רק 2 או 3 של הטבות אלה.)

בואו נסתכל מקרוב על טענות PhenQ 5 דברים לעשות כדי.

מדכא תיאבון

PhenQ מדכא תיאבון, בדיוק כמו Phentermine נורמלי. להיות מוצר מודרני למדי PhenQ טוען הצליח לצבוט את הנוסחא של phentermine כדי לשפר ולשפר את המאפיינים של המקור. למען אמת, את phentermine המקורי הוא כבר די לתקן מצליח דיכוי תיאבון כדי שנוכל להיות די בטוח PhenQ יעשה את אותו דבר או יותר.

להפסיק את ייצור השומן

אנשים נוטים לחשוב כי ירידה במשקל היא על כל רק הסרת השומן כי הוא כבר נמצא על הגוף שלך. אמנם זה הוא ללא ספק חלק גדול מהתהליך, זה לא העניין. זה חשוב באותה מידה כדי לעצור את גופך הוספת שומן חדש (תוך שריפת השומן הישן) כדי לרדת במשקל ככל האפשר בתוך פרק זמן קצר.

אנרגית גברת

מי שהתנסה אי פעם דיאטה לפני תוכל לספר לכם כי דיאטת עבודה מתישה כי בדרך כלל משאירה לך הרגשה די לתקן עייף. מה אתם אולי לא יודעים הוא עייפות כי הוא למעשה מוצר לוואי בלתי נמנע של גירעון קלורי (באמצעות קלוריות יותר ממה שאתה לצרוך). PhenQ בבטחה ובקלות פותר בעיה זו על ידי הוספה קצת אנרגיה נוספת לתוך היום שלך עם הגלולה הקטנטנה שלהם.

שיפור מצב הרוח

תופעת לוואי נוספת של דיאטה היא מרגישה רעב (בדרך כלל). זה יכול לגרום לאנשים רבים להרגיש קצת יותר עצבניים ממה שהם בדרך כלל (לעתים קרובות לוקחים את חוסר הנוחות שלהם החוצה על הקרובים אליהם). PhenQ מוסיף משפר מצב רוח עדין למוצר שלהם שנועד להפוך את היום שלך הוא קצת בהיר יותר מתחילתו ועד סופו.

שריפת שומן
זהו אחד גדול.

PhenQ נועד לעזור לך לרדת במשקל על ידי ניצול המוכח הסימן המסחרי שלהם מדעי נוסחא הנקראת α-Lacys איפוס. זהו שם מפואר הוא בעצם דרך יפה בשיווק שני תהליכים ביולוגיים בפועל PhenQ גורם כימי.

המעניין ביותר של שני תהליכים נקרא התרמוגנזה. זוהי טכניקה שלא נוצלה על ידי כל גלולת דיאטה אחרת בשוק והיא מה גרם להתרגשות כזאת בקהילת ההרזיה.

התרמוגנזה היא פונקציה טבעית כי הגוף שלך כבר עושה ביום-יום, זו הדרך המדעית להגיד "לייצר חום".

האם אי פעם תהית מדוע לטאות ונחשים יכולים לסבול שבועות בקלות בלי לאכול מזון?

זה בגלל שהם בעלי דם קר.

יונק קשר הם בעלי דם חם. ולהיות-הומותרמיות יש יתרונות משמעותיים (כמו שאין צורך לשכב בשמש במשך שעות בטרם תוכל לתפקד כרגיל). אבל אכן יש "חיסרון" אחד.

התחממות הדם שלנו לוקחת כמות האנרגיה ענקית.

אני בטוח שאתה יודע כי באמצעות כמות עצומה של אנרגיה, אומר שריפת כמות עצומה של קלוריות. (ועכשיו אתה צריך להתחיל להבין מדוע שאני כאן מדבר על לטאות בביקורתם גלולת דיאטה!)

PhenQ משנה הגופים תרמוסטט הפנימי שלך מאוד מעט לחלק זעום של רמה גבוהה יותר.

עכשיו כפי שהיה אפשר לצפות לחימום הגוף עד קצת הזעיר הזה יותר אינו מחייב אנרגיה רבה יותר, אם אנחנו אומרים שזה לוקח בערך 100 קלוריות ביום כדי לעשות זאת (זה כנראה יותר, אבל בואו נהיה שמרנים) - בחודש אחד זה בסופו להיות סביב 3000 קלוריות.

בהתבסס על ההנחיות המומלצות עבור צריכת קלוריות גודל זה שווה לעשות צום מוחלט ללא צריכת קלוריות בכלל במשך 1.5 ימים בכל חודש.

( הערה: אתה לא תרגיש את ההבדל בטמפרטורת גוף בכלל, הוא קטן מדי של הבדל אז אל תדאג מרגיש חם כל הזמן.!)
פונקצית שריפת השומן השנייה של PhenQ היא הרבה יותר מסורתי בהשוואה התרמוגנזה. PhenQ מאיץ את חילוף החומרים של הגוף שלך לרמות נורמליות לעיל.

זה בעצם אומר PhenQ טבעי מגביר את הקצב שהגוף שלך שורף קלוריות, שבתורה גורר הרזיה. המדע בפועל מאחורי העיקרון של ירידה במשקל באמצעות קצב חילוף חומרים מוגבר פשוט סביר ומאז ביקורת עמיתים יוכח מעבר לכל ספק.

אז אם עושה מה שהיא טוענת לעשות בנוגע לתרמוגנזה קצב חילוף חומרים, אז ירידה במשקל צריכה להיות מובטחת.

(ספוילר: זה מובטח - כסף בחזרה מובטח).

כיצד אוכל להשתמש בו?

PhenQ תוכנן במיוחד עבור אנשים שפשוט אין להם את הזמן כדי לדבוק במשטר דיאטה וכושר קפדן.

בואו נהיה כנים, אם כל מה שהיה לנו 8 שעות של זמן פנוי בכל יום לא היינו צריכים תרופות פלא כמו PhenQ וכנראה יבלה יותר זמן פעיל או בחדר הכושר ...

אבל רובנו לא צריך דבר כזה סכום זה זמן פנוי בכל יום. למעשה רובנו לא צריך את הזמן כדי לתכנן להקפיד על משטר תוספת קפדן או.

למרבה המזל, PhenQ תוכנן בכוונה להיות קל לקחת ללא צורך להקדיש שעות של החיים שלך כדי להבין את הזמן הנכון להיות לוקח אותו.

כל שעליך לעשות הוא לקחת גלולה אחת עם ארוחת בוקר, ו גלולה אחת עם ארוחת ערב ואתה עשית.

מה יש PhenQ?

PhenQ מורכב ממגוון של תרכובות ומרכיבים, כמה אתה קרוב לוודאי של כבר שמעת - ואחרים לא תבצע. בואו נסתכל 5 המרכיבים החשובים ביותר של PhenQ.

Capismax אבקה

זה נגזר במרינדה הוא תרכובת אורגנית. הפלפלת מגבירה את זרימת הדם שלך ומקלה על קצב הגדילה של תרמוגנסיס בגוף שלך.

סידן פחמתי

זה משמש כדי למנוע אגירת שומן - קלוריות המאפשר שאתם צורכים כדי לשמש מיד במקום להיות מאוחסן כשומן לשימוש מאוחר יותר.

פיקולינט כרום

זהו המרכיב העיקרי כי מדכא את התיאבון. היא פועלת על ידי אופטימיזציה של רמות הסוכר בדם גופים שלך כדי להפחית את הרעב ותשוקה.

קָפֵאִין

אתה כבר יודע מה זה.

ל-קרניטין

זהו מרכיב שלמעשה מעודדת את הגוף לשרוף שומן כי זה כבר אחסנה. זה מחליש את השומן אשר מתפזר אז לתוך זרם הדם שלך כדי לשמש אנרגיה.

האם זה בטוח?

PhenQ נעשית באמצעות ה- FDA אשר הרכיב כיתת תרופות בחדרים נקיים כיתה רפואית. החברה, אשר מייצרת את המוצר הוא LTD ברג Wolfen מכובד שיש לו עשרות שנות ניסיון בתעשיית התרופות.

חברות לא ממש מקבלות יותר מכובדות ואמינות מזה.

האם זה עובד?

היו ניסויים קליניים עצמאיים נרחבים שנערכו על PhenQ לעובדה לבדוק את הטענות שהם עושים על המוצר שלהם. והתוצאות די מרשימות, בלשון המעטה!

קבוצת המבחן פוצלה לשני חצי, חצי היה נטלה פלצבו והחצי לוקח PhenQ.

בסוף הניסוי העם באמצעות PhenQ איבדה% 7.24 ענק של שומן הגוף שלהם, והם איבדו 3.44% ממשקל גופם, והם הגדילו את מסת השריר שלהם על ידי 3.80%.

והתוצאות היו מדהימות, במיוחד עבור אלה שנוצרו תחת בדיקה מדעית קפדנית. אבל רצינו לראות מה אנשים אמיתיים היו צריכים לומר על המוצר.

כפי PhenQ בסביבה כבר די הרבה זמן עכשיו, זה צבר ביקורות אנקדוטיות אינספור מאנשים מכל רחבי העולם (וגם בכל תחומי החיים). בילינו כמות גדולה של זמן לחקור ביקורות אלה לכתבה זו. אנו הערכנו את להטיה ומאומתת האותנטיות שלהם.

ברגע שאנו הושארנו לנו ביקורות האמיתיות לקחנו זמן טוב להסתכל עליהם.

בתוך כל הביקורות, אנו קוראים חל מגוון רחב מאוד של תוצאות. בעוד כולם אנו קוראים על עשה לרדת במשקל, כמה אנשים רק איבד 3 או 4 קילו לחודש, בעוד שאחרים היו לאבד קילוגרמים 10 או 11 ענק לחודש.

הפערים היו מבוססים על דיאטה, אנשים בעצם אכלו את אותו הדבר כרגיל ולא עשו תרגיל אבד את המשקל לפחות (אבל עדיין קצת), אלה שכרתו על ג'אנק פוד אבדו הרבה יותר.

אבל בלי קשר אורח החיים והתזונה, התוצאה הסופית הייתה תמיד זהה ומסקנת הפניות שלנו היא כי PhenQ עוזר לך לרדת במשקל, וזה עוזר לך לרדת במשקל מהר.

סקירות לקוחות PhenQ

אמילי - 31 במרץ רח 2016: לקוח עצמאי אמילי כותב כי "בתוך 10-15 דקות של לקיחת" PhenQ שהיא חווה עלייה ברמות האנרגיה שלה. עד כדי כך שהיא יכולה להתחיל לבצע פעילות גופנית יומית. משהו שהיא שקודם לכן לא היה כוח לעשות. אמילי גם מדווחת על ירידה במשקל של 48 קילו ב 3 חודשים עם PhenQ, תזונה בריאה ופעילות גופנית.

אמנדה - 19 באפריל th 2016: אמנדה הוא אחד מן המבקרים הצרכן כמה reportes חוויה שלילית באמצעות PhenQ. היא טוענת לסבול מתופעות לוואי PhenQ של סידן פחם. עם זאת, בעוד אמנדה בסופו של דבר יחליט כי תופעות הלוואי PhenQ חמורות מדי להמשיך לקחת את התוסף. היא גם מודה כי היא חוותה ירידה משמעותית במשקל.

ג'ייסון - זה reportes הצרכן חווה תסכול עם מוצרי הרזיה אחרות לפני שפונים PhenQ. ולבסוף עם תוספת זו, הוא משיג את תוצאות ההרזיה שיחפץ.

רוב הלקוחות זמינים aremore דומה להערות של אמילי וג'ייסון מ אמנדה של. אם בודקים אלה למעשה הם אמיתיים ועצמאיים, אתה חייב לשפוט בעצמכם.

נשמע טוב, האם יש ערבויות?

PhenQ כל כך בטוחים הטענות שהם עושים על המוצר שלהם כי הם מציעים בלי לשאול שאלות כסף 60 יום בחזרה להבטיח.

אם אינך לרדת במשקל, או אם אתה לא מאבד ככל היית רוצה - אתה יכול לקבל את כספך בחזרה בקלות.

כל מה שאתה צריך לעשות זה לחזור כל PhenQ בשימוש אליהם בתוך 60 ימים מיום קבלתה כדי לקבל החזר מלא (אתה צריך לכסות את עלויות משלוח).

כפי שניסחו זאת באתר האינטרנט שלהם - "אין לך מה להפסיד אבל המשקל שלך"

אז כדאי לכם לקחת PhenQ?

בסופו של דבר, נטילת תוסף ההרזיה הטובה ביותר בשוק תלוי בך. אבל אנחנו מקווים מאמר זה מוכיח לך לעזר. ועכשיו אתם רואים את היתרונות והחסרונות של נטילת תוסף תזונה זה.

1 BOTTLE
$69
Retail: $79.95
Save $10 Right Now!
buy now »
2 BOTTLES + 1 FREE
$139.90
Retail: $239.85
Save $99.95 Right Now!
buy now »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE ADVANA CLEANSE
$189.95
Retail: $399.75
Save $209.80 Right Now!
buy now »

לחץ כאן כדי להזמין PhenQ מהאתר הרשמי »

Author: Adhika Dibya

Nutritionist and Dietician based in Jakarta, with a demonstrated history of working in the health wellness and fitness industry. Skilled in Nutrition Education, Nutrition Consultation, Diet Planning, Food & Beverage, Content Creation and Public Speaking. Strong healthcare services professional with a Bachelor Degree in Nutrition from Gadjah Mada University.

קנה עכשיו »