ביקורות PhenQ: גלולות הרזיה זולה זה עובד מהר

Home » Review » phenq » ביקורות PhenQ: גלולות הרזיה זולה זה עובד מהר

בהערכת PhenQ הזה, תגלו מדוע פריט זה מתפתח הרבה באז באינטרנט במיוחד בקרב אנשים שהטיבו למעשה מלהשתמש בה. ביקורות PhenQ: גלולות הרזיה זולה זה לעבוד מהר. להרזיה היא q …בהערכת PhenQ הזה, תגלו מדוע פריט זה מתפתח הרבה באז באינטרנט במיוחד בקרב אנשים שהטיבו למעשה מלהשתמש בה. ביקורות PhenQ: גלולות הרזיה זולה זה לעבוד מהר.

ביקורות PhenQ: גלולות הרזיה זולה זה לעבוד מהר - שמנת יתר

להרזיה היא די קרב עבור אנשים רבים. כמה אנשים פשוט לא יכולים להגיע להשיל קילוגרמים לא רצויים. ביקורות PhenQ: גלולות הרזיה זולה זה לעבוד מהר . אחרים שהיו מזל מספיק כדי להשיל קילוגרמים מיותרים בשלב מסוים לחזור צורתם לאחר זמן. בהתאם יבוב עם מחקר שנערך על ידי אוניברסיטת מדינת הזהב ב מדענים La, יותר מ 80 אחוז של אנשים שנשרו משקל בשלב מסוים להשיב את כל זה |. ירידה במשקל היא די קרב עבור אנשים רבים. יש אנשים שפשוט לא יכלו להשיג להשיל קילוגרמים מיותרים רצויים.

אין זה מפתיע כי הרבה אנשים מנסים כל סוג של תוכנית דיאטה, תוכניות פעילות גופנית, וגם במשקל טבליות הפסד בתקווה הנותרים בכושר הטוב ביותר שלהם. פריט לירידה במשקל מסוים שנפגע מקבל הרבה הערכות חיוביות היא נוסחה הרזיה PhenQ

מהו PhenQ?

סקירת PhenQ - ביקורות PhenQ: גלולות הרזיה זולות זה עובד מהר

PhenQ מהווה נוסחא slendering ייחודית, ייחודית עם יתרונות רבים כי בשלב מסוים לגרום לירידה משמעותית במשקל.

היא מבוססת על In-Phentermine-Q בנוסף על כל אוסף של מרכיבים פעילים אחרים עם אפקטים פופולריים כבר.

Phentermine עובד כמעורר וגם נמצא הרבה אמצעים בדיוק כמו אמפטמין.

שלה הוא תרכובת משפטית לחלוטין ומשפיע על מערכת העצבים באופן מקטין את התיאבון. בפתרון זה, הוא קיים בנוסף לחומרים אחרים כדי לעורר השפעה חזקה יותר. ביקורות PhenQ: גלולות הרזיה זולה זה עובד מהר

PhenQ שונה טבליות ניהול משקל שונות אחרות בשל העובדה כי זה לא איכפת לו להתמקד רק מרכיב אחד. זוהי אופציה נוצרה כדי לנהל את החשש מפני אפילו יותר זוויות. מדוע יש לה מרכיב סודי?

המפיק נחשב זה נדרש בשל העובדה כי מוצרי הרזיה יש נטייה להעתיק אחד אחר. יצרנים אחרים שונים בהחלט רוצים לשכפל את המנה ולכן זה רק שכל ישר כדי לשמור על משהו משלך, כמו גם לא לחשוף כל דבר קטן לגבי המנה שלך.

זה זה גם קבל קקטוס Nopal, שפע בסיבים, יכול לרסן את מעלות רעבות. זהו מרכיב יוצא דופן, כמו גם מדהים שבו יש שפע של חומצות אמינו וכן מספק את הכוח שאתה צריך להגיע המטרה שלך במשקל.

חוץ מזה, יש לו שילוב ייחודי טבעי לשיפור חום פיזי בצורה בלתי מזיקה לחלוטין. ספור את fumarate L- קרניטין וכן, אשר מתגלה לעתים קרובות תוספי למטרות רווח מסת שריר.

זוהי תרכובת טבעית כי מפשיר מקדמות שומן וכן מסייע לשרירים לגדול, בזמן המדויק באותו זירוז תהליך ההחלמה שלהם. יש S הרבה בבלוג על השפעתה אם תבדקו פיתוח גוף כמו גם משאבי בריאות וכושר, בהתחשב בעובדה שהוא זה תוספת כרגיל במקום לספורטאים מקצועיים. ביקורות PhenQ: גלולות הרזיה זולה זה עובד מהר

אתה יכול לרכוש 60 טבליות בתוך בקבוק וכל יתרונות סדר משלוח חינם בכל מקום בעולם. זה מצביע על סיכוי הוגן לכולם, לא משנה המקום שלהם על העולם. עלויות משלוח גבוהות לתחבורה למרחקים ארוכה הן בדרך כלל דאגה ומעכבות מספר מלנסות את הפריטים הזמינים.רכיבי PhenQ

מצרכי PhenQ - ביקורות PhenQ: גלולות הרזיה זולות זה עובד מהר

בתוך כך, ניקח בחשבון את התוצאות של מחקרי מחקר רלוונטיים. מחקרים אלו לקשר עם האם החומרים הפעילים PhenQ ללא ספק ולאמת יעיל בסיוע לאנשים לרדת במשקל.

1 - Capsimax אבקה

זהו שילוב של פלפלת, piperine, קפאין, כמו גם ניאצין:

פלפלת - שמקורם בצמחי פלפל צ'ילי, מחקר 2012 מוכיח כי פלפלת תורמת להשגת ירידה במשקל לכימות. זו רכשה טענות להשפיע על תהליך ההרזיה על ידי הפחתת צריכת אנרגיה. לחלופין, במונחים קלים, פלפלת מציגה לעבוד כמדכא תיאבון.

Piperine - פלפל שחור AKA גם מראה על ידי לפחות מחקר מדעי אחד לשחק תפקיד ירידה בשומן.

קפאין - גם זו המלצה יש ב גדול יותר מאשר מחקר אחד. כדוגמא, מחקר 2009 בכתב העת האירופית של תזונה קלינית מאשר PhenQ יש השפעה על שריפת קלוריות וגם להכניע את התיאבון.

ניאצין - גם ויטמין B3. יבוב בהתאם הספרייה הלאומית של תרופות, ניאצין "הוא גם חשוב להמרת מזון לאנרגיה". למרות כל הפונקציות החיוניות ניאצין מבצעת עבור גוף בריא ומאוזן, גופנו לא לשמור ניאצין. כתוצאה מכך, צריכת מזון או תוספי תזונה יש לחדש את הגוף כל זמן |. צריכת מזון או תוספי תזונה צריך להחזיר את הגוף כל זמן. לפי מחקר 2010 על כתב העת הכוכב של גסטרואנטרולוגיה, ניאצין גם פונקציות כמעורר רעב. למרבה הצער, את הבתים האחרים של לחימה ניאצין יתרונות הפחתת המשקל שלה. שוני בניינים האחרים של לחימת ניאצין יתרונות ההרזיה שלה. למרות כל הפונקציות החיוניות ניאצין מבצע עבור גוף בריא, הגוף שלנו לא שומר ניאצין. על פי מחקר 2010 בכתב העת World of Gastroenterology, ניאצין פועל גם בתור מעורר תיאבון. המאפיינים האחרים של ניאצין לנטרל יתרונות ההרזיה שלה.

2 - סידן קרבונט

סידן Carbonat הוא מעין שלמה של סידן תזונתי. PhenQ websi te ביטוח טוען כי המרכיב הפעיל הזה דוחק את הגוף לשרוף שומן. עם זאת מחקר המחקר הם מצטטים למעשה אינו מופיע לתמוך בו. מחקר המחקר הם מזכירים למעשה אינו מופיע לתמוך בו. יתר על כן, תוצאות מחקר כמה לסתור כי רכיב זה ממלא שום תפקיד משמעותי שריפת שומן בכלל. מחקר המחקר הם מצטטים למעשה אינו מופיע לתמוך בו. בנוסף, תוצאות מחקר כמה לשלול כי מרכיב פעיל זה ממלא שום תפקיד משמעותי הרזיה בכלל.

הערה אחת לסיום: סידן פחמו עלול לגרום תופעות לוואי PhenQ מתונות, כפי נדונו עוד קצת על.

3 - כרום פיקולינט

כרום פיקולינט הוא מינרל טבעי שנשאר בכמה מזונות בריאים כגון בשרים, דגנים שלמים, פירות וירקות. מחקר 1993 שפורסם בכתב העת של תזונה המעיד כי כרום יכול לנטרל התנגדות אינסולין.

וכתוצאה מכך לסייע למדיניות סוכר בדם, אשר מסייעים לדכא מזון תשוקת פחמימות (וגם מכך להפחית את צריכת קלוריות).

4 - Nopal

Nopal היא הכרית של קקטוס האגס המקסיקני הרגיז. מחקר 2014 אומר כי סיבי המרכיב הזה הוא יתרון בסיוע לגוף להיפטר שומן.

המחקר גם למסקנה כי nopal הוא חלק בריא של משטר הדיאטה לגורמי חוץ-הרזיה.

5 - ל-קרניטין Furmurate

ל-קרניטין Furmurate היא חומצת אמינו מסייעת metabolisation שומן וכן ייצור אנרגיה. בשר אדום, אבוקדו, וגם מוצרי חלב עד כמה שם יש מזונות רכיב PhenQ זה.

6 - מגנזיום Stearate ותחמוצת

מגנזיום הוא מינרל חיוני המון תהליכים גופניים. Makers לנצל בתדירות מגנזיום Stearate לקשור כמו גם לשמור על תמהיל נכון של מרכיבי תוסף.

7 - איפוס של aLacy

המרכיב העיקרי הוא תערובת של חומצה אלפא-ליפואית ו ציסטאין. זה משמש מאיץ את חילוף החומרים ואת מאיץ שריפת קלוריות.אז איך PhenQ איוב |? איך PhenQ עבודה?

PhenQ מגובה על ידי מדע - ביקורות PhenQ: גלולות הרזיה זולות זה עובד מהר

חברתנו מאמינה כי איפוס α-Lacys הוא וסודית של PhenQ גם העיקרי הנוסחה. למרות האיפור האמיתי אינו נחשף באתר הראשי שלה, באואר התזונה עשתה האידיאלית שלהם כדי לדון כיצד המרכיב הייחודי הזה יתרונות הרזיה. האיפור האמיתי הוא לא חשף באתר האינטרנט הרשמי שלה, BauerNutrition עשה האידיאלי שלהם כדי להסביר בדיוק איך רכיב מיוחד זה עובד עבור הרזיה.

α-Lacys איפוס הוא בעיקר נציג התרמוגני, אשר ישפר את הכוח שלך, במידה רבה כמו גם מגביר את רמות מטבולית שלך כי בהחלט תגרום לכל-טבעי, כמו גם תהליכי שריפת שומן מהירה.

מה עוד? α-Lacys איפוס מפעיל את הגוף כדי להמס את הרבה יותר קלוריות אפילו נוסף להמס ממאגרי השומן שלך. תהליך חילוף חומרים מהיר יותר מרמז דחיפה לתרמוגנזה גם זו מושגת על ידי שפיכת קלוריות מיותרות.

α Lacys-איפוס לא נוצר פשוט עבור ירידה במשקל הגוף, אולם זה גם יכול לקדם דחיפה המונית רקמת השריר. כלומר תמריץ נוסף בשבילך שמקורם מטאבלט תוכנית דיאטה.

מה אתה יכול לצפות נוסף מ- PhenQ?

PhenQ הוא לא רק על α-Lacys איפוס כפי שהוא גם תכונות אחרים תומכות חומרים פעילים, רכיבים הידועים לכל לספק יתרונות slendering.

שם המותג הזה הוא טעון גם עם אבקת capsimax, שילוב של remove פלפלת, piperine, רמות גבוהות של קפאין ו ניאצין, שכולן מוכרות משפרי תהליך חילוף החומרים. תערובת אלה גם יכול לסייע לשפר את היכולות הפסיכולוגיות שלך כגון עוצמת, זיכרון וריכוז.

בעקבות המרכיב הוא סידן carobonate. סידן עלול לא להיות המרכיב הרגיל ייתכן לאתר בטבליות רבות לירידה במשקל, אולם הבנת כי סידן בנוסף מפרסם שריפת שומן?

כן, הסידן הוא לא פשוט עבור העצמות שלך אבל הוא גם בעל ערך בשמירה על משקל בריא ומאוזן.

עבודות סידן ידי פגיעה בתאים שלך לאגור שומן הרבה פחות באומרו להם כי הגוף שלך ניזונה היטב, כמו גם לא צריך לאגור שומן. כאשר זה קורה, הנציגים במשקל של פריט זה יעשו את העבודה שלו כדי להסיר השומן העודף שלך.

הרכיב הבא הוא קקטוס Nopal, אשר הוא צמח טבעי כי הוא בסיבים.

איך בדיוק עושה בסיבים להסיר סיוע לך לרדת במשקל?

ובכן, הסיבים ככל שאתה צורך, הרבה יותר אתה יכול לשלוט ברעב שלך ואת אפילו יותר שתסירו חומרים רעילים מהמערכת.

ל-קרניטין גם קיים PhenQ. כפי שאתם מכירים, ל-קרניטין היא חומצת אמינו כי הוא בולט עבור בתי אובדן שומן שלה.

אולם ל-קרניטין הוא יותר פשוט מאשר חומצת אמינו לירידה במשקל, זה גם כולל יתרונות בריאות שונים אחרים, כולל אפקטים לפתח זיכרון. ל-קרניטין הוא תוספת פשוט מאשר חומצת אמינו במשקל, זה גם מציג יתרונות בריאות אחרים מורכבים משפיע שיפור זיכרון.

לבסוף, PhenQ כולל את כרום המינרל. כרום הוא נמצא בדרך כלל רוב מוצרי הפחתת משקל בשל העובדה כי הוא יכול לסייע שפעת הגוף שלך כדי להפחית את הרצונות שלך סוכר.

בתמהיל עם nopal וזה בסיבים, גלולת דיאטה זה יכול בהחלט לסייע לך למזער התשוקות הכוללות שלך.כל סוג של תופעות שליליות?

זה יפה מכובד בשביל להיות המכשיר הטוב ביותר ההרזיה על השוק, וזה לא היה זוכה בערעור זה אם הפריט לא היה מאובטח. זה כבר עמוק לתוך נראה ידי היטב שייך לתחום חוקרים, וגם ניסויים מקצועיים סייעו לחשוף כל סוג של בעיות בטיחות אבטחה שעלולה להתפתח מלהשתמש במוצר זה. המרכיבים הפעילים המשמשים גושפנקא רפואית, וכן יש אישור מלא של ה- FDA, כך שאתה יכול לישון בנוחות הערבה, הבנת בריאותך היא ללא איום. יש המון המלצות באתר האינטרנט שלהם, שבהחלט יעזרו לכם לבחור אם המוצר הוא מאובטח באמת או אחר. זהו גם פופולרי בשל היותו כלי הרזיה אידיאלי בשוק, וזה לא היה ממש קיבל ערעור זה אם הפריט לא היה בטוח. זה נחקר לעומק על ידי חוקרים מודאגים גם, ובדיקות רפואיות סייעו לגלות כל סוג של בעיות בטיחות וביטחון שעלול להתרחש מפני ניצול פריט זה.

השיטה הטובה ביותר להבין אם זה בטוח או אחר, הוא לתת לזה סיכוי בעצמך. לא רק זה לסייע לך לחסל השומן לא הרצוי שלך, זה גם נותן לך עם עלייה של חיוניות, וגם לשפר את רווחתם הכללית שלך. שימוש זה יגרום לך לשאול מדוע אתם לא מקבלים על עגלת הלהקה מהר!

עם זאת, בדיוק כמו כל תרופה, למרות כמה הם יעילים, ישנם כמה אמצעי המניעה בטיחות שבו אתה צריך לזכור. כמו בכל תרופה, אין בעיה רק ​​כמה יעיל הם, ישנם כמה אמצעי המניעה הביטחון שבו אתה צריך לזכור.

אנו ממליצים לך לעולם לקחת אותו, או כל תרופת הרזיה אחרת אם אתה:

  • בְּהֵרָיוֹן
  • נכון לעכשיו מניקה
  • מתחת לגיל 18, או מבוגרים לעומת 60
  • נכון להיום נוטל תרופות אחרות כלשהן מומלצות

אמצעי מניעה אלה חופפים לכל תרופה אחת, כמו גם אנו ממליצים להתרחק תרופות הרזיה אם אתה נופל בשום סטנדרטים כי. אם אינך, אז הולכים לאתר האינטרנט הראשי, להסתכל לתוך המלצות של לקוחות, כמו גם לקבל את עצמך מיכל היום!

PhenQ קוד קופון 10% הנחה: [NO_COUPON]


המלצות PhenQ בודדות

סקירות של לקוחות PhenQ

  • אני מזיל 44 קילו ב 3 חודשים - אנשים חשבו שאני לא יכול לעשות את זה עדיין אני מזיל 44 קילו ב 3 חודשי שילוב משטר התזונה הבריא שלי אימון עם PhenQ - Taiylah P, 21 שנים
  • איבדתי 11 ק"ג ב 1 לחודש - לאחר שניסה הרבה דיאטות ואורח שינויים בחיים ללא הצלחה, PhenQ עזר לי להפחית משקל כאשר שום דבר אחר תפקד - ג'יסליין R, 31 שנים של גיל
  • איבדתי 14 קילו ב 9 שבועות - החל רואים תוצאות אחרי פשוט 2 שבועות ואיבד 14 ק"ג, 11.5 ס"מ בהיקף המותניים ויצא מן בגודל בבריטניה 12 עד 10 - ניקולה, 36 שנים
  • אני מזיל 20 קילו ב 5 חודשים - אני צריכה לרדת במשקל כדי להישמר עד הצעירים שלי בפרק אשר יושם הודות PhenQ - ואלרי, 31 שנים של גיל
  • אני מזיל 20 ק"ג ב 3 חודשים - PhenQ סייע לי לרדת במשקל הילד. זה מדהים ואני מתכוון להישאר לנצל אותו כשאני לגמרי להגיע למטרות שלי - באפריל 35 שנים
  • אני מזיל 9 קילו בחודש 1 - PhenQ עזר לי להשיג את המטרות שלי של שפיכת ידיות שומן ואהבה עקשניות בטן בנוסף לשפר את צורת הגוף שלי - Axelle, 22 שנים

The Pros and Cons PhenQ

אתחיל עם החסרונות.

אל תיקח את זה night-- בסופו של דבר הגעתי להחלטה לקחת PhenQ בבית בנוגע 22:00 בשל העובדה שלא הצלחתי לזכור לקחת אותו בארוחת הצהריים.

ובכן באותו הערב הייתי ער עד בנוגע 03:00 בשל העובדה שזה מגבר אנרגיה ממריץ. שגיאה מגוחכת ידי לי.

אז אם אתם מתכוננים לקחת PhenQ לפני תרגיל הלילה שלך אז זה כנראה לא רעיון נהדר כמו שאתה תישאר ער כל הערב.

אני לא ממליץ לקחת אותו אחרי 18:00 אם אתם רוצים לקבל לישון!

Migraines-- מעת לעת קיבלתי תסכולים לאחר נטילת PhenQ. זה יכול להיות עד לא חטיפים כך הסוכר בדם שלי היה פחות רגיל.

לאחר לקיחת כמה paracetamols הרגשתי כאילו נהדר. למען האמת אם כי אני לא ממש תמיד היה פגיע כאבי ראש אז אני לא יודע אם זה היה למעשה לעשות עם PhenQ.

לאחר PhenQ -? דבר אחד הם לא להודיעך היא איך לשמור על המשקל אחרי שאיבדת אותו. אני מניח די הרבה אנשים יפחיתו משקל עם אותו ולאחר מכן לרכוש אותו בחזרה לאחר שהפסיקו להשתמש בו.

ובכן אני דווקא מצאתי את השיטה כדי לשמור על המשקל שבו אני אראה לך מתחת בדרכים לשמור על המשקל סעיף.
נכון לעכשיו בואו לדבר על היתרונות.

זה תיאבון יעיל suppressant-- הסיבה העיקרית שאני השגתי דווקא אז מעודף משקל הוא מאז ישבתי ליד השולחן שלי כל נשנוש היום.

לאחר שהתחלתי לקחת PhenQ הופתעתי למדי לאתר שאני כמעט לחלוטין הפסקתי חטיפים.

לאחר לקיחת PhenQ עם ארוחת הבוקר שלי לא הייתי באמת מרגיש רעב במשך שעות. לא הייתי גם חושב על אוכל בכלל.

זה כמעט כמו החלק של המוח שלך אומר לך שאת רעבה, כמו גם להיות חטיף פשוט מקבל כבוי.

אז אני בהחלט לאכול צהריים עם לוח PhenQ מספר 2 וגם לא ירגיש רעב בכל דבר עד ארוחת הערב.

אז מייד לאחר שהתחלתי לקחת 2 של גלולות אלה ביום הפסקתי אכיל לחלוטין כי אני פשוט לא רעב.

זה גם סייע לי להנמיך הקלוריות שלי על ידי כמות משמעותית וזה כנראה סיבה גדולה הפלתי משקל.

הרבה יותר power-- בתוך 10-15 דקות של לקיחת זה שאני לאתר כי אני באמת להתעודד כמו גם לבוא להיות יותר חדים ומלאי אנרגיה. להיות מומרץ הוא באמת לא רק איך רוב האנשים יגדירו אותי עדיין לוקח את זה לא לזכור שינוי של ממש ברמת האנרגיה שלי עבור המספר הבא של שעות.

כי עכשיו יש לי באמת להפסיק אכילה ויש להם הרבה יותר אנרגיה אני בעצם כבר השגתי הרבה יותר עבודה לעשות.

כמו גם עם כל הכוח שהוא מציע לי שאני בעצם כבר פעילות גופנית על בסיס קבוע שבו אני לוודא למעשה סייע עם ניהול משקל.

הלכתי מלעשות שום אימון כדי לעשות סביב 25 דקות בכל יום. אף פעם בחיים לא היה את הכוח לפני לעשות שום דבר, כך סתם מגלה לך בדיוק איך PQ חזק הוא.

אתה בוודאי גם להניח כי אני בהחלט יהיה נמוך במיוחד אנרגית הפחתת קלוריות אולם זה היה למעשה אחר.

זה שופך fat-- אז הפרו החיוניים ביותר של כולם היא שזה בעצם עושה בדיוק מה שהוא אומר שהוא הולך לעשות וזה להמיס שומן. אתה יכול להרגיש את ההשפעות באמת אחרי שאתה לוקח את זה ואני פשוט לשפוך משקל הרבה עם זה שאני בכנות חושב שזה מחמם שומן יעיל.

כל אחד יכול לנצל it-- בעצם ניסיתי תוכניות אימון הללו בעבר כי היו פשוט אומר שקשה לאדם רגיל לעשות. אין לי זמן לבלות שעות כל יום פעילות גופנית, כמו גם בישול מאכלים מיוחדים.

אני אוהב את זה כל מה שאתה צריך לבצע עם PhenQ הוא לקחת את זה בבוקר וגם בצהריים וזה יקטין את הרעב שלך וגם לספק לך אנרגיה. עם האנרגיה הזו אתה יכול אחרי זה לעשות קצת פעילות גופנית.

כדי להיות פשוטה אני מניח שהיית להפחית במשקל גם אם עשית שום פעילות גופנית גם אם אתם צורכים הרבה פחות, כמו גם זה מסייע לשפוך שומן.

זה באמת works-- זאת להסתכם אני מניח הגורם העיקרי שאני רוצה זה בשל העובדה כי זה עובד. ניסיתי את כל סוג של שיטות כדי לרזות לפני בלי הצלחה אמיתית עם זאת התחלתי להפחית במשקל ממש מהר לאחר נטילת PhenQ.

בחזרה במזומן Guarantee-- למען האמת אני לא יודע הרבה על זה כמו שאני אף פעם אפילו נחשב המבקש במזומן שלי בחזרה על פי אתר האינטרנט יש להם במזומן 60 יום בחזרה להבטיח אם אתה לא מרוצה אז זה די טוב.

PhenQ לגמרי בחינם? דבר אחד שאני מוכר הוא שזה באמת יותר זול לקחת PhenQ מאשר חטיף.

במהלך חודש רגיל הייתי להשקיע שיטה יותר על השטויות שאני מנוצל לאכול מסתם מה טבליות אלה עולים כל כך על ידי ביטול החטיפים אני ממש לשמירה על הון.בפסק הדין האחרון

היית ממש לא להאמין פעמים סביב רכישה אותו בגלל עלות PhenQ הסבירה, כמו גם שיעור היוון מוצע בעת ההזמנה לפחות שתי מכולות. כמו גם עם עדויות רבות כדי לערוב על יעילותה, PhenQ ישנה היושרה להיות ממש חזק בשליטת תיאבון, זירוז הפסקת השומן למטה תהליך בגוף, כמו גם בהעלאת רמת האנרגיה.

1 BOTTLE
$69
Retail: $79.95
Save $10 Right Now!
buy now »
2 BOTTLES + 1 FREE
$139.90
Retail: $239.85
Save $99.95 Right Now!
buy now »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE ADVANA CLEANSE
$189.95
Retail: $399.75
Save $209.80 Right Now!
buy now »

לחץ כאן כדי להזמין PhenQ מהאתר הרשמי »

Author: Adhika Dibya

Nutritionist and Dietician based in Jakarta, with a demonstrated history of working in the health wellness and fitness industry. Skilled in Nutrition Education, Nutrition Consultation, Diet Planning, Food & Beverage, Content Creation and Public Speaking. Strong healthcare services professional with a Bachelor Degree in Nutrition from Gadjah Mada University.

קנה עכשיו »