PhenQ Review ~ to naozaj funguje pre Chudnutie? Objektívnu pravdu konečne odhalil

Home » Review » phenq » PhenQ Review ~ to naozaj funguje pre Chudnutie? Objektívnu pravdu konečne odhalil

Ak ste unavení, že sa snaží inú metódu chudnutia s malými alebo žiadnymi výsledky ukázať na to, potom je to asi dobrý nápad dať tabletky na chudnutie, ako je  PhenQ skúsiť.

[TTT] - nadváha

Ak ste navštívili náš blog, než potom viete Som veľký zástanca kvalitných Garcinia doplnkov. Existujú však aj ďalšie skvelé doplnky, ktoré vám môžu pomôcť získať úžasné výsledky chudnutia.

Pravda je taká, že existuje veľa druhov, ktoré môžete vyskúšať, vrátane:  

 • tuku blokátory,
 • carb blokátory
 • a tak ďalej.

Avšak, v post chcem zamerať na veľmi populárnej značky, ktorá sa vytvára veľa brnknout na internete. Je PhenQ.

Hneď od začiatku, rád by som sa priznať, že väčšina Phenq Recenzia, ktoré som v súčasnej dobe vidieť on-line naozaj dostal pod kožu.

Takmer každá diéta pilulku recenzent Zdá sa, že túto značku uvedený medzi top voľby. Vzhľadom k tomu, že žijeme vo svete, kde je veľmi ťažké rozlíšiť skutočné recenzentmi z chamtivé obchodníkov, sme zistili, že je dôležité odhaliť skutočnú pravdu o týchto farebných recenzie Phenq.

 • Je produkt tak dobrý, ako naznačujú?
 • Je to FDA schválený?
 • Aké sú vedľajšie účinky?

Čítajte ďalej zistiť.

Takže čo presne je PhenQ? A ako efektívne je to pre chudnutie?

Má PhenQ vlastne funguje? podrobný prehľad

Prostá pravda je, že Phenq je diéta pilulku.

Každé balenie je dodávaný vo fľaši, obsahujúcej 60 pilulky. Zdá sa, že spoločnosť zodpovedá za svoje predaja hovorí, že slúžil viac ako 190 tisíc zákazníkov z celého sveta.

Neboli sme schopní overiť túto skutočnosť.

Avšak, nie je pochýb o že tento produkt je celkom populárny.

Trochu pozadia výskum ukazuje, že je vyrábaný firmou deje pod názvom ERGO Group Limited. Jedná sa o spoločnosť so sídlom v Dubaj, ktorá je súčasťou Spojených emirátoch.

Ďalší výrobok vyrobený rovnakou spoločnosťou je Testogen, ktorý je určený na zvýšenie hladiny testosterónu u mužov.

To, čo nevieme, je však v prípade, že spoločnosť má americkú pobočku alebo ak vôbec, že ​​pracuje v súlade s normami a postupmi v Spojených štátoch.

Niektoré Phenq hodnotenia tvrdia, že pilulka je vyrobené v schválenom FDA zariadení. Avšak, nahliadnuť na internetových stránkach správ ukazuje, že FDA nie je certifikovať alebo schváliť výrobné zariadenia na výrobu doplnkov stravy.

V pozitívnom duchu však platí, že žiadna zmienka o Phenq na úseku správy spotrebiteľského povedomia o internetových stránkach. To je dobrá vec , pretože s popularitou to pritiahnuté za vlasy na trhu, by sme očakávať, že zistí, že na čiernej listine FDA ak vôbec, že je to podvod.

Podľa oficiálnych internetových stránok, tento výrobok pomáha spaľovať uložený tuk, zvýšenie energetickej hladiny, pozdvihnúť náladu, blokuje tvorbu tukov a potláča chuť do jedla.

Aby však bolo možné, aby sa tak stalo, že odporúčajú užívať dve tablety denne ( jedna pri raňajkách a druhá počas obeda ).

Nemali by ste vziať ďalšiu tabletku po 3 hod, pretože vysoký obsah kofeínu tejto drogy môže prerušiť svoje spacie návyky.

Z toho, čo by sme mohli zhromaždiť, Phenq už na trhu počas troch rokov a je určený výhradne k dispozícii na oficiálnych internetových stránkach. K dispozícii je tiež zadarmo s celosvetovou dopravou a záruka vrátenia peňazí 60 denné.

Aký Zloženie Make Up Phenq? A to robia uľahčiť chudnutie?

Tento doplnok úbytok hmotnosti sa skladá z niekoľkých zložiek, a to: capsimax prášku, pikolinát chrómu, uhličitanu vápenatého, L-karnitín, furmarate, Nopal a to hlavnú zložku-Lacys reset.

Ak nie ste vedci, je pravdepodobné, že nemáte tušenie, čo to sedem je. Takže poďme rozbiť je dole pre vás.

Capsimax Powder

Ide o zmes paprika, niacín, kofeín a piperín.

Paprika sa získa z čili rastlín, ktoré sa používa od nepamäti pre vyvolanie procesu chudnutia. Niacín je tiež známy ako vitamín B3, a všeobecne sa odporúča pre prevádzanie uložených tukov na energiu.

Kofeín je pokladaný pre jeho schopnosť optimalizovať metabolizmus a piperín extrakt z čierneho korenia hrá úlohu pri redukcii tuku.

Chromium pikolinát

Nenechajte sa vymyslené meno zmiasť, chróm pikolinát je prírodný nerast nájdený v celých zŕn, zeleniny a ovocia.

Je známa pre boj inzulínovej rezistencie. The Journal of Nutrition sa odporúča na potlačenie sacharidov chute a reguláciu hladiny cukru v krvi.

Existujú tiež dôkazy, že chróm pikolinát môže znížiť prírastok hmotnosti u diabetu 2. typu.

Uhličitan vápenatý

Jedná sa o diétne formu vápnika.

Nie je veľa informácií o tom, čo táto zložka robí vo vzťahu k chudnutiu, aj keď Phenq tvrdí, že podporuje spaľovanie tukov.

Zatiaľ neexistujú žiadne vedecké štúdie, ktoré by toto tvrdenie tvrdenia. Našťastie, uhličitan vápenatý je pomerne bezpečná látka a okrem mierne vedľajšie účinky, odporúča sa pre budovanie zdravé svaly a zlepšenie kardiovaskulárne funkcie .

L-karnitín Furmarate

L-karnitín Furmarate je forma proteínu stavebného bloku ( tiež známy ako aminokyseliny ), ktorý sa vyskytuje prevažne v avokádo a mliečnych výrobkov.

Výskum ukazuje, že toto hrá dôležitú úlohu v produkcii energie a metabolizmu tukov.

The University of Maryland Medical Center sa domnieva, že existuje len veľmi málo dôkazov o tom, ako L-karnitínu môže pomôcť pri chudnutí, aj keď niektoré štúdie uvádzajú doplnok môže zvýšiť svalovú hmotu.

nopal

Táto sa získa z kokosu a je známy pre svoje antioxidačné vlastnosti.

Podľa článku zo strany "Journal of Clinical Nutrition", vydanej v roku 2014, môže to znížiť oxidačné poškodenia lipidov zaisťuje nielen stratiť tuk, ale to v zdravom spôsobom .

V ďalšom štúdiu pod vedením Dr. Maria Fernandez Kalifornia, Nopal Ukázalo sa, že povedie k poklesu 28 percent hladiny cholesterolu v krvi.

a-Lacys reset

To je patentovaný vzorec, ktorý obsahuje cysteín a ALA (alfa-mastná kyselina).

Táto látka pôsobí tak, že kontroly a neutralizovať radikály, ktoré sú pripisované starnutia, intenzívneho tréningu a všeobecné poruchy tela.

Niektorí výskumníci pripísané a-Lacy resetovať za to, že hra menič v Phenq a zrejme dôvod pre jeho účinnosti a výkonu .

Existujú nejaké Solid Science za účelom overenia účinnosti týchto PhenQ zložkách?

Nenašli sme žiadne štúdie uskutočnenej na produkt všeobecne. Avšak sa nám podarilo naraziť štúdie vykonanej na jednotlivých zložkách Phenq je.

Prvá štúdia ukazuje na efektívnosť Capsimax Prášok a je s názvom " capsaicinoids a capsinoids : A potenciálnu rolu pre reguláciu telesnej hmotnosti? Systematický prehľad dôkazov. "

Zo dňa 22.mája 2012, Do štúdie bolo zapojených 563 účastníkov a poznamenal, že hoci capsaicinoids nie sú magické guľky na chudnutie, existuje veľa dôkazov, že môžu hrať kľúčovú úlohu ako súčasť reguláciu telesnej hmotnosti.

V ďalšom pilotnej štúdii, 113 randomizovanej ľudí boli použité pre testovanie účinnosti pikolinátu chrómu pri potláčaní sacharidov chuť.

Po 8 týždňoch bežnom sledovaní, výsledky tejto štúdie naznačujú, že elementárne chróm môže pomôcť kontrolovať sacharidov chuť.

Posledné štúdie sme zistili, úzko súvisí s týmto chudnutie výrobok je "Kofeín a cvičenie: metabolizmus, vytrvalosť a výkon", ktorý je datovaný 2001 o US National Library of Medicine (National Institute of Health).

Táto štúdia potvrdzuje, že v skutočnosti, kofeín môže zlepšiť proces oxidácie tuku šetriace svalového glykogénu, čo vytvára priaznivé intracelulárnej prostredie, ktoré zvýšiť metabolizmus .

Za týmto účelom, aj keď nie sú k dispozícii žiadne vedecké štúdie vykonané na produkte v plnom rozsahu, je zrejmé, že niektoré (ak nie všetky) zložky v ňom uvedených môže pracovať symbiotické, ktoré vám pomôžu realizovať vaše ciele chudnutie.

Aké sú niektoré z hlavných výhod PhenQ?

Cesta chudnutie je ohromujúci jeden, zvlášť keď je potreba rýchlosť dosiahnuť vrchol.

S návody, tipy a hack prichádzajúce zo všetkých smerov, je dôležité si uvedomiť, že konečný hra menič musí byť all-in-one, vedecky testovaný produkt.

Takže opäť vyvstáva otázka, robí Phenq splniť rez?

Poďme sa viažu na niektoré z jeho vnímaných výhod.

spaľovanie tukov

Táto diéta pilulku tvrdí, že zlepšenie chudnutie tým zvýšenie rýchlosti metabolizmu tela a zvýšiť niečí termogénny rýchlosť.

Do istej miery je táto teória znie pravda. Ale je potrebné poznamenať, že iba tieto dva faktory nepostačujú na indukciu dlhodobé spaľovanie tukov.

Zastavenie tuk Výroba

Veľa ľudí nevie, ale všeobecne spaľovanie tukov a riadenie hmotnosti je pomerne ťažké, pretože nový tuk udržiava vyrába.

Niektoré dobrá správa pre každého, kto zvažuje použitie Phenq je to, že tvrdí, že pomôže zastaviť produkciu nového tuku. Toho sa dosiahne tým, že zvyšuje účinnosť pečene pri premene sacharidov na tuk.

Phenq je tiež známy pre zníženie sacharidov chute a že ide dlhú cestu pri kontrole situácie.

Obrubníky chuť k jedlu

Niet pochýb o tom, pomocou tejto pilulky môžu pomôcť skrotiť svoje bodavá bolesť z hladu. Niektoré zo zložiek obsiahnutých v ňom podporovať pocit sýtosti a stabilizovať tráviaci systém.

Ktorý umožňuje držať iba kľúčových jedál dňa. To tiež znamená, že vaše pravdepodobnosť porušenia svojej diéty pravidla, vyžíva v nezdravé desiaty sa ďalej zníži.

V skutočnosti, tam je obrovský vedecký dôkaz podporiť túto metódu .

Zvýšenie energetických hladín

Jednou z najväčších obáv, ktoré sa objavia, keď jeden sa vydáva na chudnutie poslanie je to, ako riadiť hladinu energie.

Diéty, prerušované pôst a dôsledné cvičenie môže mať mýto na vás pôsobí, že spomalí na vaše aktivity day-to-day.

To však nie je prípad Phenq. Okrem posilnenia svojej energetickej hladiny, je najvyšší hladiny kofeínu vás sústredený a motivovaný po celý deň.

Zvýšenie vašej nálade

Phenq je naložená zlepšenie nálady vlastnosti.

Rôzne Phenq hodnotenia naznačujú, že úplne odstraňuje výstredný pocit zo svojho života. Cvičenie môže zlepšiť náladu taky, takže ak sa vám podarí vytlačiť niekoľko hodín v posilňovni pri používaní tohto výrobku, by si všimnete veľké zlepšenie nálady.

Najlepšie zo všetkého je, pilulky dáva starostlivom zvážení vašej nálady prostredníctvom svojich nálady zvyšujúce vlastnosti okrem zvýšenia vašej postave.

Existujú nejaké Možné PhenQ nežiaduce účinky sa obávať?

Jednou z hlavných zložiek v tejto diéty pilulku je kofeín, ktorý aj napriek zvýšeniu svojej energetickej hladiny, môžu ovplyvňovať svojimi spánok. To je dôvod, prečo sa odporúča, aby sa toto iba počas raňajok a obeda .

Jedným dychom, ak ste tehotná alebo dojčíte, potom by ste mali chcieť získať súhlas od svojho lekára. Rovnaký prípad platí, ak máte nejaké chronické, pre-existujúce zdravotný stav, alebo ak užívate ďalšie lieky .

Niečo zaujímavé o PhenQ je, že väčšina ľudí, ktorí používajú to neboli hlásené nežiaduce účinky z jeho použitia. Z miernych nežiaducich účinkov doteraz pozorovaných patria:

 • nepokoj
 • nervozita
 • zvracanie
 • nevoľnosť
 • zažívacie problémy

Ďalšie potenciálne nevýhodou používaní tohto výrobku je, že jej hmotnostný úbytok sú obmedzené iba na krátku dobu.

To znamená, že budete musieť prijať zdravý životný štýl aj po použití je inak stále môžete získať hmotnosť asi niekoľko rokov v rade.

Keď je všetko povedané a urobené, stále cítime viac vedeckých štúdií musia byť vykonávané na tomto diétu pilulku, najmä k zisteniu svojej dlhodobé účinky na zdravie.

Kde si môžem kúpiť PhenQ?

Vzhľadom k jeho rastúcej popularite, Phenq je náchylný k podvody.

Áno, verte vy mi, je tu veľa ľudí, ktorí by chceli ťažiť z úspechu tohto produktu. A aby sa predišlo skrátka od jednostopových vozidiel-obchodníkov, chcete zaisťuje, že získate iba túto dodávku z dôveryhodný zdroj.

Pre túto chvíľu je diéta pilulku je exkluzívne k dispozícii na oficiálnych internetových stránkach. Niektoré kľúčové prvky, je treba dávať pozor, len aby sa ubezpečil, že ste stále správne riešenia zahŕňajú:

 • Záruka vrátenia peňazí politiky
 • Úplný zoznam zložiek
 • Zdarma po celom svete lodné

Tieto pre a Con je využitie PhenQ Fat Burner

To, čo som si uvedomil, keď robí svoj výskum je, že väčšina z PhenQ Hodnotenie on-line hovoriť len o správnej strane tohto výrobku. To je hlavne preto, že sú kompenzované ich názory.

Aj keď tento web prijíma partnerský provízie ( pozri naše webové stránky disclaimer ), mojím cieľom je poskytnúť 100% nezaujaté hodnotenie tak, že môj čitateľ mohol urobiť kvalifikované rozhodnutie.

Takže s tým bolo povedané, tu sú obaja Klady a zápory PhenQ s ničím vynechané.

Pros

 • Pretvára svoje celkové postave
 • Zvyšuje váš metabolizmus
 • Zlepší kvalitu vášho života
 • Propaguje svoju produktivitu v priebehu dňa
 • Zvyšuje nárast svalovej hmoty, pre dobre tónovaný telo
 • Pracuje v 100% prírodnou cestou

Zápory

Malé výčitky sa inak takmer dokonalý produkt by bolo, že jeho cena je o niečo vyššia ako u iných doplnkov k dispozícii. Ale ako niekto, kto je v skutočnosti chcú poraziť hrču, radšej by sme si zaplatí prémiu získať nejaké pozoruhodné výsledky než lacnú cenu len aby bol sklamaný.

Reálne recenzie a posudky z bývalých PhenQ zákazníkmi

"Bol som pomocou PhenQ po dobu 2 dní a teraz som úplne stratil chuť do jedla, ktoré je dobré, pretože než som mohol jesť literárne dom. Zatiaľ je to dobré. "- Lena

" Moja skúsenosť bola najlepšia, čo som mal, a to predovšetkým preto, že som stratil asi 30 libier, pretože som si objednal svoj prvý fľašu 3. januára Som naozaj rád PhenQ a ja to budem znova a znova kúpiť, kým sa dosiahnuť svoj cieľ. "- Christina Murphy

"To nie je žiadny zázrak pilulka a Nestratil som 36 libier cez noc. V priemere som stratil asi 4 libry týždenne. Je to naozaj funguje, ak sa budete držať s ním. "- Emily Walker

Verdikt: Má PhenQ pracovať a sa odporúča?

Naše spodný riadok na PhenQ názorov je, že v prvom rade by sme radi, že tento výrobok je predávaný s záruku vrátenia peňazí 60 dní .

Avšak sme boli trochu zdráha dať mu desať z desiatich hodnotenia, pretože niektoré sťažností súvisiacich s vedľajšími účinkami, ako je nevoľnosť a bolesti hlavy. Avšak, sme celkom istí, že PhenQ funguje, len to, že pre niektorých ľudí, to trvá nejaký čas zvyknúť si na to.

1 BOTTLE
$69
Retail: $79.95
Save $10 Right Now!
buy now »
2 BOTTLES + 1 FREE
$139.90
Retail: $239.85
Save $99.95 Right Now!
buy now »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE ADVANA CLEANSE
$189.95
Retail: $399.75
Save $209.80 Right Now!
buy now »

kliknite tu na objednávku PhenQ z oficiálnych internetových stránok »

Author: Adhika Dibya

Nutritionist and Dietician based in Jakarta, with a demonstrated history of working in the health wellness and fitness industry. Skilled in Nutrition Education, Nutrition Consultation, Diet Planning, Food & Beverage, Content Creation and Public Speaking. Strong healthcare services professional with a Bachelor Degree in Nutrition from Gadjah Mada University.

KÚPTE TERAZ »