PhenQ Aslında Çalışır? Detaylı İnceleme

Home » Review » phenq » PhenQ Aslında Çalışır? Detaylı İnceleme

Bunu denedim ve şimdi inceliyoruz diyet planı Ad PhenQ! Gerçekten de, size hızlandırmak için arıyor olabilir ağırlığı los s . Yoksa Hızlı bir diyet ve saldırı healther planı için arıyor olabilir.

Bir noktada, sen gidene karbonhidrat ücretsiz ya gluten ücretsiz . Gerçekten çalışır sayaç diyet hapı üzerinde iyi çalıştı. Ve hatta, son sağlıklı beslenme trendi, superfood veya kilo kaybı planı .

Tabii ki, eşleştirme oldum diyet planları size mükemmel sonuçlar elde edersiniz umuduyla, düzenli egzersizlerine ile ayın. Bu tanıdık geliyorsa, o zaman, başka bir yağ yakma seçeneği aramak gerekir. Bir gün, hap gibi diyet keşfetti Phen375 veya PhenQ.

Bu Are yağ yakma hapları kilo kaybı hızlandırmak mucize ürünler?

Kendine bu soruyu sorarsanız, doğru adrestesiniz. Sen PhenQ burada araştırma bulabilirsiniz. Diğer karşılaştırıldığında iyi bir seçenek olup olmadığı Ayrıca, dışarı bulacaksınız zayıflama hapları Phen375 gibi.

PhenQ nedir?

PhenQ Aslında Çalışır?  Detaylı İnceleme

PhenQ bir olan diyet hapı takviyesi .

Üreticinin ABD distribütörü göre web , bu doğal ek hedefleme ve depolanmış yağ yakma amacını gerçekleştirir. Ayrıca, bu iştah ve blok yağ üretimini baskılar.

Hatta diyet hapı olumlu ruh halinizi etkileyecek ve size enerji artırır vermek yapabiliyor iddiada.

iddialarını yedeklemek için, üreticiler bilimsel ve klinik çalışma olması iddia. Bu araştırmacılar PhenQ go-ürün kilo kaybı faydaları elde etmek olduğunu kanıtlamak.

Yani ... bu yutturmaca. Ama gerçekten PhenQ ne olduğunu bulmak için, biz devam edip bazı sorular takip isteyeceğiz.

PhenQ Of Malzemeler Nelerdir?

PhenQ Phentermine değil

en bu diyet hapı takviyesi ne olmadığını başlayalım.

PhenQ gibi isimler olmasına rağmen Phen24 ve Phen375 geniş fentermin kilo kaybı güçte ipucu, bu içermez phentermine .

Bu, bazı ülkeler bannish phentermine olarak iyi bir nokta (olmasa da ABD) nedeniyle kötü etkilerine.

Bu ek 7 doğal maddeler içerir: Capsimax tozu, kalsiyum karbonat, krom Pikolinat, Kafein, Nopal, L-Karnitin Furmurate ve anahtar bileşen “ α-Lacys sıfırla ® ”.

Ayrıca, magnezyum stearat ve magnezyum oksit miktarlarını içerir.

Eğer bir bilimsel ya da beslenme arka plan var sürece bu madde isimlerin hiçbiri muhtemelen senin için önemli.

Endişelenmeyin; Elbette bir sonraki adım için her madde üzerinde gitmektir.

PhenQ Malzemeler

Bunu yaparken, biz alakalı araştırma çalışmalarının sonuçlarını dikkate alırız. Bu çalışmalar PhenQ maddeler gerçekten insanların kilo yardımcı etkili kanıtlamak ister ilgilidir.

Capsimax TOZ

Bu kırmızı biber, piperin, kafein ve niasin bir karışımıdır:

  • Kırmızı biber - biber bitkilerinin geliyor, bir 2012 damızlık y capsicum ölçülebilir kilo kaybı ulaşmada bir rol oynadığını göstermektedir. Bu türev Enerji alımını azaltarak ağırlık kaybetme etkilemeye amaçlanmaktadır. Ya da, daha basit terimlerle, kırmızı biber iştah kesici olarak hareket gösterir.
  • Piperine - AKA karabiber da yağ azaltma rolü için en az bir bilimsel çalışma ile gösterilmiştir.
  • Kafein - Birden fazla çalışmaya Bu da sahiptir başvuru. Örneğin, Avrupa Klinik Beslenme Dergisi'nde bir 2009 çalışması iştah kalori yakılması ve bastırmak üzerinde etkiye sahip PhenQ kanıtlıyor.
  • Niasin - Ayrıca B3 vitamini. Göre  Ulusal Tıp Kütüphanesi , Niasin “da besini enerjiye dönüştürmek için önemlidir” . Hayati fonksiyonları niasin tüm sağlıklı bir vücut için gerçekleştirir rağmen vücudumuzun niasin saklamıyoruz. Bu nedenle, gıda alımı ya da diyet takviyeleri sürekli vücut doldurmak zorundadır. Bir 2010 araştırmaya göre Gastroemerolog World Journal y , niasin ayrıca bir iştah uyarıcı olarak hareket eder. Ne yazık ki, niasin diğer özellikler onun kilo kaybı faydaları karşı.

KALSİYUM KARBONAT

Kalsiyum Karbonat bir diyet kalsiyum tamamlayıcı şeklidir. PhenQ web sitesi bu madde yağ yakmak için vücut teşvik ettiğini iddia ediyor. Ancak gerçekte alıntı araştırma çalışması bunu destekleyecek görünmüyor. Ayrıca, bazı çalışmanın sonuçları bu madde hiç kilo kaybı önemli bir rol oynadığını çelişmektedir.

Son bir not: Biz ayrıca, küçük bir tartışacağız gibi kalsiyum karbonat, orta PhenQ yan etkilere neden olabilir.

Krom pikolinat

Krom Pikolinat böyle etler, tam tahıllar, meyve ve sebzeler gibi birçok sağlıklı gıdalar olan bir doğal mineraldir. Yayınlanan 1993 çalışma T Nutritio bölgesinin o Journal N krom, insülin direnci karşı etkili olabildiği kanıtlar.

Ve bu nedenle (ve dolayısıyla kalori tüketimini azaltmak) karbonhidratlar için istek bastırmak yardımcı kan şekeri regülasyonu, yardımcı.

NOPAL

Nopal Mexican hint inciri kaktüs noktasıdır. Bir 2014 çalışma bu madde fiber vücut yağ sıyrılma yardımcı yararlı olduğunu söylüyor.

Çalışma ayrıca Frenk inciri kilo kaybı dışındaki nedenlerle diyetin sağlıklı parçasıdır sonucuna varır.

L-Karnitin FURMURATE

L-Karnitin Furmurate yağ metabolizmasının ve enerji üretiminde bir amino asit yardımcı olan. Kırmızı et, avocad o ve diğer gıdalar arasında süt bu PhenQ bileşen içerirler.

MAGNEZYUM STEARATE & oksidin

Magnezyum birçok bedensel süreçlere maden esastır. Üreticiler bağlamak ve ek maddelerin uygun bir karışımını korumak için sık Magnezyum Stearat kullanın.

en RESET-Lacy a

Anahtar bileşen, alfa-lipoik asit ve sistein bir karışımıdır. Bu bir görevi görür metabolizma hızlandırıcı ve kalori yakma hızlandırır.

PhenQ Güvenli mi?

yapımcıları onlar FDA onaylı tesiste bu diyet takviyesi üretmek iddia ediyorlar. FDA sitesine göre, ancak, FDA tasdik veya diyet takviyeleri için üretim tesisleri denetlemek değildir. Ne de onların pazarlama önce diyet takviyeleri için onay gerektirir yapmak.

İyi haber ise, FDA onlar pazar yeri girdikten sonra diyet takviyeleri izlemek başlar olmasıdır.

FDA listesini yayınlıyor tüketici güncellemeleri tür ürünlerin ilgili ve uyarıları. Böylece, PhenQ bu listede görünmez. Ne de herhangi bir güvenlik ihlali veya ciddi PhenQ yan etkileri olan bu diyet hapı ilişkilendiren herhangi bir çalışma vardır.

Bu yüzden bu ek almak güvenli olduğunu görünür. biri yapımcıları yönetim yön kendi izler Ama eğer güvenli.

18 yaşın altındaki Hamile, emziren kadınlar veya küçüklerin hapı almamalıdır. Onlar da önceden varolan koşullar veya tıbbi reçetelerini alarak insanların bir doktor veya bir sağlık sağlık profesyoneli danışmadan bu diyet hapı almamalıdır uyarıyorlar.

PhenQ S Nelerdir ide Etkileri?

Kullanıcılar herhangi bir önemli PhenQ yan etkileri rapor yoktur.

Ancak, gerekli bir uyarıcı olduğunu gerçeğine, yaklaşık 3 de sonra PhenQ almamalıdır. Eğer kafein hassasiyetleri varsa, aynı zamanda diğer kafein formları (alarak kaçınmalısınız c offee , meşrubat).

Kalsiyum karbonat kabızlık, bulantı veya kusma, gaz, zihinsel karışıklık, baş ağrısı ve susuzluk gibi PhenQ yan etkileri. PhenQ durumunda ancak, tüketicilerin bu tür belirtiler rapor olduğunu görünmüyor.

PhenQ Gerçekten çalışır?

PhenQ pazara nispeten yenidir. Bu nedenle, kapsamlı çevrimiçi değerlendirme değildir.

Ancak, PhenQ içerdiği amaçları gerçekleştirmek için çalışır. Tüketiciler kilo kaybetti t aking Ph tr Q .Onlar raporuna daha fazla enerji ve iştah bastırılması faydalarını yaşıyor.

Aşağıdaki müşterinin sonuçları ile ilgili mevcut zıt değerlendirme bazılarının bir örneğidir.

PhenQ Müşteriler Yorumlar

Emily - 31 Mart st 2016: Emily “alma 10-15 dakika içinde” PhenQ ona enerji seviyelerinde bir artış hissettiği yazıyor Bağımsız müşteri. O günlük egzersiz yapmak başlayabilir noktaya kadar. Bir şey o daha önce yapmak için enerji olmamıştı. Emily da PhenQ, sağlıklı bir diyet ve egzersiz ile 3 ay içinde 48 lira bir kilo kaybı rapor eder.

Amanda - 19 Nisan th 2016: Amanda kaç tüketici yorumcular biridir PhenQ kullanarak olumsuz bir deneyim reportes. O, kalsiyum karbonat PhenQ yan etkilerden muzdarip iddia etmektedir. Ancak, Amanda ise sonuçta PhenQ yan etkileri takviye almak devam edemeyecek kadar şiddetli olduğunu karar verir. O da o önemli kilo kaybı yaşar kabul eder.

Jason - PhenQ geçmeden önce diğer zayıflama ürünleri ile hayal kırıklığı yaşandığı bu tüketici reportes. Ve nihayet bu ilave ile, o arzuladığı kilo kaybı sonuçlar elde ediyor.

Mevcut müşteri yorumları çoğunluğu Amanda'nın daha Emily ve Jason yorumlarına benzer aremore. Bu yorumcular aslında gerçek ve bağımsız olsun, kendinize hakim olmalıdır.

Diğer Hususlar

Hakkında bir karar verirken dikkat edilmesi gereken bir kaç başka faktör vardır PhenQ satın .

PhenQ bir ana hedefi yanan yağ hızlandırıcı olmak iken Birincisi, bu tek başına bir hızlı bir düzeltme değil. Sağlıklı bir diyet ve egzersiz rejimi ile birlikte hareket eder.

İkinci olarak, fiyat. $ 69.99 bir şişe anda, PhenQ yaklaşık 10 dolar daha pahalı Phen375 fazla. Phen 375 ayrıca etrafında uzun varolan avantajına sahiptir. O aşırı pound hedefleyen bir daha kanıtlanmış bir kaydı var demektir. Ayrıca, güvenli bir kilo kaybı ek olarak daha fazla kanıt vardır.

Üçüncüsü, garanti. Phen375 bir para iade garantisi veriyoruz yaparlarken, Phen375 sadece sınırlı para iade rehin sunmaktadır. Phen375 müşterilerin çeşitli çemberin içinden orijinal satın alma atlama itibaren 30 gün içinde mutlaka gerektirir.

Bunlar Phen375 özellikle web sitesinde kullanıma boyunca bir online kayıt tutma sayılabilir. Yanı sıra müşterileri desteklemek için bir doktordan sertifika alma gibi herhangi bir kilo kaybı faydaları olmaması iddia.

  • Buna karşılık, PhenQ müşterilere 67 gün garanti (ekstra yedi gün nakliye süresi hesaba vardır) sunmaktadır. Ve diyet hapı kendi ürün ile bir müşterinin memnuniyetsizliği çok daha az kanıt gerektirir. Onların esnek politika ürünlerini örneklemek üzere tüketicileri almak için bir çabadır. Kesinlikle, bunu satın alma konusunda ekstra bir güvenlik ekleyerek başarır.
  • PhenQ hatta müşterilerin BTGO (Buy İki Get One) anlaşma ve bunların teminat yararlanabilirsiniz tanıtır.

Ama PhenQ istekleri para iade isteği ile şişeleri döndürmek için. Ve garanti sadece iadesi fiyatı satın ama nakliye maliyetleri dahil değildir. Yine de, PhenQ en az kısıtlamalar iade politikası ile olumlu karşılaştırın.

Sonuç

PhenQ önlemek için yeterince şiddetli hiçbir güvenlik kaygıları vardır.

Ayrıca, diyet hap alma haklı göstermek için yeterli pozitif müşteri yorumları ve araştırma vardır. Ancak, sonuçta, bu özenle ağırlık gereken bir karardır. Ve muhtemelen bir sağlık uzmanına tartışır.

Eğer sağlık sorunları varsa, bu özellikle doğrudur. Yoksa PhenQ en madde kombinasyonu ile engel olabilecek bir reçeteli ilaç olup olmadığını.

Son bir hatırlatma PhenQ satın edip etmeyeceğine karar verirken. Bu ek bir kilo kaybı hızlandırıcı ve arttırıcı olduğunu. Tüm yutturmaca ve çember kenara, üretici büyülü özelliklerine iddia yapmazlar.

Bu ilave sağlıklı bir diyet ve egzersiz içeren düzenli bir kilo kaybı diyet ve rejimi, eşlik eder.

Yani sen PhenQ almalıyım?

Sonuçta, piyasadaki en iyi zayıflama takviyesi alarak size kalmıştır. Ama biz bu makale sizin için faydalı kanıtlıyor umuyoruz. Ve şimdi sen bu diyet takviyesi alarak olumlu ve olumsuz yanlarını düşünün.

1 BOTTLE
$69
Retail: $79.95
Save $10 Right Now!
buy now »
2 BOTTLES + 1 FREE
$139.90
Retail: $239.85
Save $99.95 Right Now!
buy now »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE ADVANA CLEANSE
$189.95
Retail: $399.75
Save $209.80 Right Now!
buy now »

resmi web sitesi dan PhenQ sipariş için buraya tıklayın »

Author: Adhika Dibya

Nutritionist and Dietician based in Jakarta, with a demonstrated history of working in the health wellness and fitness industry. Skilled in Nutrition Education, Nutrition Consultation, Diet Planning, Food & Beverage, Content Creation and Public Speaking. Strong healthcare services professional with a Bachelor Degree in Nutrition from Gadjah Mada University.

ŞİMDİ SATIN AL »