PhenQ Огляд ~ Чи справді це працює для втрати ваги? Несмещенная Істина, нарешті, показав

Home » Review » phenq » PhenQ Огляд ~ Чи справді це працює для втрати ваги? Несмещенная Істина, нарешті, показав

Якщо ви втомилися від спроб іншого методу втрати ваги практично без результатів , щоб показати його, то це, ймовірно, хороша ідея , щоб дати дієту пігулці як  PhenQ спробувати.

[TTT] - надмірна вага

Якщо ви відвідали наш блог, перш ніж тоді ви знаєте, я великий прихильник високоякісних Garcinia добавок. Проте, є й інші великі добавки, які можуть допомогти вам отримати дивовижні результати втрати ваги.

Правда в тому, що існує багато типів ви можете спробувати, в тому числі:  

 • жиру блокатори,
 • карбюратор блокатори
 • і так далі.

Проте, в пості я хочу зосередитися на дуже популярний бренд, який створює багато шуму в Інтернеті. Це PhenQ.

З самого початку, я хотів би визнати, що більшість з Phenq оглядів, що я в даний час бачимо в Інтернеті дійсно потрапив під мою шкіру.

Майже кожна дієта таблетки рецензент, здається, цей бренд входить в число кращих варіантів. З огляду на, що ми живемо в світі, де надзвичайно важко відрізнити справжні рецензент від жадібних маркетологів, ми виявили, що важливо, щоб розкопати справжню правду за ці барвисті відгуками Phenq.

 • Чи є продукт так само добре, як вони пропонують?
 • Чи є це FDA схвалило?
 • Які побічні ефекти?

Продовжуйте читати, щоб дізнатися.

Так що ж таке PhenQ? І наскільки це ефективно для втрати ваги?

Чи є PhenQ Насправді працює? докладний огляд

Чиста правда в тому, що Phenq дієта таблетки.

Кожен пакет поставляється в пляшці, що містить 60 таблеток. Судячи з усього, компанія, відповідальна за її продажів говорить, що вони служили більш 190000 клієнтів з усього світу.

Ми не змогли підтвердити цей факт.

Однак, немає міркування, що цей продукт є досить популярним.

Трохи більше фон дослідження показує, що він виготовлений компанією під ім'ям ERGO Group Limited. Це компанія, що базується в Дубаї, який є частиною Об'єднаних Еміратів.

Інший продукт, виготовлений за тією самою компанії Testogen, яка призначена для підвищення тестостерону у чоловіків.

Те, що ми не знаємо, проте, якщо компанія має дочірню компанію в США або, якщо взагалі вона працює відповідно до стандартів і практикою Сполучених Штатів.

Деякі відгуки Phenq стверджують , що таблетки виробляються в затвердженої FDA установи. Однак, швидкий погляд на веб - сайті адміністраціях показує , що FDA НЕ сертифікує або затвердити виробничі потужності для виробництва дієтичних добавок.

На позитивній ноті , хоча, немає жодної згадки про Phenq на ділянці адміністрації обізнаності споживачів про сайті. Це хороша річ , тому що з ростом популярності він вилучатись на ринку, ми б очікували знайти це в чорний список по FDA , якщо взагалі це було шахрайство.

За даним офіційного сайту, цей продукт допомагає спалювати накопичений жир, підвищити рівні енергії, підняти настрій, блокувати виробництво жиру і пригнічує апетит.

Але для того , щоб це сталося, вони рекомендують приймати дві таблетки в день ( один під час сніданку і ще один під час обіду ).

Ви не повинні приймати ще одну таблетку після 3 годин, тому що високий вміст кофеїну препарату може перервати ваші звички спати.

З того, що ми могли б зібрати, Phenq був на ринку протягом трьох років, і це виключно є на офіційному сайті. Існує також безкоштовна доставка по всьому світу і гарантія повернення грошей 60 днів.

Які інгредієнти складають Phenq? І вони сприяти втраті ваги?

Це доповнення втрати ваги складається з декількох компонентів, а саме: capsimax порошку, пиколинат хрому, карбонат кальцію, L-карнітин, furmarate, Нопал і основний інгредієнт а-Lacys Скидання.

Якщо ви не є вченим, є ймовірність, що ви поняття не маєте, що ті сім є. Отже, давайте розбити їх для вас.

Capsimax порошок

Це суміш паприки, ніацин, кофеїн і пиперин.

Capsicum отримують з рослин перцю чилі, який був використаний з давніх-давен, щоб викликати процес втрати ваги. Ніацин також відомий як вітамін B3, і це, як правило, рекомендується для перетворення накопиченого жиру в енергію.

Кофеїн славиться своєю здатністю оптимізувати метаболізм і пиперин екстракт чорного перцю грає роль в зниженні жиру.

хром пиколинат

Не дозволяйте химерна назва вводить вас в оману, пиколинат хрому є природний мінерал міститься в цілісному зерні, овочах і фруктах.

Він широко відомий протидії резистентності до інсуліну. Журнал харчування рекомендує його для придушення вуглеводів тяги і регулювання рівня цукру в крові.

Існує також доказ того, що пиколинат хрому може зменшити збільшення ваги при діабеті 2-го типу.

Кальцію карбонат

Це дієтична форма кальцію.

Існує не так багато інформації про те, що цей інгредієнт робить щодо втрати ваги, навіть якщо Phenq стверджує, що вона сприяє спалюванню жиру.

До сих пір немає ніяких наукових досліджень , щоб підтримати цю вимогу. До щастя, карбонат кальцію є відносно безпечним інгредієнтом і зберегти для помірних побічних ефектів, рекомендується для створення здорових м'язів і підвищення серцево - судинної функції .

L-карнітин Furmarate

L-карнітин Furmarate є однією з форм білка будівельного блоку ( також відомий як амінокислоти ) , який головним чином в авокадо і молочних продуктів.

Дослідження показують, що це грає істотну роль у виробництві енергії і жировий обмін.

Університет штату Меріленд медичний центр стверджує, що дуже мало доказів того, щоб показати, як L-карнітин може допомогти у втраті ваги, незважаючи на деякі дослідження, які вказують на добавки може збільшити м'язову масу.

мексиканський кактус

Це виходить з кокосового горіха і він відомий своїми антиоксидантними властивостями.

Згідно зі статтею в «Журналі клінічного харчування» , опублікованому в 2014 році, це може знизити окисне пошкодження ліпідів гарантуючи , що ви не тільки втрачати жир , але зробити це в здоровому способі .

У ще одному дослідженні під керівництвом доктора Марії Фернандес з Каліфорнії, Nopal було показано , що призведе до падіння 28 відсотків в рівнях холестерину.

a-Lacys Скидання

Це запатентована формула, яка містить цистеїн і ALA (альфа-ліпоєва кислота).

Цей інгредієнт працює шляхом контролю і нейтралізації радикалів, які приписані до старіння, інтенсивних тренувань і загальних розладів організму.

Деякі дослідники приписують а-Лейсі скидання за те , що гра-чейнджер в Phenq і , ймовірно , причиною його ефективності та потужності .

Там чи Будь Тверда наука, щоб перевірити ефективність цих PhenQ інгредієнтів?

Ми не знайшли будь-яких досліджень, проведених про продукт в цілому. Проте, нам вдалося зустріти дослідження, проведені на окремих компонентах Phenq в.

Перше дослідження вказує на ефективність Capsimax порошку і називається « капсаіціноідов і capsinoids : можлива роль управління вагою? Систематичний огляд доказів «.

Датується 22 травня 2012, в дослідженні взяло участь 563 учасників і зазначив, що, хоча капсаіціноіди не є чарівними кулями для втрати ваги, є суттєві докази того, що вони можуть грати роль як частина управління вагою.

У ще одному експериментального випробування, 113 рандомізованих люди використовували для перевірки ефективності пиколинат хрому в придушенні вуглеводної тяги.

Через 8 тижнів регулярного моніторингу, результати дослідження свідчать, що елементарний хром може допомогти контролювати вуглеводну тягу.

Останнє дослідження ми виявили, тісно пов'язаними з цим втратою ваги продукту «Кофеїн і фізичні вправи: метаболізм, витривалість і продуктивність», яка датована 2001 по американській Національній медичній бібліотеці (Національний інститут здоров'я).

Це дослідження підтверджує , що на насправді, кофеїн може підсилити процес окислення жиру шляхом щадить м'язовогоглікогену, що створює сприятливе середовище внутрішньоклітинний , які покращують обмін речовин .

З цією метою, навіть якщо немає ніяких наукових досліджень, проведених на продукті повністю, то ясно, що деякі (якщо не всі) компоненти, включені в них, можуть працювати в симбіозі, щоб допомогти вам реалізувати ваші цілі втрати ваги.

Які основні переваги PhenQ?

Подорож втрати ваги є переважною один, особливо коли потрібна швидкість, щоб досягти піку.

З гідами, поради та хакі з усіх напрямків, важливо розуміти, що в кінцевому підсумок гра-чейнджер повинен бути все-в-одному, науково перевірений продуктом.

Тому ще раз виникає питання, чи не Phenq зустріти вирізати?

Давайте зважуються на деякі з його передбачуваних переваг.

спалювання жиру

Ця дієта таблетка стверджує, що поліпшити втрату ваги за рахунком підвищення швидкості обміну речовин в організмі і підвищення свого Термогенний швидкості.

В деякій мірі ця теорія звучить так. Але варто зазначити, що самі по собі ці два фактори не достатньо, щоб викликати довготривалу втрату жиру.

Зупинка виробництво жиру

Багато людей не знають про це, але, як правило спалювання жиру і управління ваги досить важко, тому що новий жир продовжує проводиться.

Деякі хороші новини для тих, хто розглядає можливість використання Phenq є те, що вона претендує, щоб допомогти зупинити виробництво нового жиру. Це досягається за рахунок підвищення ефективності печінки в перетворенні вуглеводів в жир.

Phenq також відомо для зниження вуглеводів тяги і проходить довгий шлях в боротьбі з ситуацією.

стримування апетит

Без сумніву, за допомогою цієї таблетки може допомогти приборкати ваші голоду. Деякі з інгредієнтів, включених в нього заохочувати почуття ситості і стабілізації травної системи.

Це робить можливим тільки дотримуватися основних прийомів їжі в день. Це також означає, що ваша ймовірність порушення ваших правил дієти, віддаючись в нездорової закусці ще більше знижується.

Дійсно, існує величезна науковий доказ , щоб підтримати цей метод .

Підвищення рівнів енергії

Одна з найбільших проблем, які виникають, коли один пускається на місії втрати ваги, як управляти рівнями енергії.

Dieting, переривчастий пост і суворе здійснення може забирають на вас змушуючи вас уповільнити вашої діяльності день у день.

Це , однак , не у випадку з Phenq. Крім підвищення рівня енергії, високий рівень кофеїну тримати вас зосереджені і мотивовані на протязі всього дня.

Підвищення Вашого настрою

Phenq навантажені підвищення настрою властивостей.

Різні огляди Phenq припускають, що вона повністю видаляє примхливе почуття зі свого життя. Гімнастика може поліпшити ваш настрій теж, так що якщо вам вдасться вичавити кілька годин в тренажерному залі при використанні цього продукту, ви помітите значні поліпшення в вашому настрої.

Найкраще, таблетка ретельно розглядає свій характер через його настрій підвищення властивостей в доповненні до підвищення вашого статури.

Там чи Будь-які можливі побічні ефекти PhenQ турбуватися?

Одним з основних інгредієнтів в цих таблетках для схуднення є кофеїном, який , не дивлячись на підвищення ваших енергетичних рівнів може заважати вашому сну шаблонів. Саме тому рекомендується приймати це тільки під час сніданку і обіду .

На одному диханні, якщо ви вагітні або годуєте грудьми , то ви можете отримати згоду від лікаря. Те саме можна сказати випадок , якщо у вас є якісь - або хронічні, попередньо існуючі медичні умови , або якщо ви приймаєте інші ліки .

Дещо цікаве про PhenQ в тому, що більшість людей, які використовували його не повідомляли про несприятливих ефектів від його використання. З помірних побічних ефектів, зареєстрованих до сих пір включають в себе:

 • скрутність
 • нервовість
 • блювота
 • нудота
 • травні проблеми

Інший потенційний недолік використання цього продукту є те, що його наслідки втрати ваги обмежені тільки протягом короткого проміжку часу.

Тобто ви повинні прийняти здоровий спосіб життя , навіть після того, як використовувати його в іншому випадку ви все одно можете відновити вагу деякі кілька років вниз по лінії.

Коли все сказано і зроблено, ми як і раніше відчуваємо себе більш наукові дослідження повинні проводитися на цій дієті таблетці, особливо для встановлення довгострокових наслідків для здоров'я.

Де я можу купити PhenQ?

Завдяки своїй зростаючої популярності, Phenq схильний до аферистів.

Так, повірте ви мені, є дуже багато людей, які хотіли б отримати вигоду з успіху цього продукту. І, щоб уникнути попадання сирої угоди від ділків, ви хочете робить, що ви тільки придбати цей запас від авторитетного джерела.

В даний час, дієта таблетки виключно доступна на офіційному сайті. Деякі ключові елементи, які потрібно подивитися, просто щоб переконатися, що ви отримуєте правильну справу, включають:

 • Гарантія повернення грошей Політика
 • Повний список всіх інгредієнтів
 • Вільний по всьому світу доставка

У Pro і проти використання PhenQ Fat Burner

Те, що я розумію, при цьому мої дослідження є те, що більшість з PhenQ оглядів онлайн говорити тільки про гарну стороні цього продукту. Це головним чином тому, що вони компенсуються за їх відгуки.

У той час як цей сайт приймає партнерську комісію, ( див нашого сайту відмови від відповідальності ), моя мета полягає в тому, щоб забезпечити 100% неупереджені відгуки , так що ви мій читач може зробити обгрунтоване обгрунтоване рішення.

Так що з цим, як говориться, ось як плюси і мінуси PhenQ не залишилося нічого з.

Pros

 • Перебудовує ваше загальне статура
 • Стимулює обмін речовин
 • Підвищує якість життя
 • Сприяє продуктивності протягом дня
 • Підсилює ріст м'язів, для добре тонованого тіла
 • Працює в 100% природним чином

Cons

Малі напади розгубленість з інакше майже ідеальним продуктом буде те, що його ціна трохи вище, ніж інші добавки доступні. Але як хтось, хто дійсно шукає бити опуклість, ми вважали за краще б ви платити премію, щоб отримати чудові результати, ніж дешева ціна тільки розчаруватися.

Справжні огляди та відгуки колишніх клієнтів PhenQ

«Я використовую PhenQ в протягом 2 днів , і тепер я повністю втратив апетит, що добре , тому що , перш ніж я міг з'їсти літературний будинок. До сих пір так добре «. - Лена

« Мій досвід був найкращим у мене було, головним чином , тому що я втратив близько 30 фунтів , так як я замовив свою першу пляшку на 3 січня я дійсно люблю PhenQ і я куплю його знову і знову , поки не досягну своєї мети. »- Христина Мерфі

«Це не диво таблетки , і я не втратив 36 фунтів за ніч. В середньому я втратив близько 4 фунтів в тиждень. Це дійсно працює , якщо дотримуватися його «. - Емілі Уокер

Вердикт: Чи є PhenQ Робота і Is It Рекомендуємо?

Наша суть справи за відгуками PhenQ що в першу чергу ми любимо той факт , що цей продукт продається з гарантією повернення грошей 60 днів .

Тим не менш, ми були трохи неохоче, щоб дати йому десять з десяти рейтингів через деякі скарги, пов'язаних з побічними ефектами, такі як нудота і головний біль. Проте, ми досить впевнені, що PhenQ працює, тільки те, що для деяких людей, це займає деякий час, щоб звикнути до нього.

1 BOTTLE
$69
Retail: $79.95
Save $10 Right Now!
buy now »
2 BOTTLES + 1 FREE
$139.90
Retail: $239.85
Save $99.95 Right Now!
buy now »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE ADVANA CLEANSE
$189.95
Retail: $399.75
Save $209.80 Right Now!
buy now »

Натисніть тут , щоб замовити PhenQ з офіційним сайтом »

Author: Adhika Dibya

Nutritionist and Dietician based in Jakarta, with a demonstrated history of working in the health wellness and fitness industry. Skilled in Nutrition Education, Nutrition Consultation, Diet Planning, Food & Beverage, Content Creation and Public Speaking. Strong healthcare services professional with a Bachelor Degree in Nutrition from Gadjah Mada University.

КУПИТИ ЗАРАЗ »