Má PhenQ vlastně funguje? Podrobný přehled

Home » Review » phenq » Má PhenQ vlastně funguje? Podrobný přehled

Pojmenovat dietní plán, že jste to zkusil a teď hledáte na ty PhenQ! Ve skutečnosti můžete být při pohledu na urychlení hmotnosti los ů . Nebo můžete mít zájem o rychlé diety a Healther plán útoku.

Na jednom místě, když jste pryč sacharidů zdarma nebo bez lepku . Pokusili jste nejlepší přes pult dieta pilulku, která opravdu funguje. A dokonce, nejnovější trend zdravé výživy, superfood, nebo hubnutí plán .

Samozřejmě, že jste spárování své dietní plán na měsíce s pravidelnými pracovními-outs v naději, že budete mít skvělé výsledky. Pokud to zní povědomě, pak byste měli hledat jiné hořící možnost tuku. Jednou jste zjistili, pilulky na hubnutí, jako Phen375 nebo PhenQ.

Jsou tyto spalování tuků pilulky zázraku výrobky, které urychlují vaše hubnutí?

Zeptáte-li se sami sebe na tuto otázku, pak jste na správném místě. Najdeme zde výzkum PhenQ. Také zjistíte, zda je to dobrá volba ve srovnání s jinými hubnutí prášky , jako Phen375.

Co je PhenQ?

Má PhenQ vlastně funguje?  Podrobný přehled

PhenQ je doplněk stravy pilulku .

Podle Spojených států výrobce rozdělovače webové stránky , tento přírodní doplněk plní účel cílení a spalování uložených tuků. Samozřejmě, že potlačuje chuť k jídlu a blokovat tuku výrobu.

Oni dokonce tvrzení, že dieta pilulku je schopen pozitivně ovlivnit vaše nálady a dodá vám energii zvyšuje.

Chcete-li zálohovat svá tvrzení, že výrobci tvrdí mít vědeckou a klinickou studii. Tito výzkumníci důkazy, že PhenQ je go-na produkt, aby se dosáhlo ztráty výhod hmotnosti.

Takže ... to je humbuk. Ale aby opravdu zjistit, co PhenQ znamená, že budeme pokračovat a požádat některé navazující otázky.

Jaké jsou ingredience PhenQ?

PhenQ není Phentermine

Začněme s tím, co tato pilulka doplněk stravy není.

I když jména jako PhenQ, Phen24 a Phen375 široce narážet na hubnutí moc fenterminu, že neobsahuje phentermine .

To je dobrý postřeh, neboť některé země bannish fenterminu (ačkoli ne ve Spojených státech) kvůli jeho negativní dopady.

Tento doplněk obsahuje 7 přírodní složky: Capsimax prášek, uhličitan vápenatý, pikolinát chromu, kofein, Nopal, L-karnitin Furmurate a jeho klíč přísada „ α-Lacys reset ® “.

To také obsahuje množství stearátu hořečnatého a oxidu hořečnatého.

Pokud jste dostal vědecké nebo výživu pozadí, žádný z těchto názvů přísad pravděpodobně znamenat hodně pro vás.

Nebojte se; Dalším krokem je samozřejmě projít každé složky v uvedeném pořadí.

PhenQ Složení

Přitom budeme brát v úvahu výsledky příslušných výzkumných studií. Tyto studie se týkají toho, zda jednotlivé složky PhenQ skutečně dokázat účinný v pomoci lidem zhubnout.

CAPSIMAX POWDER

Jedná se o směs papriky, piperin, kofein a niacin:

  • Capsicum - Již z chilli rostlin, je 2012 stud y ukazuje, že paprika hraje roli při dosahování měřitelnou hubnutí. Tento derivát výklady ovlivňovat proces hubnutí snížením příjmu energie. Nebo jednodušeji řečeno, paprika ukazuje působit jako potlačuje chuť k jídlu.
  • Piperin - AKA černý pepř také ukazuje alespoň jedním vědecké studie, která má hrát roli při redukci tuku.
  • Kofein - Tento odkaz také má ve více než jedné studie. Například studie European Journal of Clinical Nutrition 2009 dokazuje PhenQ mít vliv na spalování kalorií a potlačování chuť k jídlu.
  • Niacin - také vitamín B3. Podle  National Library of Medicine , niacin „je také důležitý pro přeměnu potravin na energii“ . Přes všechny zásadní funkce niacinu provádí pro zdravé tělo, naše těla neukládají niacin. Z tohoto důvodu, příjmu potravy nebo potravinových doplňků je třeba neustále doplňovat tělo. Podle studie 2010 ve světové věstníku Gastroenterolog y , niacin také působí jako stimulant chuti k jídlu. Bohužel, další vlastnosti niacinu proti své hubnutí výhody.

UHLIČITAN VÁPENATÝ

Vápník uhličité je doplňková forma vápníku v potravě. Webové stránky PhenQ tvrdí, že tato látka podporuje tělo spalovat tuk. Nicméně výzkumné studie citují skutečně nezdá se, že ji podpoří. Navíc, výsledky některých studií v rozporu, že tato látka hraje významnou roli při hubnutí vůbec.

Jedna poznámka na závěr: uhličitan vápenatý může způsobit mírné PhenQ nežádoucí účinky, jak budeme diskutovat o kousek dál.

pikolinátu chromu

Chromium pikolinát je přírodní minerál, který je v mnoha zdravých potravin, jako je maso, celá zrna, ovoce a zeleniny. Z roku 1993 studie zveřejněné v T he věstníku Nutritio n prokazuje, že chrom může působit proti rezistenci na inzulín.

A proto pomoci s regulací hladiny cukru v krvi, které pomáhají potlačovat chuť na sacharidy (a tím snížit spotřebu kalorií).

nopal

Nopal je podložka z mexického opuncie. 2014 Studie říká, že vlákno v této složky je prospěšná pomáhá tělu zbavit se tuku.

Studie také dospěla k závěru, že Nopal je zdravý součástí stravy pro jiné účely než hubnutí důvodů.

L-karnitin FURMURATE

L-karnitin je Furmurate pomůcky aminokyselina v tuku metabolizací a výrobu energie. Červené maso, avocad o a mléčné výrobky mimo jiné potraviny obsahují tuto látku PhenQ.

Stearan hořečnatý a kysličníkem

Hořčík je minerál nezbytný pro mnoho tělesných procesů. Výrobci používají často stearan hořečnatý vázat a udržovat správnou kombinaci doplnění surovin.

a-Lacy RESET

Klíčovou složkou je směs kyseliny alfa-lipoové a cysteinu. Působí jako metabolismu urychlovač a urychluje spalování kalorií.

Je PhenQ bezpečné?

Tvůrci tvrdí, že výroba tohoto potravinového doplňku v FDA schválené zařízení. Podle internetových stránek FDA však FDA nepotvrzuje ani kontrolovat výrobní zařízení pro doplňky stravy. Ani oni vyžadují souhlas pro doplňky stravy před jejich uvádění na trh.

Dobrou zprávou však je, že FDA začne sledovat dietní doplňky po jejich vstupu na tržiště.

FDA zaúčtuje seznam aktualizací spotřebitelů a varování týkající se těchto produktů. Tak PhenQ se v tomto seznamu neobjeví. Nemá ani žádnou studii, sdružující Tato dieta pilulku s jakýmikoli bezpečnostními porušení či vážných PhenQ vedlejších účinků.

Takže se zdá, že tento doplněk je bezpečné, aby přijaly. Ale je to bezpečné, pokud jeden následuje tvůrci vlastní směry správy.

Těhotné, kojící ženy a děti a mladiství do 18 let by neměli vzít pilulku. Oni také varují, že lidé s pre-existujících podmínek nebo při lékařských předpisů by neměli tento dieta pilulku bez předchozí konzultace s lékařem nebo lékařským zdravotnickým pracovníkem.

Jaké jsou PhenQ S ide Effects?

Uživatelé nehlásí žádné významné PhenQ vedlejší účinky.

Nicméně, neměli byste brát PhenQ asi po 3pm, vzhledem k tomu, že je to povzbuzující. Máte-li kofein citlivost, také byste se měli vyhnout užívání jiných forem kofeinu ( c Offee , nealkoholické nápoje).

uhličitan vápenatý vyvolat PhenQ vedlejší účinky, jako je zácpa, nevolnost nebo zvracení, plyn, zmatenost, bolesti hlavy a žízeň. V případě PhenQ však nezdá, že by spotřebitelé vykazují tyto příznaky.

Má PhenQ opravdu funguje?

PhenQ je na trhu relativně nové. Z tohoto důvodu nejsou rozsáhlé on-line hodnocení.

Nicméně PhenQ funguje plnit své uvedené účely. Spotřebitelé zhubl při t aking Ph en Q zprávy .They zažívá výhody více energie a potlačení chuti k jídlu.

Níže je ukázka některých kontrastních názorů dostupné informace ohledně výsledků zákazníka.

PhenQ Zákazníci Recenze

Emily - 31.března st 2016: Nezávislá zákazník Emily píše, že „během 10-15 minut po užití“ PhenQ prožívá zvýšení její energetické hladiny. Do té míry, že mohou začít vykonávat každodenní cvičení. Něco, co předtím neměl energii na práci. Emily také hlásí úbytek hmotnosti 48 liber za 3 měsíce s PhenQ, zdravou stravou a cvičením.

Amanda - 19. dubna th 2016: Amanda je jedním z mála spotřebitelských recenzentů reportes negativní zkušenosti s používáním PhenQ. Tvrdí trpět PhenQ vedlejšími účinky uhličitanu vápenatého. Nicméně, zatímco Amanda nakonec rozhodne, že vedlejší účinky PhenQ jsou příliš závažné, aby i nadále brát doplněk. Ona také přiznává, že prožívá výrazný úbytek na váze.

Jason - Tento spotřební reportes zažívají frustraci s dalšími produkty hubnutí obrátil na PhenQ. A konečně s tímto doplňkem, že dosahuje výsledky hubnutí, po čem touží.

Většina zákaznických recenzí dostupných aremore podobné připomínky Emily a Jasonův než Amanda. Zda tyto recenzenti ve skutečnosti jsou skutečné a nezávislé, musíte posoudit sami.

Ostatní úvahy

Existuje několik dalších faktorů, které je třeba při rozhodování o dalších PhenQ .

Za prvé, zatímco hlavním cílem PhenQ má být spalování tuků urychlovač, není to narychlo stand-alone. Funguje ve spojení se zdravou stravou a cvičební režim.

Za druhé, cena. Na 69,99 $ láhev, PhenQ je asi 10 dolarů dražší než Phen375. Phen 375 má také tu výhodu, že existující kolem déle. To znamená, že má více prokazatelně cílení přebytečné liber. Také, to má více důkazů, aby byl bezpečný doplněk hubnutí.

Za třetí, záruky. Zatímco Phen375 nabízejí záruku vrácení peněz, Phen375 nabízí pouze omezený peníze zpět slib. Phen375 vyžaduje, aby zákazníci musí nejpozději do 30 dnů od původního nákupu skok přes několik obručí.

Patří mezi ně udržení on-line záznam v průběhu provozu na webových stránkách konkrétně Phen375 své. Stejně jako příjem potvrzení od lékaře na podporu zákazníků tvrdí, že nemají žádné hubnutí výhody.

  • Na rozdíl od toho PhenQ nabízí zákazníkům 67 denní záruku (extra sedm dní mají odpovídat za době přepravy). A dieta pilulku vyžaduje mnohem méně důkaz nespokojenosti zákazníka s jejich produktu. Jejich flexibilní politika je snaha, aby spotřebitelé mohli ochutnat svůj produkt. Rozhodně se mu podaří přidat další bezpečnostní o zakoupení.
  • PhenQ dokonce inzeruje, že zákazníci mohou využívat jejich BTGO (koupit dvě dostanete jeden) dohody a jejich záruky.

Ale požaduje PhenQ vrátit láhve s žádostí o vrácení peněz. A že záruky pouze náhrady kupní ceně, ale nezahrnuje náklady na dopravu. Přesto minimální omezení PhenQ je obstojí i ve srovnání s vrácením.

Závěr

Neexistují žádné obavy o bezpečnost natolik závažné, aby se zabránilo PhenQ.

Také existuje dostatek kladná hodnocení zákazníků a výzkumu důvodem k přijetí tohoto dietní prášky. Nakonec, i když se jedná o rozhodnutí, které musí vážit opatrně. A případně konzultovat s zdravotnický pracovník.

To platí zejména, pokud máte zdravotní problémy. Nebo pokud jste na předepisování léků, které by mohly interferovat s kombinací složek PhenQ je.

Jeden poslední připomínka při rozhodování, zda koupit PhenQ nebo ne. Tento dodatek je hubnutí urychlovač a zesilovač. Všechen humbuk a frmol stranou, výrobci nedělají nárok na magické vlastnosti.

Tento dodatek doprovází pravidelné hubnutí dieta a režim, včetně zdravé stravy a cvičení.

Takže měli byste mít PhenQ?

Nakonec, přičemž nejlepší doplněk hubnutí na trhu, je jen na vás. Ale doufáme, že tento článek ukáže užitečné pro vás. A teď byste zvážit výhody a nevýhody brát tento doplněk stravy.

1 BOTTLE
$69
Retail: $79.95
Save $10 Right Now!
buy now »
2 BOTTLES + 1 FREE
$139.90
Retail: $239.85
Save $99.95 Right Now!
buy now »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE ADVANA CLEANSE
$189.95
Retail: $399.75
Save $209.80 Right Now!
buy now »

klikněte zde na objednávku PhenQ z oficiálních internetových stránek »

Author: Adhika Dibya

Nutritionist and Dietician based in Jakarta, with a demonstrated history of working in the health wellness and fitness industry. Skilled in Nutrition Education, Nutrition Consultation, Diet Planning, Food & Beverage, Content Creation and Public Speaking. Strong healthcare services professional with a Bachelor Degree in Nutrition from Gadjah Mada University.

KUP NYNÍ »