Má PhenQ vlastne funguje? podrobný prehľad

Home » Review » phenq » Má PhenQ vlastne funguje? podrobný prehľad

Pomenovať diétny plán, že ste to skúsil a teraz hľadáte na tie PhenQ! V skutočnosti môžete byť pri pohľade na urýchlenie hmotnosti los ov . Alebo môžete mať záujem o rýchle diéty a Healther plán útoku.

Na jednom mieste, keď ste preč sacharidov zadarmo alebo bez lepku . Pokúsili ste najlepší cez pult diéta pilulku, ktorá naozaj funguje. A dokonca, najnovší trend zdravej výživy, superfood, alebo chudnutie plán .

Samozrejme, že ste škárovanie svoje diétny plán na mesiace s pravidelnými pracovnými-outs v nádeji, že budete mať skvelé výsledky. Ak to znie povedome, potom by ste mali hľadať iné horiace možnosť tuku. Raz ste zistili, tabletky na chudnutie, ako Phen375 alebo PhenQ.

Sú tieto spaľovanie tukov pilulky zázraku výrobky, ktoré urýchľujú vaše chudnutie?

Ak sa spýtate sami seba na túto otázku, potom ste na správnom mieste. Nájdeme tu výskum PhenQ. Tiež zistíte, či je to dobrá voľba v porovnaní s inými chudnutie prášky , ako Phen375.

Čo je PhenQ?

Má PhenQ vlastne funguje?  podrobný prehľad

PhenQ je doplnok stravy pilulku .

Podľa Spojených štátov výrobcu rozdeľovača webové stránky , tento prírodný doplnok plní účel zacielenia a spaľovanie uložených tukov. Samozrejme, že potláča chuť do jedla a blokovať tuku výrobu.

Oni dokonca tvrdenie, že diéta pilulku je schopný pozitívne ovplyvniť vaše nálady a dodá vám energiu zvyšuje.

Ak chcete zálohovať svoje tvrdenia, že výrobcovia tvrdia mať vedeckú a klinickú štúdiu. Títo výskumníci dôkazy, že PhenQ je go-na produkt, aby sa dosiahlo straty výhod hmotnosti.

Takže ... to je humbuk. Ale aby naozaj zistiť, čo PhenQ znamená, že budeme pokračovať a požiadať niektoré nadväzujúce otázky.

Aké sú ingrediencie PhenQ?

PhenQ nie je phentermine

Začnime s tým, čo táto pilulka doplnok stravy nie je.

Aj keď mená ako PhenQ, Phen24 a Phen375 široko narážať na chudnutie moc Fentermín, že neobsahuje phentermine .

To je dobrý postreh, lebo niektoré krajiny bannish fentermínu (hoci nie v Spojených štátoch) kvôli jeho negatívne dopady.

Tento doplnok obsahuje 7 prírodné zložky: Capsimax prášok, uhličitan vápenatý, pikolinát chrómu, kofeín, Nopal, L-karnitín Furmurate a jeho kľúč prísada " α-Lacys reset ® ".

To tiež obsahuje množstvo stearátu horečnatého a oxidu horečnatého.

Ak ste dostal vedecké alebo výživu pozadia, žiadny z týchto názvov zložiek pravdepodobne znamenať veľa pre vás.

Nebojte sa; Ďalším krokom je samozrejme prejsť každej zložky v uvedenom poradí.

PhenQ Zloženie

Pritom budeme brať do úvahy výsledky relevantných výskumných štúdií. Tieto štúdie sa týkajú toho, či jednotlivé zložky PhenQ skutočne dokázať účinný v pomoci ľuďom schudnúť.

CAPSIMAX POWDER

Ide o zmes papriky, piperín, kofeín a niacín:

  • Capsicum - Už z chilli rastlín, je 2012 stud y ukazuje, že paprika hrá úlohu pri dosahovaní merateľnú chudnutí. Tento derivát výklady ovplyvňovať proces chudnutia znížením príjmu energie. Alebo jednoduchšie povedané, paprika ukazuje pôsobiť ako potláča chuť do jedla.
  • Piperín - AKA čierne korenie tiež ukazuje aspoň jedným vedecké štúdie, ktorá má hrať úlohu pri redukcii tuku.
  • Kofeín - Tento odkaz tiež má vo viac ako jednej štúdie. Napríklad štúdie European Journal of Clinical Nutrition 2009 dokazuje PhenQ mať vplyv na spaľovanie kalórií a potláčanie chuť k jedlu.
  • Niacín - tiež vitamín B3. Podľa  National Library of Medicine , niacín "je tiež dôležitý pre premenu potravín na energiu" . Cez všetky zásadné funkcie niacínu vykonáva pre zdravé telo, naše telá neukladajú niacín. Z tohto dôvodu, príjmu potravy alebo potravinových doplnkov je potrebné neustále dopĺňať telo. Podľa štúdie 2010 vo svetovej vestníku Gastroenterológ y , niacín tiež pôsobí ako stimulant chuti do jedla. Bohužiaľ, ďalšie vlastnosti niacínu proti svojej chudnutie výhody.

UHLIČITAN VÁPENATÝ

Vápnik uhličitej je doplnková forma vápnika v potrave. Webové stránky PhenQ tvrdí, že táto látka podporuje telo spaľovať tuk. Avšak výskumné štúdie citujú skutočne nezdá sa, že ju podporí. Navyše, výsledky niektorých štúdií v rozpore, že táto látka hrá významnú úlohu pri chudnutí vôbec.

Jedna poznámka na záver: uhličitan vápenatý môže spôsobiť mierne PhenQ nežiaduce účinky, ako budeme diskutovať o kúsok ďalej.

pikolinátu chrómu

Chromium pikolinát je prírodný minerál, ktorý je v mnohých zdravých potravín, ako je mäso, celé zrná, ovocia a zeleniny. Z roku 1993 štúdie zverejnenej v T he vestníku Nutritio n preukazuje, že chróm môže pôsobiť proti rezistenciu na inzulín.

A preto pomôcť s reguláciou hladiny cukru v krvi, ktoré pomáhajú potláčať chuť na sacharidy (a tým znížiť spotrebu kalórií).

nopal

Nopal je podložka z mexického opuncie. 2014 Štúdia hovorí, že vlákno v tejto zložky je prospešná pomáha telu zbaviť sa tuku.

Štúdia tiež dospela k záveru, že Nopal je zdravý súčasťou stravy na iné účely ako chudnutie dôvodov.

L-karnitín FURMURATE

L-karnitín je Furmurate pomôcky aminokyselina v tuku metabolizmom a výrobu energie. Červené mäso, avokádo o a mliečne výrobky okrem iného potraviny obsahujú túto látku PhenQ.

Stearan horečnatý a kysličníkom

Horčík je minerál nevyhnutný pre mnoho telesných procesov. Výrobcovia používajú často stearan horečnatý viazať a udržiavať správnu kombináciu doplnenie surovín.

a-Lacy RESET

Kľúčovou zložkou je zmes kyseliny alfa-lipoovej a cysteínu. Pôsobí ako metabolizmu urýchľovač a urýchľuje spaľovanie kalórií.

Je PhenQ bezpečné?

Tvorcovia tvrdia, že výroba tohto potravinového doplnku v FDA schválené zariadenie. Podľa internetových stránok FDA však FDA nepotvrdzuje ani kontrolovať výrobné zariadenia pre doplnky stravy. Ani oni vyžadujú súhlas pre doplnky stravy pred ich uvádzanie na trh.

Dobrou správou však je, že FDA začne sledovať diétne doplnky po ich vstupe na trhovisko.

FDA zaúčtuje zoznam aktualizácií spotrebiteľov a varovania týkajúce sa týchto produktov. Tak PhenQ sa v tomto zozname neobjaví. Nemá ani žiadnu štúdiu, združujúca Táto diéta pilulku s akýmikoľvek bezpečnostnými porušenie alebo vážnych PhenQ vedľajších účinkov.

Takže sa zdá, že tento doplnok je bezpečné, aby prijali. Ale je to bezpečné, ak jeden nasleduje tvorcovia vlastné smermi správy.

Tehotné, dojčiace ženy a deti a mladiství do 18 rokov by nemali vziať pilulku. Oni tiež varujú, že ľudia s pre-existujúcich podmienok alebo pri lekárskych predpisov by nemali tento diéta pilulku bez predchádzajúcej konzultácie s lekárom alebo lekárskym zdravotníckym pracovníkom.

Aké sú PhenQ S ide Effects?

Užívatelia nehlási žiadne významné PhenQ vedľajšie účinky.

Avšak, nemali by ste brať PhenQ asi po 3pm, vzhľadom k tomu, že je to povzbudzujúce. Ak máte kofeín citlivosť, tiež by ste sa mali vyhnúť užívaniu iných foriem kofeínu ( c offom , nealkoholické nápoje).

uhličitan vápenatý vyvolať PhenQ vedľajšie účinky, ako je zápcha, nevoľnosť alebo vracanie, plyn, zmätenosť, bolesti hlavy a smäd. V prípade PhenQ však nezdá, že by spotrebitelia vykazujú tieto príznaky.

Má PhenQ naozaj funguje?

PhenQ je na trhu relatívne nové. Z tohto dôvodu nie sú rozsiahle on-line hodnotenie.

Avšak PhenQ funguje plniť svoje uvedené účely. Spotrebitelia schudol pri t aking Ph en Q správy .They zažíva výhody viac energie a potlačenie chuti do jedla.

Nižšie je ukážka niektorých kontrastných názorov dostupné informácie ohľadom výsledkov zákazníka.

PhenQ Zákazníci Recenzie

Emily - 31.marca st 2016: Nezávislá zákazník Emily píše, že "počas 10-15 minút po užití" PhenQ prežíva zvýšenie jej energetickej hladiny. Do tej miery, že môžu začať vykonávať každodenné cvičenie. Niečo, čo predtým nemal energiu na prácu. Emily tiež hlási úbytok hmotnosti 48 libier za 3 mesiace s PhenQ, zdravou stravou a cvičením.

Amanda - 19. apríla th 2016: Amanda je jedným z mála spotrebiteľských recenzentov reportes negatívne skúsenosti s používaním PhenQ. Tvrdí trpieť PhenQ vedľajšími účinkami uhličitanu vápenatého. Avšak, zatiaľ čo Amanda nakoniec rozhodne, že vedľajšie účinky PhenQ sú príliš závažné, aby aj naďalej brať doplnok. Ona tiež priznáva, že prežíva výrazný úbytok na váhe.

Jason - Tento spotrebný reportes zažívajú frustráciu s ďalšími produktmi chudnutie obrátil na PhenQ. A konečne s týmto doplnkom, že dosahuje výsledky chudnutia, po čom túžia.

Väčšina zákazníckych recenzií dostupných aremore podobné pripomienky Emily a Jasonův než Amanda. Či tieto recenzenti v skutočnosti sú skutočné a nezávislé, musíte posúdiť sami.

Ostatné úvahy

Existuje niekoľko ďalších faktorov, ktoré treba pri rozhodovaní o ďalších PhenQ .

Po prvé, zatiaľ čo hlavným cieľom PhenQ má byť spaľovanie tukov urýchľovač, nie je to narýchlo stand-alone. Funguje v spojení so zdravou stravou a cvičebný režim.

Po druhé, cena. Na 69,99 $ fľašu, PhenQ je asi 10 dolárov drahšie ako Phen375. Phen 375 má aj tú výhodu, že existujúce okolo dlhšie. To znamená, že má viac preukázateľne zacielenia prebytočné libier. Tiež, to má viac dôkazov, aby bol bezpečný doplnok chudnutie.

Po tretie, záruky. Kým Phen375 ponúkajú záruku vrátenia peňazí, Phen375 ponúka len obmedzený peniaze späť sľub. Phen375 vyžaduje, aby zákazníci musia najneskôr do 30 dní od pôvodného nákupu skok cez niekoľko obručou.

Patrí medzi ne udržanie on-line záznam v priebehu prevádzky na webových stránkach konkrétne Phen375 svoje. Rovnako ako príjem potvrdenie od lekára na podporu zákazníkov tvrdí, že nemajú žiadne chudnutie výhody.

  • Na rozdiel od toho PhenQ ponúka zákazníkom 67 dennú záruku (extra sedem dní majú zodpovedať za dobe prepravy). A diéta pilulku vyžaduje oveľa menej dôkaz nespokojnosti zákazníka s ich produktu. Ich flexibilné politika je snaha, aby spotrebitelia mohli ochutnať svoj produkt. Rozhodne sa mu podarí pridať ďalšie bezpečnostné o zakúpení.
  • PhenQ dokonca inzeruje, že zákazníci môžu využívať ich BTGO (kúpiť dve dostanete jeden) dohody a ich záruky.

Ale požaduje PhenQ vrátiť fľaše so žiadosťou o vrátenie peňazí. A že záruky iba náhrady kúpnej cene, ale nezahŕňa náklady na dopravu. Napriek tomu minimálne obmedzenie PhenQ je obstojí aj v porovnaní s vrátením.

záver

Neexistujú žiadne obavy o bezpečnosť natoľko závažné, aby sa zabránilo PhenQ.

Tiež existuje dostatok kladné hodnotenie zákazníkov a výskumu dôvodom na prijatie tohto diétne prášky. Nakoniec, aj keď ide o rozhodnutie, ktoré musí vážiť opatrne. A prípadne konzultovať s zdravotnícky pracovník.

To platí najmä, ak máte zdravotné problémy. Alebo ak ste na predpisovaní liekov, ktoré by mohli interferovať s kombináciou zložiek PhenQ je.

Jeden posledná pripomienka pri rozhodovaní, či kúpiť PhenQ alebo nie. Tento dodatok je chudnutie urýchľovač a zosilňovač. Všetok humbuk a frmol stranou, výrobcovia nerobia nárok na magické vlastnosti.

Tento dodatok sprevádza pravidelné chudnutie diéta a režim, vrátane zdravej stravy a cvičenia.

Takže mali by ste mať PhenQ?

Nakoniec, pričom najlepší doplnok chudnutie na trhu, je len na vás. Ale dúfame, že tento článok ukáže užitočné pre vás. A teraz by ste zvážiť výhody a nevýhody brať tento doplnok stravy.

1 BOTTLE
$69
Retail: $79.95
Save $10 Right Now!
buy now »
2 BOTTLES + 1 FREE
$139.90
Retail: $239.85
Save $99.95 Right Now!
buy now »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE ADVANA CLEANSE
$189.95
Retail: $399.75
Save $209.80 Right Now!
buy now »

kliknite tu na objednávku PhenQ z oficiálnych internetových stránok »

Author: Adhika Dibya

Nutritionist and Dietician based in Jakarta, with a demonstrated history of working in the health wellness and fitness industry. Skilled in Nutrition Education, Nutrition Consultation, Diet Planning, Food & Beverage, Content Creation and Public Speaking. Strong healthcare services professional with a Bachelor Degree in Nutrition from Gadjah Mada University.

KÚPTE TERAZ »