Czy PhenQ rzeczywiście działa? Szczegółowy przegląd

Home » Review » phenq » Czy PhenQ rzeczywiście działa? Szczegółowy przegląd

Imię plan diety próbowałem a teraz patrząc na PhenQ! Rzeczywiście, może być patrząc na przyspieszenie masy los s . Lub może być szukasz szybkiej diety i zdrowsze plan ataku.

W pewnym momencie, że odeszłaś carb darmo lub bezglutenowe . Próbowano najlepiej bez recepty pigułki diety, które naprawdę działa. A nawet, najnowsza tendencja zdrowe odżywianie, pożywienie, lub plan odchudzania .

Oczywiście, zostałeś parowania swoich planów diety w miesiącu regularnych przerw roboczych, licząc, że dostaniesz wspaniałe rezultaty. Jeśli brzmi to znajomo, wtedy należy szukać innej opcji płonącego tłuszczu. Pewnego dnia odkrył, tabletki odchudzające jak Phen375 lub PhenQ.

Czy te spalanie tłuszczu pigułki cud, że produkty, które przyspieszają odchudzania?

Jeśli zadać sobie to pytanie, jesteś we właściwym miejscu. Znajdziesz tu badania nad PhenQ. Ponadto dowiesz się, czy jest to dobre rozwiązanie w porównaniu do innych tabletek odchudzających , takich jak Phen375.

Co jest PhenQ?

Czy PhenQ rzeczywiście działa?  Szczegółowy przegląd

PhenQ to suplement diety pigułka .

Według United States dystrybutora producenta stronie internetowej , to naturalny suplement realizuje cel kierowania i spalanie zapasów tłuszczu. Ponadto, hamuje apetyt i produkcję tłuszczu blok.

Oni nawet twierdzić, że dieta pigułka jest w stanie pozytywnie wpłynąć na nastrój i daje dodaje energii.

Aby wykonać kopię zapasową swoich roszczeń, producenci twierdzą, mają badania naukowe i kliniczne. Badacze ci dowody, że PhenQ jest iść do produktu w celu osiągnięcia korzyści odchudzania.

Więc ... to hype. Ale żeby dowiedzieć się, co PhenQ to będziemy iść dalej i zadać kilka pytań następczych.

Jakie są składniki PhenQ?

PhenQ nie jest Phentermina

Zacznijmy od tego, co to suplement diety pigułka nie jest.

Mimo nazwy, jak PhenQ, Phen24 i Phen375 szeroko wskazywać na mocy odchudzania phentermine, że nie zawiera on phentermine .

Jest to dobry punkt w niektórych krajach bannish phentermine (choć nie Stany Zjednoczone) z powodu jego złych skutków.

Suplement ten zawiera 7 naturalne składniki: Capsimax proszek, węglan wapnia, pikolinian chromu, kofeina, nopal, L-karnityna Furmurate, a jego główny składnik „ α-Lacys Wyczyść ® ”.

Zawiera on także ilości stearynian magnezu i tlenek magnezu.

Chyba że masz zaplecza naukowego lub dietetyka, żadna z tych nazw składników prawdopodobnie znaczy wiele dla ciebie.

Nie martw się; następnym krokiem jest oczywiście iść na każdego składnika w porządku.

PhenQ Składniki

W ten sposób będziemy brać pod uwagę wyniki odpowiednich badań naukowych. Badania te dotyczą tego, czy składniki PhenQ rzeczywiście okazać się skuteczne w pomaganiu ludziom schudnąć.

CAPSIMAX PROSZEK

Jest to mieszanina Capsicum, piperyny, kofeiny i niacyna:

  • Papryka - Pochodzę z roślin chili pieprz, 2012 stud y pokazuje, że papryka odgrywa rolę w osiąganiu wymiernych odchudzania. Pochodna ta może służyć do wywierania wpływu na proces utraty masy ciała, zmniejszając pobór energii. Lub w prostszy sposób, papryka pokazuje działać jako tłumiące apetyt.
  • Piperyna - AKA czarny pieprz pokazuje również, co najmniej jednego badania naukowe odgrywają rolę w redukcji tkanki tłuszczowej.
  • Kofeina - To też ma odniesienie w więcej niż jednym badaniu. Na przykład, w 2009 badanie European Journal of Clinical Nutrition dowodzi PhenQ mieć wpływ na spalanie kalorii i powstrzymywania apetytu.
  • Niacyna - również witamina B3. Według  National Library of Medicine , niacyna „ma również znaczenie dla przekształcania żywności w energię” . Pomimo wszystkich funkcji życiowych niacyny wykonuje dla zdrowego ciała, nasz organizm nie przechowywać niacyny. Dlatego spożycie żywności lub suplementów diety należy stale uzupełniać organizm. Według badań przeprowadzonych w 2010 roku Światowej Urzędowym Gastroenterolog y , niacyna działa również jako środek pobudzający apetyt. Niestety, pozostałe właściwości niacyny przeciwdziałać jego korzyści odchudzania.

WĘGLAN WAPNIA

Wapnia Carbonat jest dodatkowe formy dietetycznego wapnia. Strona PhenQ twierdzi, że ten składnik zachęca organizm do spalania tłuszczu. Jednak badanie naukowe cytują rzeczywiście nie wydaje się go wspierać. Dodatkowo, wyniki niektórych badań są sprzeczne, że ten składnik odgrywa żadnej znaczącej roli w utracie wagi w ogóle.

Ostatnia uwaga: węglan wapnia może powodować umiarkowane skutki uboczne PhenQ, jak omówimy trochę dalej.

PIKOLINIAN CHROMU

Pikolinian chromu jest naturalnym minerałem, który jest w wielu zdrowych produktów spożywczych, takich jak mięso, produkty pełnoziarniste, owoce i warzywa. 1993 roku badania opublikowane w T he Urzędowym Nutritio n świadczy, że chrom może przeciwdziałać insulinooporności.

A tym samym pomóc w regulacji poziomu cukru we krwi, które przyczyniają się do tłumienia łaknienie węglowodanów (a tym samym zmniejszenie wydatku energetycznego).

KAKTUS AMERYKAŃSKI

Nopal jest tabliczka z meksykańskiego kaktusa opuncja. 2014 badanie mówi, że włókno w ten składnik jest korzystne, pomagając organizmowi pozbyć się tłuszczu.

W badaniu stwierdza się również, że nopal jest zdrowa część diety z powodów innych niż utrata masy ciała.

L-karnityna FURMURATE

L-karnityna Furmurate jest AIDS aminokwasową w metabolizm tłuszczów i wytwarzania energii. Czerwone mięso, avocad O , a wśród innych pokarmów mlecznych zawierają ten składnik PhenQ.

Stearynian magnezu i dwutlenku

Magnez jest niezbędnym minerałem dla wielu procesów fizjologicznych. Producenci stosują często stearynian magnezu związać i zachować właściwą mieszankę składników suplementu.

a- Lacy RESET jest

Głównym składnikiem jest mieszaniną kwasu alfa-liponowego i cysteiny. Działa jako akcelerator przemiany materii i przyspiesza spalanie kalorii.

Czy PhenQ bezpieczne?

Twórcy twierdzą, że producenci są to suplement diety w zakładzie zatwierdzonym przez FDA. Według strony internetowej FDA jednak, że FDA nie poświadczyć lub inspekcji zakładów produkcyjnych dla suplementów diety. Ani nie wymagają zgody na suplementach przed ich marketingu.

Dobrą wiadomością jest jednak to, że FDA zaczyna monitorować suplementów diety po wjeździe na rynku.

FDA opublikuje listę aktualizacjach konsumpcyjnych i ostrzeżeniach dotyczących takich produktów. Zatem PhenQ nie pojawia się na tej liście. Nie ma żadnych badań Skojarzenie tego diet pill z wszelkich naruszeniach bezpieczeństwa lub poważne skutki uboczne PhenQ.

Wygląda więc na to, że ten dodatek jest bezpieczny do podjęcia. Ale to jest bezpieczne, jeśli ktoś przestrzega twórcy właścicielem kierunki administracyjne.

Kobiety w ciąży, karmiące lub osoby poniżej 18 roku życia nie powinny brać pigułki. ostrzegają też, że ludzie z wcześniej istniejących warunków lub biorąc recept lekarskich nie powinni przyjmować tego diet pill bez uprzedniej konsultacji z lekarzem lub medycznej służby zdrowia.

Jakie są PhenQ S ide Effects?

Użytkownicy nie zgłaszają żadnych istotnych skutków ubocznych PhenQ.

Jednak nie należy przyjmować po około 3 po południu PhenQ, ze względu na fakt, że jest to środek pobudzający. Jeśli masz wrażliwość kofeina, również powinny unikać podejmowania innych form kofeiny ( c Offee , napoje bezalkoholowe).

węglan wapnia wywoływać skutki uboczne PhenQ jak zaparcia, nudności lub wymioty, gazu, splątanie, bóle i pragnienia. W przypadku PhenQ jednak nie wydaje się, że konsumenci zgłosić takie objawy.

Czy PhenQ naprawdę działa?

PhenQ jest stosunkowo nowy na rynku. W związku z tym, że nie są rozległe opinie online.

Jednak PhenQ działa do wykonywania zamierzonych celów. Konsumenci stracił na wadze, gdy t OSTĘPY Ph en Q raportu .They doświadcza korzyści z większą energią i tłumienia apetytu.

Poniżej znajduje się próbka niektórych kontrastujące dostępnych opinii dotyczących wyników klienta.

PhenQ Klienci Recenzje

Emily - 31 marca st 2016: Niezależny klient Emily pisze, że „w ciągu 10-15 minut od zażycia” PhenQ ona przeżywa wzrost jej poziomu energii. Do tego stopnia, że może ona rozpocząć wykonywanie codziennych ćwiczeń. Coś, czego wcześniej nie miał energię do zrobienia. Emily donosi także zmniejszenie masy ciała o 48 funtów w ciągu 3 miesięcy PhenQ, zdrowej diety i ćwiczeń fizycznych.

Amanda - 19 kwietnia th 2016: Amanda jest jedną z niewielu recenzentów konsumpcyjnych reportes negatywne doświadczenia z wykorzystaniem PhenQ. Twierdzi cierpieć z powodu efektów ubocznych PhenQ węglanu wapnia. Jednakże, podczas gdy Amanda ostatecznie zdecyduje, że skutki uboczne PhenQ są zbyt poważne, aby kontynuować przyjmowanie suplementu. Ona również przyznaje, że odczuwa znaczną utratę masy ciała.

Jason - To konsumpcyjne reportes przeżywają frustrację z innymi produktami odchudzania przed włączeniem do PhenQ. I wreszcie z tego dodatku, osiąga on rezultaty odchudzania on pragnienia.

Większość opinii klientów dostępnych aremore podobny do uwag Emily i Jason, niż Amanda. Czy te recenzenci faktycznie są prawdziwe i niezależna, trzeba ocenić samemu.

Inne względy

Istnieje kilka innych czynników, które należy uwzględnić przy podejmowaniu decyzji o zakupie PhenQ .

Po pierwsze, podczas gdy głównym celem PhenQ ma być opalany akcelerator tłuszczu, nie jest samodzielnym szybko naprawić. To działa w połączeniu ze zdrową dietą i schematu ćwiczeń.

Po drugie, cena. W $ 69.99 za butelkę, PhenQ wynosi około 10 dolarów droższe niż Phen375. Phen 375 ma również tę zaletę, istniejący wokół dłużej. Oznacza to, że ma więcej udokumentowane kierowania nadmiar funtów. Ponadto, posiada więcej dowodów za bezpieczny suplement odchudzania.

Po trzecie, gwarancja. Chociaż Phen375 nie oferują gwarancję zwrotu pieniędzy, Phen375 oferuje tylko ograniczoną pieniędzy z powrotem zastaw. Phen375 wymaga, aby klienci muszą w ciągu 30 dni od zakupu skakać przez kilka obręcze.

Należą utrzymując rekord internetowego całej stosowania na Phen375 w szczególności strony internetowej. Jak również otrzymania certyfikatu od lekarza do obsługi klientów twierdzą, że nie mają żadnych korzyści odchudzania.

  • W przeciwieństwie do tego, PhenQ oferuje klientom gwarancję 67-dniową (dodatkowe siedem dni mają stanowić czas wysyłki). A diet pill wymaga znacznie mniej dowód niezadowolenia klienta z ich produktu. Ich polityka elastyczny jest próbą dostać konsumentów do spróbowania swoich produktów. Na pewno, to uda się dodanie dodatkowego bezpieczeństwa o zakupie go.
  • PhenQ nawet reklamuje, że klienci mogą skorzystać z ich BTGO (kupić dwa dostać jeden) transakcji i ich gwarancji.

Ale wnioski PhenQ wrócić butelki z prośbą o zwrot pieniędzy. I że tylko gwarantować zwrot ceny nabycia, ale nie obejmuje kosztów wysyłki. Mimo to, minimalne ograniczenia PhenQ za korzystne w porównaniu z możliwością zwrotu.

Wniosek

Nie ma żadnych obaw związanych z bezpieczeństwem na tyle poważne, aby uniknąć PhenQ.

Ponadto, istnieje wystarczająco dużo pozytywnych opinii klientów oraz badania uzasadniające podjęcie diety pigułki. Ostatecznie jednak, jest to decyzja, która musi ważyć dokładnie. I ewentualnie dyskutować z pracownikami służby zdrowia.

Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli masz problemy zdrowotne. Lub jeśli jesteś na leki na receptę, które mogą kolidować z kombinacji PhenQ za składnik.

Jedno ostatnie przypomnienia przy podejmowaniu decyzji, czy kupić PhenQ czy nie. Dodatek ten jest akcelerator odchudzania i wzmacniacz. Wszystko hype i boom na bok, producenci nie robią roszczenia do właściwości magiczne.

Ten suplement diety regularnie towarzyszy utrata masy ciała i schematu, w tym zdrowej diety i ćwiczeń fizycznych.

Więc należy podjąć PhenQ?

Ostatecznie, biorąc najlepszy suplement odchudzania na rynku zależy od ciebie. Ale mamy nadzieję, że ten artykuł okaże się pomocne dla Ciebie. I teraz rozważyć plusy i minusy stosowania tego suplementu diety.

1 BOTTLE
$69
Retail: $79.95
Save $10 Right Now!
buy now »
2 BOTTLES + 1 FREE
$139.90
Retail: $239.85
Save $99.95 Right Now!
buy now »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE ADVANA CLEANSE
$189.95
Retail: $399.75
Save $209.80 Right Now!
buy now »

kliknij tutaj, aby zamówić PhenQ z oficjalnej strony »

Author: Adhika Dibya

Nutritionist and Dietician based in Jakarta, with a demonstrated history of working in the health wellness and fitness industry. Skilled in Nutrition Education, Nutrition Consultation, Diet Planning, Food & Beverage, Content Creation and Public Speaking. Strong healthcare services professional with a Bachelor Degree in Nutrition from Gadjah Mada University.

KUP TERAZ »