האם PhenQ באמת עובד? סקירה מפורטת

Home » Review » phenq » האם PhenQ באמת עובד? סקירה מפורטת

תן שם תוכנית דיאטה ניסית אותו ועכשיו אתה מסתכל לתוך PhenQ! ואכן, ייתכן שאתה מחפש כדי להאיץ את לוס במשקל של . לחלופין, ייתכן שאתה מחפש דיאטה מהירה תכנית Healther של התקפה.

בשלב מסוים, אתה כבר הלכת חינם פחמימות או ללא גלוטן . ניסית את הטוב ביותר על פני כדור הדיאטה לדלפק כי באמת עובד. וגם, המגמה, superfood אכילה בריאה האחרונה, או תוכנית הרזיה .

כמובן, אתה כבר זיווגת תוכניות הדיאטה שלך החודש עם מובאות עבודה רגילות, בתקווה כי תוכל לקבל תוצאות מעולות. אם זה נשמע לכם מוכר, אז, אתה צריך לחפש אחר אפשרות שריפת שומן. יום אחד, גילית גלולות דיאטה כמו Phen375 או PhenQ.

האם אלה שריפת שומן גלולות המוצרים הנסים אשר להאיץ הירידה במשקל שלך?

אם אתם שואלים את עצמכם את השאלה הזאת, אתם נמצאים במקום הנכון. אתה תמצא כאן מחקר על PhenQ. כמו כן, תוכל לברר אם זה אפשרות טובה בהשוואה אחרת גלול הרזיה , כמו Phen375.

מהו PhenQ?

האם PhenQ באמת עובד?  סקירה מפורטת

PhenQ הוא תוספת גלולת דיאטה .

לדברי מפיץ ארצות הברית של היצרן באתר , תוספת טבעית זו מבצעת לצורך מיקוד ושריפת שומן מאוחסן. כמו כן, היא מדכאת ייצור שומן התיאבון שלך ולחסום.

הם אפילו עושים את הטענה כי גלולת הדיאטה יכולה להשפיע מצבי הרוח שלך באופן חיובי ולתת לך מגביר אנרגיה.

כדי לגבות את טענותיהם, היצרנים טוענים שיש מחקר מדעי וקליני. חוקרים אלה ראיות כי PhenQ היא הכתובת למי שרוצה המוצר כדי להשיג יתרונות הרזיה.

אז ... זה ההייפ. אבל באמת כדי לברר מה הוא PhenQ, נלך קדימה ולשאול כמה שאלות מעקב.

מה הם המרכיבים של PhenQ?

PhenQ אינו Phentermine

בואו נתחיל עם מה תוספת גלולת הדיאטה הזו היא לא.

למרות ששמות כמו PhenQ, Phen24 ו Phen375 רחב לרמוז על כוח הרזיה של phentermine, הוא אינו מכיל phentermine .

זוהי נקודה טובה כמו חלק phentermine מדינות bannish (אם כי לא ארצות הברית) בשל ההשפעות הרעות שלה.

תוספת זו כוללת 7 מרכיבים טבעיים: Capsimax אבקה, סידן קרבונט, כרום פיקולינט, קפאין, Nopal, L- קרניטין Furmurate, ואת המרכיב העיקרי שלה " α-Lacys איפוס ® ".

הוא מכיל גם כמויות של מגנזיום Stearate ו מגנזיום אוקסיד.

אלא אם כן יש לך רקע מדעי או תזונאי, אף אחד שמות מרכיב אלה כנראה אומרים לך הרבה.

אל תדאגו; הצעד של המנה הבא הוא לעבור על כל מרכיב לפי סדר.

מצרכי PhenQ

בעשותו כן, נשקול את התוצאות של מחקרים רלוונטיים. מחקרים אלה מתייחסים לשאלה האם המרכיבים PhenQ אכן להוכיח יעיל בסיוע לאנשים לרדת במשקל.

CAPSIMAX אבקה

זוהי תערובת של פלפלת, piperine, קפאין, וניאצין:

  • פלפלת - מגיעה מצמחי פלפל צ'ילי, A 2012 הרבעה y מוכיח כי פלפלת ממלאת תפקיד בהשגת ירידה במשקל לכימות. נגזרת זו מתיימרת להשפיע על התהליך של ירידה במשקל על ידי הפחתת צריכת אנרגיה. או, במילים פשוטות יותר, פלפלת מציגה לפעול כמדכא תיאבון.
  • Piperine - פלפל שחור AKA גם מראה על ידי לפחות מחקר מדעי אחד לשחק תפקיד הפחתת שומן.
  • קפאין - גם זה יש התייחסות יותר במחקר אחד. לדוגמא, מחקר 2009 בכתב העת האירופית לתזונה קלינית מוכיח PhenQ יש השפעה על שריפת קלוריות דיכוי התיאבון.
  • ניאצין - גם ויטמין B3. על פי  הספרייה הלאומית לרפואה , ניאצין "חשוב גם עבור המרת מזון לאנרגיה" . למרות כל ניאצין פונקציות החיוני מבצע עבור גוף בריא, הגוף שלנו לא שומר ניאצין. לכן, תוספי צריכה או תזונתי במזון חייבים לחדש את הגוף ללא הרף. לפי מחקר 2010 של כתב העת World of Gastroenterolog y , ניאצין פועלת גם מעורר תיאבון. למרבה הצער, את המאפיינים האחרים של ניאצין לנטרל יתרונות ההרזיה שלה.

סידן פחמתי

סידן Carbonat היא צורה נוספת של סידן בתזונה. אתר PhenQ טוען כי המרכיב הזה מעודד את הגוף לשרוף שומן. אולם המחקר שהם מצטטים למעשה אינו מופיע לתמוך בו. בנוסף, תוצאות מחקר כמה לסתור כי מרכיב זה ממלא שום תפקיד משמעותי בירידה במשקל בכלל.

הערה אחת לסיום: סידן פחמו עלול לגרום תופעות לוואי PhenQ מתונות, כפי נדונו עוד קצת על.

פיקולינט כרום

כרום פיקולינט הוא מינרל טבעי כי הוא במזונות בריאים רבים כגון בשרים, דגנים מלאים, פירות וירקות. מחקר 1993 שפורסם ב T הוא Journal of Nutritio n המעיד כי כרום יכול לנטרל התנגדות אינסולין.

ולכן לעזור עם הרגולציה הסוכר בדם, אשר מסייעים לדכא את התשוקה לפחמימות (ובכך להקטין את צריכת הקלוריות).

Nopal

Nopal היא הכרית של הצבר המקסיקני. 2014 מחקר אומר כי הסיבים מרכיבים זה מועיל בסיוע לגוף להיפטר שומן.

המחקר גם למסקנה כי nopal הוא חלק בריא של תזונה מסיבות אחרות מאשר ירידה במשקל.

ל-קרניטין FURMURATE

ל-קרניטין Furmurate הוא עזרי חומצת אמינו בייצור metabolisation ואנרגיה שומן. בשר אדום, avocad o , ומוצרי חלב בקרב מזונות אחרים המכילים מרכיב PhenQ זה.

מגנזיום stearate & OXYDE

מגנזיום הוא מינרל חיוני לתהליכים רבים בגוף. תעשיינים להשתמש בתדירות מגנזיום Stearate לאגד ולשמור על תערובת נכונה של חומרי תוספת.

אלפא-לייסי RESET של

המרכיב העיקרי הוא תערובת של חומצה אלפא-ליפואית ו ציסטאין. היא פועלת כמו מאיץ את חילוף החומרים ואת מאיץ שריפת קלוריות.

האם PhenQ בטוח?

היוצרים טוענים כי הם מייצרים תוסף תזונה זה מתקן ה- FDA. על פי אתר האינטרנט של ה- FDA, אך ה- FDA אינו מאשר או ביקורת במתקני ייצור לתוספי תזונה. הם גם אינם דורשים אישור לתוספי תזונה לפני השיווק שלהם.

החדשות הטובות הן, לעומת זאת, היא כי ה- FDA מתחיל לפקח תוספי תזונה לאחר שהזינו את המקום בשוק.

ה- FDA מפרסם רשימה של עדכוני צרכן ואזהרות לגבי מוצרים כאלה. לפיכך, PhenQ אינו מופיע ברשימה זו. גם יש כל מחקר שיוך גלולת דיאטה הזאת עם כל פרות בטיחות או תופעות לוואי PhenQ רציניות.

לכן נראה כי תוספת זו היא בטוח לקחת. אבל זה בטוח אם עוקב אחר מקבלי בעלי כיווני ממשל.

בהריון, נשים מניקות או קטינים מתחת לגיל 18 לא צריכות לקחת את הגלולה. הם גם מזהירים כי אנשים עם מחלות קיימות או לקחת מרשמים רפואיים לא צריך לקחת דיאטה הגלולה זה מבלי להיוועץ תחילה עם רופא או איש מקצוע בריאות רפואי.

מהן PhenQ S אפקטים IDE?

משתמשים לא לדווח על כל תופעות לוואי משמעותיות PhenQ.

עם זאת, אתה לא צריך לקחת PhenQ לאחר כ 03:00, בשל העובדה שזה מעורר. אם יש לך רגישויות קפאין, אתה גם צריך להימנע מלקיחת צורות אחרות של קפאין ( ג offee , משקאות קלים).

קרבונט סידן גורם לתופעות לוואי כמו PhenQ עצירות, בחילות או הקאות, גזים, בלבול נפשי, כאבי ראש וצמא. במקרה של PhenQ זאת, זה לא נראה כי צרכנים מדווחים סימפטומים כאלה.

האם PhenQ באמת עובד?

PhenQ הוא חדש יחסית בשוק. לכן, אין ביקורות באינטרנט נרחבות.

עם זאת, PhenQ עובד לבצע למטרות המוצהרות שלה. הצרכנים איבד משקל כאשר t aking Ph en Q .הם דו"ח חווה את היתרונות של יותר אנרגיה דיכוי תיאבון.

להלן מדגם של כמה ביקורות המנוגדות הזמינות לגבי התוצאות של הלקוח.

סקירות לקוחות PhenQ

אמילי - 31 במרץ רח 2016: לקוח עצמאי אמילי כותב כי "בתוך 10-15 דקות של לקיחת" PhenQ שהיא חווה עלייה ברמות האנרגיה שלה. עד כדי כך שהיא יכולה להתחיל לבצע פעילות גופנית יומית. משהו שהיא שקודם לכן לא היה כוח לעשות. אמילי גם מדווחת על ירידה במשקל של 48 קילו ב 3 חודשים עם PhenQ, תזונה בריאה ופעילות גופנית.

אמנדה - 19 באפריל th 2016: אמנדה הוא אחד מן המבקרים הצרכן כמה reportes חוויה שלילית באמצעות PhenQ. היא טוענת לסבול מתופעות לוואי PhenQ של סידן פחם. עם זאת, בעוד אמנדה בסופו של דבר יחליט כי תופעות הלוואי PhenQ חמורות מדי להמשיך לקחת את התוסף. היא גם מודה כי היא חוותה ירידה משמעותית במשקל.

ג'ייסון - זה reportes הצרכן חווה תסכול עם מוצרי הרזיה אחרות לפני שפונים PhenQ. ולבסוף עם תוספת זו, הוא משיג את תוצאות ההרזיה שיחפץ.

רוב הלקוחות זמינים aremore דומה להערות של אמילי וג'ייסון מ אמנדה של. אם בודקים אלה למעשה הם אמיתיים ועצמאיים, אתה חייב לשפוט בעצמכם.

שיקולים אחרים

ישנם כמה גורמים אחרים שיש לקחת בחשבון בעת קבלת החלטה על רכישת PhenQ .

ראשית, בעוד מטרה עיקרית של PhenQ היא להיות מאיץ שריפת שומן, זה אינו עצמאי זבנג וגמר. היא פועלת בשיתוף עם תזונה בריאה ועל משטר התעמלות.

שנית, מחיר. בשעה 69.99 $ בקבוק, PhenQ הוא כ 10 דולר יקר יותר מאשר Phen375. יש פן 375 גם את היתרון של הקיים בסביבה עוד. זה אומר שיש לו רקורד מוכח יותר של מיקוד קילוגרמים עודפים. כמו כן, יש לו ראיות נוספות כדי להיות תוספת הרזיה בטוחה.

ערבות, שלישיות. בעוד Phen375 לעשות להציע ערבות הכסף בחזרה, Phen375 מציעה רק התחייבות בחזרה כסף מוגבל. Phen375 דורש כי לקוחות חייבים בתוך 30 ימים מיום הרכישה המקורי לקפוץ דרך חישוקים כמה.

אלה כוללים שמירה על שיא מקוון ברחבי שימוש באתר הספציפי של Phen375. וכן קבלת אישור מרופא כדי לתמוך הלקוחות טוענים שלא נתקל כל יתרונות הרזיה.

  • לעומת זאת, PhenQ מציעה ללקוחות ערב 67 יום (השבעה ימים הנוספים הם לתת דין וחשבון על זמן משלוח). לבין גלולת הדיאטה דורשת הרבה פחות הוכחה של חוסר שביעות הרצון של לקוח עם המוצר שלהם. המדיניות הגמישה שלהם היא מאמץ להגיע לצרכנים כדי לטעום את המוצר שלהם. בהחלט, זה מצליח הוספת בטיחות נוספת על רכישה אותו.
  • PhenQ אפילו מפרסם כי לקוחות יכולים לנצל BTGO שלהם (לקנות שתי קבל אחד) עסקה של הערבות שלהם.

אבל בקשות PhenQ להחזיר בקבוקים עם בקשת הכסף בחזרה. וזה הערובה היחידה החזרים לרכוש במחיר אך אינו כולל דמי משלוח. ובכל זאת, ההגבלות המינימאליות של PhenQ להשוות לטובה עם מדיניות החזרה.

סיכום

אין חששות בטיחות חמורים מספיק כדי למנוע PhenQ.

כמו כן, ישנם מספיק ביקורות חיוביות של לקוחות ומחקר כדי להצדיק נטילת גלולת הדיאטה. בסופו של דבר, אם כי, מדובר בהחלטה שיש לשקלל בזהירות. וזה אולי לדון עם רופא מטפל.

זה נכון במיוחד אם יש לך בעיות בריאות. או אם אתה על תרופות מרשם שעלול להפריע שילוב המרכיב של PhenQ.

תזכורת אחרונה בעת ביצוע ההחלטה אם לקנות PhenQ או לא. תוספת זו מהווה מאיץ הרזיה משפרת. כל ההייפ לחגיגה הצידה, המפיקים לא עושים את התביעה תכונות מאגיות.

תוספת זו מלווה דיאטה לירידה במשקל רגילה משטר, כולל תזונה בריאה ופעילות גופנית.

אז כדאי לכם לקחת PhenQ?

בסופו של דבר, נטילת תוסף ההרזיה הטובה ביותר בשוק תלוי בך. אבל אנחנו מקווים מאמר זה מוכיח לך לעזר. ועכשיו אתם רואים את היתרונות והחסרונות של נטילת תוסף תזונה זה.

1 BOTTLE
$69
Retail: $79.95
Save $10 Right Now!
buy now »
2 BOTTLES + 1 FREE
$139.90
Retail: $239.85
Save $99.95 Right Now!
buy now »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE ADVANA CLEANSE
$189.95
Retail: $399.75
Save $209.80 Right Now!
buy now »

לחץ כאן כדי להזמין PhenQ מהאתר הרשמי »

Author: Adhika Dibya

Nutritionist and Dietician based in Jakarta, with a demonstrated history of working in the health wellness and fitness industry. Skilled in Nutrition Education, Nutrition Consultation, Diet Planning, Food & Beverage, Content Creation and Public Speaking. Strong healthcare services professional with a Bachelor Degree in Nutrition from Gadjah Mada University.

קנה עכשיו »