Чи є PhenQ Насправді працює? докладний огляд

Home » Review » phenq » Чи є PhenQ Насправді працює? докладний огляд

Назвіть план дієти ви пробували це , і тепер ви шукаєте в PhenQ! У самому справі, ви можете шукати , щоб прискорити ваш вага лос сек . Або ви можете шукати для швидкої дієти і healther плану атаки.

В якій -то момент, ви пройшли карбюратор безкоштовно або клейковину безкоштовно . Ви намагалися кращий позабіржовому таблетки для схуднення , який дійсно працює. І навіть, останні тенденції здорового харчування, пупер, або план втрати ваги .

Звичайно, ви були сполучення ваших планів дієти на місяць з регулярними робочими виходами, в надії , що ви отримаєте відмінні результати. Якщо це звучить знайомо, то ви повинні шукати інший варіант спалювання жиру. Одного разу, ви виявили , таблетки для схуднення , як Phen375 або PhenQ.

Є чи ці спалювання жиру таблетки чудеса продукти , які прискорюють втрату ваги?

Якщо ви задаєте собі це питання, ви перебуваєте в правильному місці. Тут Ви знайдете дослідження PhenQ. Крім того , ви дізнаєтеся , чи є це хороший варіант , в порівнянні з іншими втрата ваги таблетки , як Phen375.

Що таке PhenQ?

Чи є PhenQ Насправді працює?  докладний огляд

PhenQ є дієта таблетки доповнення .

За словами дистриб'ютора США виробника веб - сайт , це природне доповнення виконує призначення адресності та спалювання жирових відкладень. Крім того , він пригнічує апетит і блокувати виробництво жиру.

Вони навіть зробити заяву про те, що дієта таблетка здатна позитивно вплинути на ваш настрій і дати вам енергію підштовхування.

Для того, щоб підкріпити свої претензії, виробники стверджують, мати науково-клінічне дослідження. Ці дослідники доказ того, що PhenQ є вихід на продукт для досягнення ваги вигоди втрати.

Отже ... це обман. Але, щоб дійсно дізнатися, що PhenQ, ми будемо йти вперед і запитати деякі наступні питання.

Які інгредієнти PhenQ?

PhenQ НЕ Фентермін

Давайте почнемо з того, що ця дієта таблетки добавка не є.

Хоча імена , як PhenQ, Phen24 і Phen375 широко натяк на втрату ваги сили фентермин, він не містить фентермин .

Це хороший момент, так як деякі країни bannish фентермин (хоча і не в США) через свої погані наслідки.

Ця програма включає в себе 7 натуральних інгредієнтів: Capsimax порошок, карбонат кальцію, пиколинат хрому, кофеїн, Нопаль, L-карнітин Furmurate, і його ключовий інгредієнт « α-Lacys Reset ® ».

Він також містить кількість магнію стеарату і оксид магнію.

Якщо ви не отримали науковий або дієтолог фон, жоден з цих назв інгредієнтів, ймовірно, не значать для вас.

Не хвилюйтеся; наступний крок, звичайно, перейти на кожен інгредієнт в порядку.

PhenQ Інгредієнти

При цьому ми будемо розглядати результати відповідних досліджень. Ці дослідження стосуються дійсно інгредієнти PhenQ виявитися ефективними, допомагаючи людям схуднути.

CAPSIMAX ПОРОШОК

Це являє собою суміш паприки, пиперин, кофеїну і ніацин:

  • Capsicum - Виходячи з перцю чилі рослин, 2012 шпильки у показуєщо паприка грає роль в досягненні кількісної втрати ваги. Це похіднена меті вплинути на процес втрати вагирахунок зниження споживання енергії. Або, простіше кажучи, стручковий показує виступатиякості придушення апетиту.
  • Piperine - AKA чорний перець також показуєпо крайней мереодного наукового дослідженнящоб грати роль в жировому скорочення.
  • Кофеїн - це теж має посилання на більш ніж одному дослідженні. Наприклад 2009 дослідження в Європейському журналі клінічного харчування доводить PhenQ мати вплив на спалювання калорій і придушення апетиту.
  • Нікотинова кислота - також вітамін B3. За даними  Національної медичної бібліотеки , ніацин «також має важливе значення для перетворення їжі в енергію» . Незважаючивсі життєві функції ніацин виконує для здорового тіла, наші тіла не зберігати ніацин. Таким чином, прийом їжі або харчові добавки повинні постійно поповнювати організм. Згідно з дослідженням 2010 року в світі журнал гастроентеролог у , ніацин також діє як стимулятор апетиту. На жаль, інші властивості ніацину протидіють його перевага втрати ваги.

КАЛЬЦІЮ КАРБОНАТ

Кальцій Carbonat є додатковою формою харчового кальцію. Сайт PhenQ стверджує , що цей інгредієнт стимулює організм спалювати жир. Однак наукове дослідження , вони посилаються на насправді не з'являється , щоб підтримати його. Крім того, результати дослідження суперечать деяким , що цей інгредієнт відіграє істотну роль у втраті ваги на всіх.

Останнє зауваження: карбонат кальцію може викликати помірні побічні ефекти PhenQ, як ми обговоримо трохи далі.

пиколинат хрому

Хром пиколинат є природним мінералом , який у багатьох здорових продуктах , таких як м'ясо, незбиране зерно, фрукти і овочі. У дослідженні , опублікованому в 1993 T він журналі Nutritio п свідчить про те, що хром може протидіяти резистентність до інсуліну.

І тому допомогти з регулюванням цукру в крові, які допомагають придушити тягу до вуглеводів (і, таким чином, зменшити споживання калорій).

мексиканський кактус

Нопал пед мексиканського кактуса опунції. 2014 дослідження говорить про те , що волокно в цей інгредієнт є корисним, допомагаючи організму позбавитися від жиру.

У дослідженні також робиться висновок, що Нопаль є здоровою частиною дієти для інших, ніж втрата ваги причин.

L-карнітин FURMURATE

L-карнітин є Furmurate добавка амінокислоти в жировому метаболізмі і виробництві енергії. Червоне м'ясо, avocad про , і молочних продуктів серед інших продуктів харчування містять цей PhenQ інгредієнт.

Магнію стеарат & Oxyde

Магній є мінерал необхідний для багатьох процесів в організмі. Виробники використовують часто Стеарат магнію пов'язувати і підтримувати відповідний баланс інгредієнтів харчових добавок.

альфа-Лейсі скидання в

Ключовий інгредієнт являє собою суміш альфа-ліпоєвої кислоти та цистеїну. Він діє як метаболізм прискорювач і прискорює спалювання калорій.

Чи є PhenQ безпечно?

Творці стверджують, що виробництво цієї дієти добавки в FDA затверджених об'єкта. За даними сайту FDA, проте FDA НЕ сертифікує або інспектувати виробничі потужності для біологічно активних добавок. Вони не вимагають схвалення харчових добавок до їх маркетингу.

Хороша новина, однак, є те, що FDA починає контролювати харчові добавки після того, як вони потрапляють в місце на ринку.

FDA відправляє список оновлень споживчих і попереджень у відношенні таких продуктів. Таким чином, PhenQ чи не з'явиться в цьому списку. І не має ніякого дослідження , що зв'язує цю дієта таблетку з будь-якими порушеннями безпеки або серйозними побічними ефектами PhenQ.

Таким чином, виявляється, що це доповнення безпечно приймати. Але це безпечно, якщо слідувати виробники власні напрямки введення.

Вагітні, жінки-годувальниці або неповнолітні у віці до 18 років не повинні приймати таблетки. Вони також попереджають, що людина з уже існуючими умовами або приймаючи рецепт лікаря не слід приймати цю дієту таблетки без попередньої консультації з лікарем або медичним працівником охорони здоров'я.

Який PhenQ S язь ефекти?

Його користувачі не повідомляють про будь-яких істотних побічних ефектів PhenQ.

Тим НЕ менше, ви не повинні приймати PhenQ приблизно через 3 години, з - за того , що це стимулятор. Якщо у вас є кофеїн чутливість, ви повинні також уникати інших форм кофеїну ( гр Оффі , безалкогольні напої).

карбонат кальцію викликають PhenQ побічні ефекти, такі як запор, нудота або блювота, газ, сплутаність свідомості, головний біль і спраги. У разі PhenQ однак, не здається, що споживачі повідомляють такі симптоми.

Чи справді PhenQ працює?

PhenQ є відносно новим на ринку. Тому не великі огляди онлайн.

Тим НЕ менше, PhenQ робить роботу для виконання поставлених цілей. Споживачі втратили вагу при т приймаючи до Ph ен Q звіту .Вони відчуває переваги більше енергії і придушення апетиту.

Нижче наведено приклад деяких з контрастних оглядів, доступних щодо результатів клієнта.

PhenQ Клієнти Відгуки

Емілі - 31 березень вулиця 2016: незалежний клієнт Емілі пишещо «протягом 10-15 хвилин після прийому» PhenQ вона відчуває збільшення її енергетичних рівнів. Для того, що вона може почати виконувати щоденні фізичні вправи. Щото вона раніше не мала енергії зробити. Емілі також повідомляє про втрату ваги 48 фунтів в 3місцях з PhenQ, здоровим харчуванням і фізичними вправами.

Аманда - 19 квітень й 2016: Аманда є одним з небагатьох споживачів рецензентівпро негативний досвід використання PhenQ. Вона стверджує,страждає від побічних ефектів PhenQ карбонату кальцію. Однак,той час як Амандакінцевому рахунку вирішуєщо PhenQ побічні ефекти дуже серйознащоб продовжувати приймати добавки. Вона також визнаєщо вона відчуває значні втрати ваги.

Джейсон - Це споживча відчуває розчаруванняо с іншими продуктами втрати вагиперш ніж перейти до PhenQ. Інарештіз цим доповненням, він досягає результати втрати ваги він хоче.

Більшість відгуків доступних aremore схоже на коментарі Емілі і Джейсон, ніж Аманда. Чи будуть ці рецензенти насправді є реальними і незалежними, ви повинні судити самі.

інші питання

Є кілька інших факторів , які слід враховувати при прийнятті рішення про покупку PhenQ .

По-перше, в той час як основна мета PhenQ це бути спалювання жиру прискорювач, це не автономний швидко виправити. Він діє в поєднанні зі здоровою дієтою і режимом здійснення.

По-друге, ціна. При ціні $ 69,99 за пляшку, PhenQ становить близько 10 доларів дорожче, ніж Phen375. Phen 375 також має перевагу існуючих довше. Це означає, що вона має більш тривалу історію орієнтації надлишкових фунтів. Крім того, він має більше доказів, щоб бути безпечним доповненням втрати ваги.

По-третє, гарантія. Хоча Phen375 пропонують гарантію повернення грошей, Phen375 пропонує тільки обмежені гроші назад заставу. Phen375 вимагає, щоб клієнти повинні протягом 30 днів з моменту першого придбання стрибка через кілька обручів.

Вони включають в себе збереження онлайн-запис протягом використання на сайті конкретно Phen375 в. А також отримання сертифікату від лікаря для підтримки клієнтів стверджують, що не маючи будь-яких переваг втрати ваги.

  • На відміну від цього, PhenQ пропонує своїм клієнтам 67 днів гарантії (додаткові сім днів повинні враховувати час доставки). І дієта таблетка вимагає набагато менше доказів незадоволеності клієнта з їх продуктом. Їх гнучка політика є спробою змусити споживачів спробувати їх продукт. Безумовно, вона досягає успіху в додаванні додаткової безпеки про покупку.
  • PhenQ навіть рекламує, що клієнти можуть скористатися їх BTGO (Get One купити дві) угоди та їх гарантії.

Але PhenQ просить повернути пляшки з грошима назад запит. І що гарантія тільки повернення ціни покупки, але не включає вартість доставки. Проте, мінімальні обмеження PhenQ в порівнянні з повернутої політикою.

висновок

Там немає проблем безпеки досить жорсткі, щоб уникнути PhenQ.

Крім того, є достатня кількість позитивних відгуків клієнтів і дослідження, щоб виправдати прийняття дієти таблетки. В кінцевому рахунку, це рішення, яке має ретельно зважити. І, можливо, обговорити з лікарем.

Це особливо вірно, якщо у вас є проблеми зі здоров'ям. Або, якщо ви перебуваєте на рецептом ліків, які можуть перешкодити комбінації інгредієнтів PhenQ в.

Одне останнє нагадування при ухваленні рішення про те, щоб купити PhenQ чи ні. Це доповнення є втрата ваги прискорювача і підсилювач. Весь галас і галас в сторону, виробники не роблять претендувати на магічні властивості.

Це доповнення супроводжує регулярний раціон харчування і режим втрати ваги, в тому числі здорового харчування і фізичних вправ.

Так що ви повинні зробити PhenQ?

В кінцевому рахунку, приймаючи краще доповнення втрати ваги на ринку до вас. Але ми сподіваємося, що ця стаття буде корисною для Вас. А тепер розглянемо плюси і мінуси прийняття цієї дієти добавки.

1 BOTTLE
$69
Retail: $79.95
Save $10 Right Now!
buy now »
2 BOTTLES + 1 FREE
$139.90
Retail: $239.85
Save $99.95 Right Now!
buy now »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE ADVANA CLEANSE
$189.95
Retail: $399.75
Save $209.80 Right Now!
buy now »

Натисніть тут , щоб замовити PhenQ з офіційним сайтом »

Author: Adhika Dibya

Nutritionist and Dietician based in Jakarta, with a demonstrated history of working in the health wellness and fitness industry. Skilled in Nutrition Education, Nutrition Consultation, Diet Planning, Food & Beverage, Content Creation and Public Speaking. Strong healthcare services professional with a Bachelor Degree in Nutrition from Gadjah Mada University.

КУПИТИ ЗАРАЗ »